top of page

Rapçi GTA 6'ya Katılımla dalga geçiyor

Önceki GTA oyunlarıyla bağlantısı olan bir rapçi, müziğini yaklaşan Grand Theft Auto 6'nın oyun içi radyo istasyonlarına ödünç vereceğini öne sürüyor.

Grand Theft Auto 6, müziği geçmiş GTA oyunlarında yer alan rapçi ScHoolboy Q'dan bir miktar yıldız gücü alıyor olabilir. Grand Theft Auto 6, son zamanların en çok beklenen oyunlarından biri ve Rockstar, geçen yılın sonlarında hayranlara yeni oyunun ilk fragmanını nihayet verdiğinde internet üzerinden şok dalgaları gönderildi. O zamandan beri GTA 6 , hikayesi ve Florida merkezli Leonida ortamı hakkında pek çok söylenti ve spekülasyonla birlikte gizemle örtülüyor.

Tıpkı önceki GTA oyunlarında olduğu gibi, Grand Theft Auto 6 da muhtemelen oyuncuların Vice City'nin zorlu sokaklarında araba sürerken GTA Radyo'da gerçek hayattaki müzik parçalarını dinlemek gibi katılabileceği yan aktivitelerle dolu olacak . Henüz hiçbir şey resmi olarak doğrulanmamış olsa da T-Pain, yakın zamanda GTA 5 sunucularında rol oynamaya çok fazla zaman harcadıktan sonra Grand Theft Auto 6 üzerinde bir miktar çalıştığını iddia etti


Yakın zamanda yapılan bir Twitter gönderisi bunun bir göstergesiyse, başka bir radyo yıldızı vokallerini Grand Theft Auto 6'ya ödünç veriyor olabilir . Rapçi ScHoolboy Q, müziğini GTA 6'da duymayı ümit eden bir hayranına "Ben oradayım, takılma bile" diyerek yanıt verdi. Bu, ScHoolboy Q'nun herhangi bir şarkısının GTA 6'nın oyun içi radyosuna dahil edileceğine dair resmi bir onay olmasa da , onun franchise ile yaptığı geçmiş çalışmalar, Rockstar'ın onu bir şekilde işin içine katma ihtimalini daha da artırıyor.


ScHoolboy Q'nun Şarkıları Geçmiş GTA Girişlerinde Öne Çıktı


ScHoolboy Q daha önce hem Grand Theft Auto 5'te hem de Grand Theft Auto Online'da yer almıştı ve 2013'teki şarkısı Collard Greens , GTA'nın geliştirilmiş PS4/Xbox One bağlantı noktasında rap/hip-hop radyo istasyonu Radio Los Santos'ta dinlenebiliyordu. 5 . ScHoolboy Q'nun Ab-Soul iş birliğiyle gerçekleştirdiği Hunnid Stax da GTA 5'in sekizinci nesil versiyonunda yer aldı . GTA Online , ScHoolboy Q'nun çalışmalarına daha da fazla yer verdi ve oyuncuların soygunlar sırasında Let's Get It , Numb Numb Juice ve Kno Ya Wrong'a katılmasına olanak tanıdı .

Son birkaç ayda Grand Theft Auto 6'nın müziğiyle ilgili birkaç söylenti daha ortaya çıktı; örneğin Anita Ward'ın klasik hiti Ring My Bell'in Grand Theft Auto: San Andreas'ta meşhur bir şekilde kullanıldıktan sonra geri dönmesi gibi . Rockstar şimdiye kadar Grand Theft Auto 6'yı göğsüne yakın oynuyor , bu nedenle hayranların, ScHoolboy Q'nun efsanevi GTA Radio'nun bir sonraki yinelemesinde yer alıp almadığını bilmeden önce muhtemelen bir süre beklemesi gerekecek

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page