top of page

Pokemon Hayranı Popüler Pokemon'a Dayalı Beanies Yapıyor

Yetenekli bir Pokemon hayranı, serinin ilk oyunlarından en popüler yaratıklardan bazılarının yer aldığı işlemeli bere şapkaları yaratıyor.

Yaratıcı bir Pokemon hayranı, serinin ilk iki nesildeki en popüler yaratıklarından bazılarını temel alan renkli bere şapkalarından oluşan bir koleksiyonu yakın zamanda bir araya getirdi. Nintendo'nun uzun süredir devam eden RPG serisi, bu yazının yazıldığı an itibarıyla 1000'den fazla benzersiz Pokemon'a ev sahipliği yapıyor ve dünyanın her yerindeki hayranların hayal gücünü ateşliyor. Bu hayranlar, yaklaşık otuz yıldır sanat eserleri ve özel kıyafetler yoluyla belirli Pokemon yaratıklarına olan sevgilerini ifade ediyor ve sonuçlar, oyunların kendisi kadar büyüleyici oluyor.

Pokemon hayranlarının en sevdikleri koleksiyonluk canavarları yeniden yaratmanın yollarından biri nakış, yani görüntülerin bir iğne, iplik veya iplik kullanılarak giysilere veya diğer kumaş türlerine dikilmesi işlemidir. Böyle bir nakışçı , orijinal Grass tipi başlangıç ​​Pokemonu ve genel olarak resmi olarak numaralandırılmış ilk Pokemon olan Bulbasaur'un etkileyici bir görüntüsünü hazırladı. Oyunla ilgili diğer nakış çalışmaları arasında Borderland 3'teki Zer0'un bir resmi, Ellie'nin The Last of Us'taki dövmesinin etkileyici bir yeniden yaratımı ve hatta The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan ilham alan bir 3 boyutlu dikiş projesi yer alıyor .

Birkaç gün önce, Reddit kullanıcısı ve özel giyim nakışçısı ClubKiddStudios, geçen hafta oluşturdukları Pokemon'dan ilham alan bere tasarımlarından bazılarını r/pokemon'da paylaştı. Bu renkli şapkalar , yukarıda adı geçen Bulbasaur, sürekli uyuyan Snorlax, sevimli ve gizemli Mew ve yumurta temalı bebek Pokemon Togepi dahil olmak üzere serideki en popüler Pokemonlardan bazılarının yüzleriyle işaretlenmiştir . ClubKiddStudios'un diğer Reddit kullanıcıları arasında bu berelere verilen tepkiler çok olumlu oldu; bazıları bu özel Pokemon şapkalarına sahip olmak ve kendileri için takabilmek için komisyon alıp almadıklarını sordular - ClubKiddStudios'un Etsy sayfasında yaptığı gibi.


Pokemon Kasketleri Popüler Hayran Projeleridir


ClubKiddStudios'un Pokemon temalı bere tasarımları sevimli ve etkileyici ama türünün ilk örneği olmaktan uzak. Geçen yılın sonlarında, başka bir yetenekli hayran, orijinal Pokemon Red and Blue oyunlarında piyasaya sürülmesinden bu yana serinin popüler bir parçası olan Eevee evrim serisini örnek alan bir dizi kapak yarattı . Tıpkı ClubKiddStudios gibi, bu şapkaların yaratıcısı da onları soğuk kış aylarında Pokemon hayranlarının eğlenmesi için Etsy'de satıyor.

ClubKiddStudios'un özel işlemeli Pokemon bere şapkaları resmi bir ürün olmasa da, yine de etkileyici derecede iyi işlenmiş görünüyorlar ve sevimli ve basitleştirilmiş bir sanat tarzı aracılığıyla belirlenen Pokemon'un görünüşünü ve kişiliğini yansıtıyorlar. Pokemon serisi , yetenekli sanatçılara Pokemon çizimleri ve kıyafetleri yaratmaları için ilham vermeye devam ediyor ve her yeni giriş, serinin zaten devasa kadrosuna daha fazla yaratık ekledikçe bu olasılıklar da artıyor.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page