top of page

PUBG Geri Dönüyor VE Harita

PUBG Studios, klasik haritanın orijinal versiyonunun geri döndüğünü ve klasik kullanıcı arayüzü ve daha fazlası gibi gerileme özellikleri içerdiğini ortaya koyuyor.

Geliştirici PUBG Studios, orijinal Erangel haritasının Mayıs ayında PlayerUnknown's Battlegrounds'a geri döneceğini açıkladı . PUBG haritasının nostaljik versiyonu, klasik oyun içi kullanıcı arayüzü ve daha fazlası gibi eski özellikleri içerir.

PUBG'nin 2024 yol haritası, PUBG Studios'un yeni oyun içi deneyimler yaratmak için "mevcut dünyaları yeniden hayal etmeyi" planladığını belirterek böyle bir olasılığa işaret ediyordu. Görünüşe göre bu, geliştiricinin bu yılki odak noktalarından biri, dolayısıyla daha fazla PUBG haritasının, Mart ayında yayınlanan 7. Yıldönümü Erangel haritası gibi eski sürümlere veya yenilemelere sahip olması mümkün. Neyse ki, en sevdikleri oyunun keyfini çıkarmanın yeni yollarını arayan PUBG hayranları için, yeniden tasarlanan bir sonraki haritanın yayınlanmasına kadar çok uzun bir bekleme olmayacak. Erangel Classic, 14 Mayıs'tan 28 Mayıs'a kadar PC'de, 23 Mayıs'tan 6 Haziran'a kadar konsolda oynanabilecek. Bu dönemlerde haritanın Klasik versiyonu, Normal Maçtaki mevcut Erangel haritasının yerini alacaktır. Erangel Classic, sisli ve yağmurlu hava, başlangıç ​​adasındaki yedek silahlar ve orijinal kullanıcı arayüzünün mini haritası, dünya haritası, yazı tipi ve grafikleri gibi çeşitli nostaljik özelliklere sahiptir. Harita, silahlarının geri tepmesini azaltması ve düşmanları yere sermesinin daha uzun sürmesi gibi bazı önemli oyun değişiklikleri de içeriyor; bunların her ikisi de PUBG'nin ilk günlerini yeniden yaratmayı amaçlıyor. Diğer ayarlamalar arasında Tommy Gun'ın bakım paketlerinde mevcut olması ve yerde ortaya çıkan kıyafet ve kasklar yer alıyor.


OG Erangel Mayıs'ta PUBG'ye Geri DönüyorPUBG Studios, haritadaki tüm değişiklikleri tam olarak detaylandıran tam yama notlarını 13 Mayıs'ta yayınlamayı planlıyor. Duyurunun ardından birçok hayran, PUBG'nin başlayan ada sesli sohbetinin de geri dönmesi çağrısında bulundu ancak PUBG Studios bu özellikten bahsetmedi. Görünüşe göre geliştirici, Erangel Classic ile gelen tüm önemli değişiklikleri zaten açıklamış olabilir, ancak bu sadece bir spekülasyon.

PUBG'nin son büyük güncellemesi Nisan ayının başlarında geldi ve yok edilebilir arazide önemli bir yeni özellik ekledi. Şu anda bu mekanik yalnızca Rondo'da mevcut; burada kullanıcılar yeni kazmayı veya diğer araçları kullanarak çevreyi manipüle edebilir ve battle royale'e başka bir strateji katmanı ekleyebilir.

PUBG'nin geleceğine gelince , 2024 yol haritası aynı zamanda oyunun hile önleme sisteminin iyileştirilmesine de vurgu yaptı. PUBG Studios, 2023 yılı boyunca 3 milyondan fazla hileciyi yasakladığını açıkladı ; bu, 2022'ye göre %33 artış anlamına geliyor. Geliştirici, önümüzdeki yıl, makine öğrenimi teknolojisini hile önleme sistemine uygulayarak daha da fazla hileciyi tespit etmeyi planlıyor. Görünüşe göre bu teknoloji, aimbot'lar ve ESP'ler gibi en popüler hile türlerinden bazılarını tespit etmede özellikle etkili.0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page