top of page

Pokemon GO: Parlak Primal Kyogre Nasıl Gidilir?

Bu Pokemon GO kılavuzu, Shiny Kyogre ve Shiny Primal Kyogre'yi elde etmenin en iyi yöntemini ve tüm Primal Reversion sürecini ayrıntılarıyla anlatıyor.Pokemon GO oyuncuları, ilk baskınlarda Primal Kyogre ile savaşabilir ve efsaneyi ele geçirebilir. Baskını kazanmak yalnızca Kyogre karşılaşmalarıyla ödüllendirilmez, aynı zamanda Shiny Primal Kyogre'yi elde etmenin bir yolunu da sunar. Primal Kyogre'nin hem Standart hem de Parlak çeşitleri muhteşem savaş yetenekleri sergiliyor.


Pokemon GO geliştiricileri her ay yeni içerik ekleyerek etkileşimi artırıyor. Mevcut antrenörlerin ellerini dolu tutuyor ve yeni oyuncuların ilgisini çekiyor. Baskınlar, oyuncu trafiğini devam ettirmenin mükemmel bir yoludur çünkü bazı nadir Parlak karşılaşmalarla birlikte birden fazla ödül sunarlar. Primal Kyogre güçlü bir Primal baskın patronudur ve oyuncular Shiny Primal Kyogre'yi nasıl elde edeceklerini merak edebilirler. Bu kılavuz, Shiny Primal Kyogre'nin kullanılabilirliği hakkında bilinmesi gereken her şeyi araştırıyor.


Pokemon GO'da Parlak Primal Kyogre Nasıl Gidilir?Primal Kyogre, tek başına Su tipi bir Pokemon'dur ve yıkıcı istatistiklere sahiptir. Pokemon GO efsanesi ayrıca 353 (ATK), 268 (DEF) ve 218 (STA) hücum merkezli istatistik dağılımıyla tamamlanan çok yönlü bir hareket havuzuna sahiptir. Bu dövüşçünün savaş potansiyeli çok büyüktür ve bu da onu son derece arzu edilen bir varlık haline getirmektedir. Ancak Shiny versiyonu talepte bir adım önde. Parlak Pokemon'la karşılaşmak zordur ve efsanevi Parlak canavarla karşılaşmak daha da zordur.


Shiny Primal Kyogre, Pokemon GO'da mevcut ancak bunun için oyuncuların öncelikle Shiny Kyogre'yi yakalaması gerekiyor. Efsanevi Shiny canavarları oldukça nadir görüldüğü için Shiny Kyogre'yi yakalamak zordur . Ancak Primal Kyogre baskını Shiny Kyogre ile karşılaşma fırsatı sunuyor.


Primal baskın boss'u mağlup edildikten sonra Shiny Kyogre yakınlarda doğabilir ancak bunun garantisi yoktur. Pokemon GO'da Shiny efsanesiyle karşılaşma şansını artırmak için Primal Kyogre baskınlarını birden çok kez kazanmanız gerekiyor . Eğitmenler bu sayaçları baskın patronuna karşı çıkmak ve hızlı bir şekilde art arda kazanmak için kullanabilir.


İlkel Kyogre sayaçları

Hızlı Hareketler

Ücretli Hareketler

Mega Duyarlı

Mermi çekirdeği

Çılgın bitki

Mega Manektrik

Gök gürültüsü

Vahşi Saldırı

Mega Venusaur

Asma Kırbaç

Çılgın bitki

Mega Amfaros

Volt Anahtarı

Zap Topu

Kartana

Jilet yaprağı

Yaprak Bıçağı

Mega Abomasnow

Yapraklanma

Enerji topu

Xurkitree

Kıvılcım

Güç Kırbaç

Mega Latio'lar

Zen Kafası

Güneş ışını

Mega Gengar

Gölge Pençesi

Gölge topu

Zekrom

Şarj Işını

Füzyon Cıvatası

Shiny Primal Kyogre'yi edinme yaklaşımı geleneksel yollardan farklıdır. Oyuncular Shiny Kyogre'yi aldıktan sonra Pokemon GO Primal Reversion sürecini başlatmaları gerekir . Bu süreç belirli miktarda İlkel Kyogre Enerjisi gerektirir; Primal baskınlarından toplanabilir. Süreci başarılı bir şekilde başlatmak için minimum 400 Primal Enerji gereklidir, bu nedenle en iyi strateji birden fazla Primal Kyogre baskınını kazanmak olacaktır.


Yeterli Temel Enerji topladıktan sonra Shiny Kyogre özet sayfasına gidin ve "İlkel Geri Dönüş" seçeneğini seçin. Oyuncular ayrıca Baskın Savaş Lobisinden veya Pokemon GO Savaş Ligi Savaş Partisini seçerek Primal Reversion'ı başlatabilirler. İşlemin ardından Shiny Kyogre Primal formunu kazanacak ve Shiny Primal Kyogre'ye dönüşecek. Shiny Primal çeşidi, standart formuna dönmeden önce onu 8 saat boyunca korur.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments