top of page

Pokemon GO'ya Özel Yeni Pikachu ve Daha Fazlası Ekleniyor

Pokemon GO, Pokemon Günü 2024 kutlamaları kapsamında başka bir özel Pikachu'yu, 3 Scarlet ve Violet mons'u ve diğer birkaç eklemeyi daha tanıtıyor.  • Pokemon GO, 5 Mart - 11 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Pokemon Horizons animesinin çıkışını kutlayan yeni bir etkinlik duyurdu.

  • Etkinlikte Kaptan Pikachu, henüz Pokemon GO'da yer almayan bir 3. Nesil hareketi olan Volt Tackle'ı canlandıracak.

  • Scarlet ve Violet'in Charcadet'i ve onun iki evrimi de etkinlik sırasında tanıtılacak ve bazı eşsiz Snapshot fırsatları da etkinlikte tanıtılacak.


Pokemon GO, başka bir özel Pikachu çeşidi, üç Scarlet ve Violet mons ve başka birçok yenilikekliyorYeni içerik , Pokemon Horizons: The Series'in Netflix'te yayınlanmasını kutlayan çapraz tanıtım etkinliğinin bir parçası olarak piyasaya sürülecek.


27 Şubat, The Pokemon Company'nin 2016'dan bu yana aktif olarak kutladığı sevilen serideki ilk oyunun yıldönümü olan bir başka Pokemon Günü'nü kutladı. Bu yılki anma, bazı Pokemon GO haberleriyle açılan yeni bir Pokemon Presents canlı yayını etrafında dönüyordu. Özellikle yayın, Niantic'in Pokemon Horizons animesinin çıkışını 5 Mart'tan 11 Mart'a kadar sürecek bir oyun içi işbirliği etkinliğiyle kutlayacağını ortaya çıkardı.


Kaptan Pikachu Pokemon GO'ya Geliyor


Etkinliğin yıldızı , serinin maskotunun maksimum sevimlilik için gemi kaptanı şapkası takan tanınmış versiyonu olan Kaptan Pikachu olacak. Aynı zamanda parlak da olabilen bu Pikachu örneği, ilk olarak 3. Nesil oyunlarda tanıtılan ancak henüz Pokemon GO'da ilk kez kullanılmayan Elektrik tipi bir saldırı olan Volt Tackle'ı bile tanıyacak . Niantic'in bu hareketi uygulaması ona 90 güç veriyor, bu da onu Wild Charge kadar güçlü kılıyor. Saldırının antrenör savaşlarında da bonus etkisi olacak, çünkü rakibin Savunma puanını bir seviye düşürecek.


3 Scarlet ve Violet Mons Daha Pokemon GO'ya Çıkış Yapacak


Yaklaşan etkinlik aynı zamanda Pokemon Scarlet ve Violet 's Charcadet'in ve onun iki evrimi Armarouge ve Ceruledge'in oyun içi ilk çıkışlarına da damgasını vuracak . Charcadet'in evrimleşmesi, onu bir arkadaş olarak donatmayı ve ardından 30 Psişik veya Hayalet tipi monu yenmeyi gerektirecek, bu da sırasıyla Armarouge ve Ceruledge ile sonuçlanacak. Charcadet ile vahşi doğada karşılaşılabilirken, oyuncular etkinlik süresince onu 10 km'lik yumurtalardan da çıkarabilecekler.Evrim süreci, en kararlı oyunculara tanıdık gelebilir, çünkü Primeape'in Pokemon GO'da Annihilape'ye dönüşme şekline benzer . Etkinliğin gündeminin geri kalanına gelince, Netflix'e özel animeden Liko ve Roy, Pokemon GO Snapshots'ta yer alacak, Team GO Rocket balonları ise promosyon süresince artan doğma oranlarına sahip olacak. Son olarak, 11 Mart'ta sona eren altı günlük dönemde yumurtaların kuluçkalanması iki kat XP kazandıracak.


Yaklaşan Mart etkinliği bir yana Niantic, Pokemon Günü 2024'ü anmayı da unutmadı. Bu amaçla, 1. Nesil başlangıç ​​oyuncuları, Pikachu ve parti şapkaları takan Eevee gün sonuna kadar oyunda yer alacak.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page