top of page

Red Dead Redemption 2: Tüm Haritanın Kilidini Açma

Haritanın büyük bir kısmı oyun boyunca kendini gösterecek olsa da Red Dead Redemption 2'de haritanın tamamının kilidini erkenden açmak mümkün.Red Dead Redemption 2, oyun endüstrisinde muazzam bir iz bırakarak oyunculara bir AAA oyununun nasıl olması gerektiğine dair unutulmaz bir deneyim yaşattı. Red Dead Redemption 2'nin her yönü,geliştiricilerin dünyayı olabildiğince gerçekçi kılmak için her ayrıntıya çok dikkat ettiklerini gösteriyor. Haritanın tamamı öğeler ve kaynaklarla dolu, ancak ne yazık ki birçok oyuncu bunların çoğunu kaçırıyor.


Oyuncular birçok önemli öğeyi ve kaynağı kaçırdığı için bu kılavuz, bu sorunu çözmelerine yardımcı olacaktır. Burada Red Dead Redemption 2'deki tüm haritanın kilidini nasıl açacağınızı öğreneceksiniz, böylece oyunu oynayabilir ve sunduğu her türlü içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.


Red Dead Redemption 2'de Tüm Haritanın Kilidini Açma AdımlarıOyunu oynayarak tüm haritanın kilidini kademeli olarak açabilirsiniz, ancak aşağıdaki gibi hızlı bir geçici çözüm vardır:


  • Bölüm 3'te Kan Davaları, Antik ve Modern görevlerini tamamlayın.

  • Yalnızca Lemoyne'de satılan Saint Denis Times No. 47'yi satın alın.

  • Aşağıdaki metni yakınlaştırın: Görmek istiyorsunuz ama hiçbir şey görmüyorsunuz.

  • Red Dead Redemption 2 menüsünde hileler bölümüne erişin ve o metni girin.

  • Oyunda hile kullanmanın tehlikeleri hakkında sizi bilgilendiren bir Uyarı alacaksınız. Artık hileler listesinde yeni bir giriş bulacaksınız: Fog of War.

  • Haritanın tamamını görünür hale getirmek için Savaş Sisi'ni devre dışı bırakın.


Hile aktif olduğu sürece oyundaki tüm mekanları görebilirsiniz. İşaretçileri ve ara noktaları yerleştirebilirsiniz ancak Kupalar ve Başarılar kullanılamayacaktır. Kupaların ve Başarıların bulunmaması sinir bozucu olsa da, oyunun kıyafetler, benzersiz silahlar vb. gibi önemli öğeleri ve kaynakları kaçırdığınız önceki alanlarını ziyaret etmek istiyorsanız hile oldukça kullanışlıdır.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page