top of page

Pokemon Hayranı Keldeo için Paradox Formu Tasarladı

Etkileyici sanatsal becerilere sahip bir Pokemon hayranı, ilk kez 5. Nesil'de ortaya çıkan Su/Dövüş tipi bir yaratık olan Keldeo için yeni bir Paradox formu tasarlıyor.  • Pokemon hayranı JJonnie, Keldeo için Iron Stream adında yeni bir Paradox formu yarattı ve ona metalik bir görünüm ve kristal bir boynuz verdi. Tasarım, Keldeo'yu fütüristik bir tek boynuzlu ata dönüştürürken orijinaliyle benzerliklerini koruyor.

  • Paradox formu, Keldeo'yu, metali kesebilen güçlü bir lazer de dahil olmak üzere, kristal boynuzuyla ilgili güçlere sahip bir Su/Psişik yaratığa dönüştürür. Bilgileri bir süper bilgisayardan daha hızlı işleyebilen ve indirebilen son derece akıllı bir yaratık olarak tanımlanıyor.

  • Pokemon hayran kitlesi, konsepte olan sevgilerini gösteren Paradox formlarının hayran sanatını yaratmaya devam ediyor.


Yetenekli bir Pokemon hayranı, Keldeo için yeni bir Gelecek Paradoksu formu oluşturdu. Pokemon Scarlet ve Violet'te ortaya çıktıklarından beri Paradox formları Pokemon hayran sanatının en popüler temaları arasında yer aldı .


Keldeo, ilk kez Pokemon'un beşinci neslinde ortaya çıkan bir Su/Dövüş canavarıdır . Bu Efsanevi Pokemon, Cobalion, Terrakion ve Virizion ile birlikte, Üç Silahşörler'den ilham alan 5. Nesil yaratıklardan oluşan bir grup olan Adalet Kılıçları'nın bir parçasıdır. İlginç bir şekilde Keldeo'nun başlangıcından bu yana zaten alternatif formları vardı. Bunlardan biri sevimli bir midilliye benzeyen orijinal formudur. Ancak Pokemon, Gizli Kılıç hareketini öğrendiğinde Kararlı Formunun kilidini açar. Bu daha güçlü biçimde Keldeo, tek boynuzlu at benzeri bir canavara dönüşür.


Şimdi, JJonnie adlı bir Pokemon hayranı, Keldeo için Iron Stream adında yeni bir gelecek Paradox formu tasarladı. Keldeo'nun resmi bir Paradox formuna sahip olmadığı göz önüne alındığında bu ilginç . Yeni tasarım Pokemon'a metalik bir görünüm kazandırıyor ve Iron Stream'in kristal boynuzu olduğundan Resolute Form'dan ilham almış gibi görünüyor. Genel olarak hayran çiziminin tasarımı, Keldeo'yu fütüristik bir tek boynuzlu ata dönüştürürken orijinaliyle birçok benzerliği koruyor. Keldeo'nun bu yeni versiyonu onu bir Su/Psişik yaratığa dönüştürüyor ve güçlerinin çoğu kristal boynuzuyla ilgili. Yaratıcısına göre bu Paradox Pokemon, bilgiyi bir süper bilgisayardan daha hızlı işleyip indirebilen çok akıllı bir yaratıktır ve boynuzundan metali kesebilecek kadar güçlü bir lazer kullanır.


Geleceğin Paradoksu Pokemon Keldeo Hayran Sanatı


Bu , Adalet Kılıçlarından birinin hayran yapımı bir Paradox formu kazanması ilk kez değil . Geçen yıl başka bir Pokemon hayranı sanatçı Cobalion, Terrakion ve Virizion'u birleştirerek onlara Iron Justice adında bir Paradox formu verdi. Gelecekteki bu Paradox formu, diğer üç Pokemon'un bazı özelliklerine benzeyen, metal, parlak bir cilde sahip dört ayaklı bir canavardı. Ancak farklı renkler kullanmış ve bazı detaylar eklemiştir.Pokemon Scarlet ve Violet bir yıldan fazla bir süre önce çıkmış olabilir ancak hayran kitlesi hâlâ Paradox yaratıkları konseptine aşık. Bu hafta başka bir yaratıcı, Silver Storm adında bir Paradox Lugia tasarladı . Bu yeni tasarım, Lugia'ya güçlü kollar ve tamamen yeni bir görünüm kazandırarak Ejderha/Dövüşçü tipine dönüştürdü. Umuyoruz ki topluluk, Nintendo serinin yeni neslini çıkarana kadar Paradox formlarından muhteşem yeni Pokemon hayran sanatı yaratmaya devam edecek.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires