top of page

Raft: Cam Nasıl Alınır?

Diğer yararlı bilgilerle birlikte Glass'ı Raft'a nasıl alacağınızı öğrenin.Raft, oyunculara zanaat için birçok seçenek sunan oyunlardan biridir. Pek çok öğe bulunabilirken bazılarının işlenmesi gerekecek. Cam, başka eşyaların yapımında kullanılmadan önce işlenmesi gereken eşyalardan biridir.


Raft'ta Cam Nasıl YapılırRaft'ta Cam üretmek için oyuncuların şu basit adımları izlemesi gerekir:


  1. Oyuncuların Cam üretebilmeleri için önce bir Dökümcüye ihtiyaçları olacak . Oyuncular Kuru Tuğlaları kullanarak bir Dökümhane yapabilirler. Her Kuru Tuğla için oyuncuların iki Kum ve iki Kil'e ihtiyacı olacaktır.

  2. Oyuncular bir Dökümhane inşa etmek için altı Kuru Tuğla, altı Çivi, dört Hurda ve dört Kalas toplamalıdır.

  3. Bir Dökümhane yapmak için Kuru Tuğlaları Araştırma Masasına yerleştirin.

  4. İzabe Tesisi tamamlandıktan sonra oyuncunun Kum toplamaya devam etmesi gerekir. Kum, adaların çevresinde, deniz yüzeyinin altında ve deniz yosunu ile mercanların bulunduğu çıkıntılarda bulunabilir.

  5. Kum topladıktan sonra bunları İzabe Tesisine yerleştirin.

  6. Döküm ocağının altına tahta kalaslar yerleştirin ve bunları ateş kullanarak tutuşturun.

  7. Bir Camın işlenmesi 60 saniye sürecektir.


Neden Craft Glass?


Gelişmiş arıtıcılar ve dürbünler gibi temel eşyaların üretilmesi için cama ihtiyaç vardır. Oyuncuların dürbüne ihtiyacı olmasa da susuzluğun üstesinden gelmek için gelişmiş su arıtma cihazlarına ihtiyaç duyacaklar. Dürbün ve gelişmiş bir arıtıcı üretmek için oyuncunun her biri dört Bardağa ihtiyacı olacaktır.


Glass kullanılarak üretilebilecek diğer öğeler şunlardır:


  • İçecek Bardağı – 1 Bardak

  • 2 Bal – 1 Bardak

  • Metal Fener – 1 Bardak


Glass kullanılarak üretilebilecek sınırlı sayıda eşya göz önüne alındığında, oyuncuların Glass'ı nasıl üreteceklerini bilmemeleri sürpriz olmamalı. Ancak artık bu kılavuz Cam'ın nasıl üretileceğini ve gelişmiş bir arıtıcı yapmanın neden bu kadar önemli olduğunu gösterdiğine göre, oyuncular bu bilgilerden en iyi şekilde yararlanmalı, böylece tekrar susama konusunda endişelenmelerine gerek kalmadığını bilerek rahat olabilsinler.


Raft , macOS, PC, Xbox One ve PlayStation 4'te mevcut.


130 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page