top of page

Pokemon GO Oyuncusu İnanılmaz Vahşi Selamlama Buldu

Heyecanlı bir Pokemon Go oyuncusu, vahşi doğada inanılmaz derecede güçlü ve son derece nadir bir Salamence keşfettiği anı paylaşıyor.  • Pokemon Go oyuncuları, Salamence gibi nadir ve güçlü Pokemonları yakalayarak heyecan verici bulgularını toplulukla paylaşabilir.

  • Bir oyuncu, yakaladığı, 3.066 PC'lik muazzam bir sayıya sahip olan vahşi bir Salamence'ı paylaştı.

  • Geliştirici Niantic, Pokemon Go'yu yeni içerikle güncel tutmaya çalışıyor.


Bir Pokemon Go oyuncusu, son derece nadir ve güçlü bir Salemence yakalamayı başardı ve avını oyun topluluğunun geri kalanıyla paylaştı. Pokemon, Pokemon Go'da çeşitli şekil, boyut ve nadirliklerle gelir ; oyun, oyuncuları arama, yakalama ve toplama sırasında gerçek dünyayla etkileşime girmeye teşvik eder.


Pokemon Go, efsanevi seriyi akıllı telefon çağına taşımak için artırılmış gerçeklik ve küresel konumlandırma teknolojisini kullanarak oyuncuların el cihazları aracılığıyla cep canavarlarını hareket halindeyken yakalamalarına olanak tanıyor. Onlarca yıllık serideki diğer tüm oyunlar gibi Pokemon Go da birden fazla nesle yayılan, yakalanacak çok çeşitli farklı Pokemonlar sunuyor. Pokemon Go, 2016 yılında piyasaya sürülmesinin ardından mobil oyunların ne olabileceğini yeniden tanımladı ve milyonlarca oyuncuya parkta, şehrin ortasında veya kendi yerlerinde güçlü Pokemon arayışı içinde gerçek hayattaki maceralara atılmaları konusunda ilham verdi. arka bahçe.


Geçtiğimiz günlerde Reddit kullanıcısı zarzu4, koleksiyonlarına etkileyici bir Salamence ekledikleri anı yakalamayı başardı ve Pokemon Go topluluğuyla birkaç fotoğraf paylaştı. Oyuncu, Salamence'ın inanılmaz derecede yüksek istatistiklere sahip olmasıyla, avı şu ana kadar gördükleri "en çılgın vahşi doğuş" olarak nitelendirdi. Pokemon Go'da şans büyük bir rol oynuyor ancak oyuncular yeterince çalışkansa, bir sonraki büyük fırsat her köşede sizi bekliyor olabilir. Gönderi, Pokemon Go topluluğunda oldukça ilgi gördü ve 800'den fazla olumlu oyu aldı.


Oyuncu Süper Güçlü Selamlamayı Yakalar


Salamence, 26 Mart 2024'te yakalandı ve oyuncu, nihayet yakaladıklarında "inanamadıklarını" belirtti. Bu spesifik Salamence, 3.066 PC'lik muazzam bir rakamla gelen etkileyici bir yakalamadır. Bu terim, her Pokemon'un genel güç seviyesini ölçer ve çeşitli yöntemlerle artırılabilir. Salamence, ilk olarak 3. Nesil'de tanıtılan Uçan/Ejderha tipi bir Pokemon'dur. Ancak Pokemon'u yakalamak bulmacanın yalnızca bir parçasıdır ; Pokemon Go , oyuncuların evcil hayvanlarını savaş için eğitmelerine olanak tanır.Pokemon Go , keşfetmeye odaklanan bir oyundur ve eğer oyunun devasa Pokedex'ini tamamlamak istiyorlarsa oyuncuları kendi evlerinin konforunu terk etmeye zorlar. Toplamda, oyuncuların Pokedex'i maksimuma çıkarmak için toplam 845 Pokemon yakalaması gerekecek , ancak dikkate alınması gereken farklı formların yanı sıra Pokemon Go'ya daha fazla Pokemon ekleyebilecek yeni gelecek güncellemeler de var . Geliştirici Niantic, Pokemon Go'yu yeni içeriklerle güncel tutmaya devam ederek birçok oyuncuyu bir sonraki güncelleme için heyecanlandırıyor.
2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page