top of page

Red Dead Redemption 3'ün Kahramanı ve Ortamı Yüklü Sorular

Red Dead Redemption hayranları üçüncü oyunun dayanak noktası hakkında birçok spekülatif soru sordular ve bu sorular bazı önemli varsayımlara dayanıyor.  • Red Dead Redemption 3'ün varlığı doğrulanmadı, dolayısıyla karakterleri ve ortamı hakkında spekülasyonlar henüz erken.

  • Rockstar'ın Red Dead serisinde doğrudan devam oyunları oluşturma geçmişi, potansiyel bir üçüncü oyun için garanti edilmiyor ve olası bir üçüncü oyunun yıldızlarının kim olduğu veya nerede olacağı şu anda yalnızca varsayımlara dayalı olarak tahmin edilebilir.


Son Red Dead Redemption oyununun piyasaya sürülmesinden sonraki yıllar, neredeyse hiç kimseyi şaşırtmayacak şekilde, serinin bir sonraki oyununa ilişkin çığ gibi spekülasyonlara ev sahipliği yaptı. Red Dead Redemption 3'ün potansiyel yıldızları , ortamı ve anlatı önermesi havada ve bu tamamen anlaşılabilir olsa da, bu tahminlerin çoğu yanlış veya kanıtlanmamış varsayımlara dayanıyor ve yüklü sorulara benzetilebilir.


Red Dead Redemption 2, Rockstar'ın yayınları söz konusu olduğunda biraz anormal. Oyun doğrudan 2010'daki Red Dead Redemption ile bağlantılı , bir ön bölüm görevi görüyor ve aynı karakterlerin çoğunu içeriyor ve aynı anlatı toprağında yer alıyor. Rockstar bunu pek sık yapmıyor çünkü şirketin Grand Theft Auto ve Manhunt gibi diğer dizileri belirli bir hikayenin doğrudan devamı olmaktan ziyade aynı evrende geçen antoloji dizilerine benziyor. Dolayısıyla serideki varsayımsal bir üçüncü oyun, geliştirici için bir ilk daha olacak, bu da hiçbir şeyin garanti edilemeyeceği anlamına geliyor.


Red Dead Redemption 3'ün Karakterleri ve Ortamını Tartışırken Yapılan VarsayımlarRed Dead Redemption 3 Onaylanmadı


Red Dead Redemption 3'ün anlatı öğelerinden bahsederken yapılan en geniş ve en temel varsayım, oyunun ilk etapta üzerinde çalışıldığı yönünde. Red Dead Redemption ve devamının büyük başarısı göz önüne alındığında , birçok kişi üçüncü bir oyunun kaçınılmaz olduğunu varsayıyor ancak Red Dead Redemption 2'nin bir anormallik olduğunu hatırlamanın önemli olduğu yer burası : Rockstar'ın Red Dead Redemption'a doğrudan bir prequel yapmış olması bu durumu değiştirmez. bu tekrar olacağının garanti olduğu anlamına gelir.


Red Dead Redemption 3 Karakteri ve Ortam Spekülasyonları Oyunun Temel Unsurlarını Varsayımlıyor


Unutmak kolay ama Red Dead Redemption , Red Dead serisinin ilk oyunu değil . 2004'teki Red Dead Revolver, Rockstar'ın Vahşi Batı türüne ilk girişiydi ve altı yıl sonra Red Dead Redemption'a zemin hazırladı. Ancak oyunlar yüzeysel benzerliklerin ve birkaç Paskalya yumurtasının ötesinde bağlantılı değil. İndirgeme riskini göze alarak, Red Dead Redemption'ı Revolver'ın GTA tarzı bir devamı olarak düşünmek mümkündür ; çünkü bu, aynı evrende geçen, benzer bir tonda, genel bir olay örgüsüyle doğrudan bağlantılı olmayan bir oyundur.


İnsanlar Red Dead Redemption 3'ü tartışırken genellikle bunun doğrudan Red Dead Redemption 2 ile bağlantılı olacağı varsayımıyla hareket ediyorlar . Aslına bakılırsa Rockstar'ın yeni bir Red Dead Redemption oyunuyla tarihi tekrarlaması da aynı derecede olası , bu da onu tamamen yeni karakter kadrosuyla farklı bir çağda geçen RDR2'nin manevi halefi haline getiriyor .


Red Dead 3'ün Van der Linde Çetesi'nin kökenlerini araştırıp keşfedemeyeceğini veya Red Dead 2 olaylarından sonra Sadie Adler'i takip edip edemeyeceğini merak etmek mantıksız olmasa da , bu popüler teoriler oyunun doğası hakkında çok şey varsayıyor. Yani oyunun var olduğunu ve bir şekilde önceki oyunların oluşturduğu anlatıyı sürdüreceğini varsayıyorlar. Bu tür spekülasyonlarda elbette yanlış bir şey yok ama Red Dead Redemption hayranları "Charles, Red Dead 3'ün kahramanı mı yoksa Sadie mi olacak?" gibi soruların farkında olmalı. Hiçbir zaman gün ışığını bile göremeyecek bir oyun hakkındaki temel varsayımlara dayanarak yüklenmiştir.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page