top of page

Pokemon, Paldea Winds'in İlk Bölümü Yayınlandı

Pokemon Paldea Winds'in ilk bölümünü yayınlamasıyla Paldea bölgesi daha önce hiç görülmemiş bir şekilde izlenecek.


Dizi, mevcut anime serisinin ana kanonunda yer almıyor ancak The Pokemon Company'nin Pokemon dünyasını daha da detaylandıran en son yan ürünüdür. Mini dizi, dokuzuncu nesil cep canavarlarının mekanı olan Paldea'da geçiyor. Gösteride yeni bir dizi kahraman yer alıyor ve Pokemon Scarlet ve Violet'ten Nemona, Arven ve Director Clavell gibi karakterler gösteriliyor . İlk bölüm YouTube'da yayınlandı ve geri kalan bölümlerin de aynısını yapması bekleniyor.

Pokemon Paldea Winds Yepyeni Bir Hikaye Hazırlıyor


İlk bölüm, Paldea bölgesini ve üçlünün katıldığı akademiyi kurarken üç ana karakterden birine odaklanıyor. Bölümün resmi özeti şu şekildedir: "Yeni bir sınıf arkadaşının gelişinden kısa bir süre önce, akademideki üç öğrenciye okulu tanıtan bir video hazırlama görevi verilir. Normalde içine kapanık olan O'Hara flüt çalmada iyidir. ama performans sergilemesi için baskı altında... Hepsi videoyu birlikte yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar ama işler pek iyi gitmiyor. Her şeyden bıkmış olan üçü, kendi deyimiyle hazine avı için Nappe Dağı'na kaçıyor."


Franchise hayranları, Gen 9'a çok sayıda gönderme , canlı animasyon ve duygusal bir hikaye bekleyebilirler . O'Hara bir insan ve bir antrenör olarak kim olduğunu anlamaya çalışıyor. Hisuian Snow ve Twilight Wings gibi yan diziler , hayran kitlesi arasında daha derin olay örgüsü ve karakterlerini keşfetme arzusuyla tanınıyor. Ana animeden beklenebilecek Pokemon savaşları ve başka şeyler olsa da bu hikayeler hayranlara ilham vermeye ve kalplerine dokunmaya çalışıyor. Bu nedenle birçok açıdan franchise'ın hayati bir parçası oluyorlar.


9. Nesil ile ilgili olarak Pokemon Scarlet ve Violet , " The Hidden Treasure of Area Zero " adlı iki parçalı DLC'lerinin ilkini piyasaya sürmeye hazırlanıyor . Bölüm 1 " The Teal Mask " ve 13 Eylül'de Nintendo Switch'te yayınlanacak. DLC, oyuncuları, bir kasabayı bir "ogre"den kurtaran Pokemon'un anısına düzenlenen cömert bir festivale katılmaları için yeni bir bölgeye götürecek. Yeni alanda, ana oyunda olmayan çeşitli bölgelerden olanlar ve DLC için özel olarak oluşturulmuş yepyeni Pokemonlar da dahil olmak üzere etkileşime girilecek yeni karakterler ve yakalanacak Pokemon bulunacak.


Bölüm 2: " The Indigo Disk " bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page