top of page

Pokemon GO Oyuncusu Vahşi Doğada İnanılmaz Nadir Pokemon Buluyor

Birçok Pokemon GO hayranı, bu olaydan önce bu Pokemon'un vahşi doğada ortaya çıkabileceğini ve olayların dışında yakalanabileceğini bile bilmiyordu.  • Pokemon GO hayranları, bir oyuncunun vahşi doğada nadir bulunan bir Unown ile karşılaşması karşısında şok oldu ve bunun etkinliğe özel olduğu efsanesi yıkıldı.

  • HoneyBee098 kullanıcısı tarafından yağmurda bulunan S-formu Unown, Reddit'teki oyuncular arasında heyecana ve kafa karışıklığına yol açtı.

  • Unown etkinliklerde ve baskınlarda mevcut olsa da vahşi doğada bir tane bulmak oyuncular için nadir ve unutulmaz bir deneyim olmaya devam ediyor.


Pokemon GO oyuncuları her zaman takımlarına bazı nadir Pokemonları ekleme arayışındalar ve bir hayran, vahşi doğada Bilinmeyen karşılaşmasıyla büyük ikramiyeyi kazanmış gibi görünüyor. Pokemon GO'daki Psişik tip Pokemon,çeşitli nedenlerden dolayı oldukça benzersizdir, ancak bu olay topluluktaki birçok kişiyi şok etti.


Geçtiğimiz birkaç hafta Pokemon GO oyuncuları için oldukça hareketli geçti ve oyunda bazı büyüleyici olaylar yaşandı. Özellikle 1 Nisan Şakası etkinliği topluluk tarafından gerçekten iyi karşılanan bir şeydi. Güzel ve harika atışların mükemmel atışlar olarak sayılmasıyla, 49. seviyede sıkışıp kalan veya Jirachi araştırmasını tamamlamakta zorlanan birçok Pokemon GO hayranı , sonunda sinir bozucu engelleri aşmayı başardı. Bunun ortasında, bir oyuncu vahşi doğada son derece nadir bir üremeyle karşılaşmış gibi görünüyor.


Pokemon GO alt dizinindeki bir gönderide HoneyBee098 kullanıcısı, vahşi doğada bir Unown ile karşılaşmalarını belgeliyor. Söz konusu Bilinmeyen, Pokemon'un S formudur. Unown'un 28 formu onu en eşsiz Pokemonlardan biri yapıyor. Bu formların her biri, soru işareti ve ünlem işareti formuyla birlikte alfabedeki belirli bir harfe karşılık gelir. Ancak onu nadir kılan formları değil; bunun yerine, Pokemon'un kendi başına normal bir günde elde edilmesi çok zor olduğu için.


Pokemon GO Oyuncuları Nadir Bilinmeyen Doğuştan Şaşkın


Aslında, gönderideki bazı oyuncuların bu açıklama karşısında oldukça kafası karışmıştı çünkü Unown'un yalnızca özel etkinliklerde yakalanabileceğine inanıyorlardı. Özellikle bu Pokemon'u elde etmenin o kadar da zor olmadığını belirtmekte fayda var çünkü geçmişte GO Fest ve diğer baskınların bir parçası olmuştu. Ancak vahşi doğaya gelince, onlar Pokemon GO'da bulunabilecek en nadir Pokemonlardan biridir .Bir oyuncu da benzer bir olayı anlattı; Unown'u bir takip cihazı aracılığıyla buldular ve bulunması zor Pokemon'u almak için sabah saat 3'te 10 dakika boyunca araba sürdüler. Orijinal poster de onlarınkini o kadar kolay alamamıştı çünkü S-formu Unown'ı yakalamak için yağmurda dışarı çıkmaları gerektiğini vurguluyorlardı.


Etkinliklerin dışında vahşi Bilinmeyenler bulmanın mümkün olduğunu bile bilmiyordum. Bu çılgınca nadir bir şey!

Diğer oyuncular şimdiden olayı unutulmaz kılmak için Pokemon'a bazı yaratıcı isimler öneriyor; "Fırtına" en çok oy alan önerilerden biri. Oyuncunun karşılaşması, Unown'un etkinliğe özel olduğu efsanesini çürütse de, oyuncuların Unown'un yer alacağı bir sonraki etkinliği beklemeleri daha iyi. Bununla birlikte, Nisan ayında Pokemon GO için bazı heyecan verici etkinlikler sıralanmış olsa da ne yazık ki şu ana kadar hiçbirinde Unown yer almıyor.


6 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page