top of page

Pokemon GO Hayranları Galarian Kuş Değişiklikleri Çağrısında Bulundu

Galarian Articuno, Zapdos ve Moltres gibi isimleri Pokemon GO'da yakalamak son derece zor ve hayranların bunu düzeltmek için bir önerisi var.  • Pokemon GO'daki Galarian Efsanevi Kuşlarını yakalamak zor, bu da hayranlar arasında hayal kırıklığına yol açıyor.

  • Topluluktaki tepkiler mikro işlemler, yakalama oranları ve parlak oranlar etrafında dönüyor.

  • Bazı oyuncular, oynanışı geliştirmek için Galarian Kuşlarının ortaya çıkma oranını ve kaçma yeteneğini değiştirmeyi öneriyor.


Galarian Efsanevi Kuşları, birkaç yıl önce Pokemon GO'da ilk kez sahneye çıktı ancak hayranlar, bulunması zor Pokemon'u yakalamanın ne kadar zor olduğundan hâlâ memnun değil. Articuno, Moltres ve Zapdos'un Galarian formları , Pokemon Sword and Shield'ın Crown Tundra genişletmesinin piyasaya sürülmesiyle piyasaya çıktı ve Pokemon GO'da en çok aranan Pokemonlardan bazıları .


Pokemon GO topluluğundaki tepkilerin çoğu mikro dönüşümlerden kaynaklansa da yakalama oranları ve parlak oranlar zaman zaman ortaya çıkan diğer tartışmalı konulardan ikisi. Örneğin Niantic, yedinci yıl dönümü için yeni başlayanlar temalı bir Pokemon GO etkinliği düzenlemişti ancak hayranlar, yüksek kaçış oranları nedeniyle çoğunu zar zor yakalayabildi. Oranları iyileştirmek için Berry kullanmak gibi çeşitli mekanizmalar mevcut olsa da bunun oyunculara pek bir faydası olmadı. Şimdi, bu sefer farklı bir Pokemon seti için de olsa, şikayetler bir kez daha geri gelmiş gibi görünüyor.


Pokemon GO alt dizinindeki yeni bir gönderide TheRockingChar kullanıcısı, Pokemon GO'da Galarian Kuşlarını almanın ne kadar sinir bozucu derecede zor olduğunu vurguluyor . Kullanıcı, Galarian Kuşları ile ya karşılaşmanın ya da yakalamanın zor olması gerektiğini vurguluyor ancak her ikisinin de etkili olması oldukça sinir bozucu.


Pokemon GO'nun Efsanevi Galarian Kuşlarının Yakalama Oranları Toplumu Bölüyor


Şu anda Galarian Kuşları ile karşılaşmanın tek yolu Günlük Macera Tütsüsünü kullanmaktır, ancak bu kesinlikle garanti edilmez ve çok nadir bir üremedir. Bununla birlikte, kullanıcının vurguladığı gibi, bir Galarian Kuşu bulmak, kazanılan savaşın sadece bir parçasıdır, çünkü mükemmel bir Curveball atışı elde edilmesine ve Pokemon GO'da Berries kullanılmasına rağmen kaçış oranı oldukça yüksektir . Oyuncu ayrıca bunu çözmenin bir yolunu da vurgulayarak davranışlarının ana oyunlarla daha uyumlu olabileceğini öne sürüyor. Kullanıcı, kesin olarak, ortaya çıkma oranlarının arttırılması gerektiğini ancak kaçınma davranışlarının, bir PokeStop'tan yakındaki bir başka PokeStop'a kaçacak şekilde değiştirilebileceğini belirtiyor.Genellikle bu tür şikayetler toplumdan çok fazla destek alsa da bu seferki bir istisna gibi görünüyor. Bazıları aynı fikirde olsa da, bazı hayranlar bu Galarian kuşlarının yakalanmasını kolaylaştırma fikrine karşı çıkıyor çünkü bunların Pokemon GO'daki gerçekten nadir olan birkaç Pokemondan bazıları olduğuna inanıyorlar . Birçok oyuncunun Master Ball'larını Pokemon'da kullandıklarını vurgulamaları, bunların nadirliği hakkında çok şey söylüyor ve görünüşe göre Niantic de onları yakalanması en zor Pokemonlardan biri olarak tutmak istiyor.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments