top of page

Pokemon GO'ya 2 Kırmızı ve Mor Pokemon Daha Ekleniyor

Pokemon GO, yaklaşan bir etkinliğe iki Scarlet ve Violet Pokemon ekleyecek, ayrıca diğer bonusları ve güçlü bir Pokemon'un geri dönüşünü onaylayacak.Pokemon GO, yaklaşan bir etkinlik olan Taken Treasures'da Varoom ve Revavroom'un çıkışını duyurdu. Pokemon GO sekizinci yılına oyuncuların ilgisini canlı tutacak heyecan verici içeriklerle başladı.


Örneğin Dusk Form Lycanroc, yılın ilk Pokemon GO etkinliklerinden birinde çıkış yaptı . Niantic daha sonra Pokemon GO'ya parlak Cutiefly'ı ekledi ve Annihilape'in oyuna geleceğini açıkladı. Bir diğer büyük duyuru ise Origin Forme Dialga ve Palkia'nın Pokemon GO'da çıkış yapacağıydı . Pokemon GO'nun Pokedex'i büyümeye devam ederken , bazı nesillerin hâlâ eklenmesi gereken yaratıklar var. Pokemon GO'da mevcut olan tüm Pokemon'lara hâlâ sahip olmayan Paldea'da da durum aynı . Ancak yeni bir etkinlik yakında Pokemon GO oyuncuları için iki Scarlet ve Violet Pokemon'u getirecek .


Pokemon GO , 27 Ocak'ta sabah 12'de başlayıp 1 Şubat'ta yerel saatle 11:59'da sona erecek yeni Team GO Rocket etkinliği Taken Treasures'da Varoom ve Revavroom'un çıkışını duyurdu . Bu süre zarfında eğitmenler 12 km'lik yumurtalarda Varoom'u bulabilir ve 50 Varoom Şekeri kullanarak geliştirebilirler. Shadow Ho-Oh, 27 ve 28 Ocak tarihleri ​​arasında yerel saatle sabah 6'dan akşam 22'ye kadar beş yıldızlı Shadow Raids'te mevcut olacak ve eğitmenler ilk kez parlak Shadow Ho-Oh'la karşılaşabilecek. Pokemon GO oyuncuları Giovanni ve Shadow Kyogre ile savaşacak ve Sezonluk Özel Araştırma hikayesinin son bölümünün kilidini açacak. Etkinlik sırasında eğitmenler Team GO Rocket'ı daha sık görecek ve Shadow Pokemon'un Charged TM kullanarak Charged Attack Frustration'ı unutmasına yardımcı olacak.


Pokemon GO Alınan Hazineler EtkinliğiTarih: 27 Ocak 2024 Cumartesi, yerel saatle 12:00'den 1 Şubat 2024 Perşembe 23:59'a kadar

Yeni Pokemon: Varoom, Revavroom, parlak Gölge Ho-Oh

Corphish, Snorunt, Chimchar, Piplup, Croagunk, Dwebble ve Ferroseed , Team GO Rocket homurdananları ve liderleriyle savaşırken daha sık ortaya çıkacak . Tek yıldızlı baskınlarda Alolan Rattata, Meowth, Grimer ve Galarian Zigzagoon yer alacak ve beş yıldızlı baskınlarda Weezing, Galarian Weezing, Tyranitar ve Bombirdier yer alacak. Tek yıldızlı gölge baskınlarında Shadow Alolan Sandshrew, Murkrow, Pineco ve Croagunk yer alırken, üç yıldızlı baskınlarda Shadow Scyther, Skarmory ve Golett yer alacak. Saha Araştırması görevleri, Charged TM'leri ve Fast TM'leri ödüllendirecek ve Paldean Wooper ve Hisuian Qwilfish gibi 12 farklı Pokemon ile karşılaşacak. Alınan Hazineler etkinliği aynı zamanda iki yeni paket ve Ücretli Zamanlı Araştırmayı da başlatacak.


Team GO Rocket'in ortaya çıkışı, Shadow Pokemon'u yakalamak için kötü adamlarla savaşabilecek Pokemon GO oyuncuları için heyecan verici bir an . Team GO Rocket'in 2024'teki geri dönüşü özellikle ilgi çekici çünkü beraberinde en yeni nesilden iki Pokemon'u getiriyor. Bir diğer öne çıkan nokta ise, onu yakalayacak kadar şanslı olan oyuncuların kayıtlarında Gen 2 Pokemon'un güçlü bir versiyonunun yer alacağı parlak Shadow Ho-Oh'un ilk çıkışı.


Comments


bottom of page