top of page

Pokemon GO: Harikalar Dünyası Ne Zaman Başlayacak?

Şubat ayının sonuna yaklaşırken bir sonraki Pokemon GO sezonunun zamanı geldi. İşte World of Wonders'ın başlangıç ​​tarihi.Pokemon GO , tıpkı diğer birçok oyun gibi, birkaç ayda bir değişen sezonlara sahiptir; özellikle Kıştan İlkbahara, İlkbahardan Yaza vb. geçişlerle. En son sezon olan Timeless Travels'ın sona ermesiyle birlikte resmi olarak o zaman geldi ve yerini yeni bir sezon almanın zamanı geldi.


Pokemon GO söz konusu olduğunda sezonlar oldukça önemlidir çünkü oyuncuların belirli etkinliklerin gerçekleşmesini, bu süre zarfında ortaya çıkacak Pokemon'un yanı sıra yenilerinin çıkışını ve temayı takip edecek diğer birçok şeyi bekleyebilecekleri bir zaman dilimini işaret eder. o ayların sezonu. Sezondaki değişiklikler aynı zamanda Pokemon'un yumurtadan çıkmasını da etkileyecek. Bu kılavuz, Pokemon GO'nun bir sonraki sezonunun ne zaman başlamasını bekleyebileceğinizi açıklayacaktır .


Sonraki Pokemon GO Sezonu Ne Zaman Başlıyor?Pokemon GO'nun gelecek sezonu 1 Mart 2024 yerel saatle sabah 10'da başlayacak ve 1 Haziran 2024 yerel saatle sabah 10'a kadar devam edecek. 1 Mart, geçtiğimiz soğuk aylarda bizi oldukça meşgul eden Zamansız Seyahatler'in de sona ereceği gün. Geçtiğimiz sezon çoğunlukla Sinnoh bölgesinden Pokemon Diamond ve Pokemon Pearl'den bir grup Pokemon getirirken , önceki sezonda başlangıç ​​oyuncuları da dahil olmak üzere Pokemon Scarlet ve Violet'ten çok sayıda Pokemon getirildi .


Resmi Pokemon GO Twitter sayfasının yayınladığı World of Wonders teaserını izlerken , ekranda antrenörünün önündeki alanda bir Nidoran'ın belirdiğini görüyoruz. Bu, bu Pokemon'un yeni sezonda yerel bölgelerde çokça ortaya çıkacağına işaret ediyor olabilir. Bu Pokemon, Kanto bölgesinden Zehir tipi bir Pokemondur. Bu bölgeyi Pokemon Red ve Pokemon Green, Pokemon Red, Blue ve Yellow, Pokemon FireRed ve LeafGreen ve ayrıca Pokemon Let's Go Pikachu ve Eevee gibi oyunlarda da görmüştük . Bu, World of Wonders sezonunda bu bölgeden çok sayıda Pokemon'un ortaya çıktığını görebileceğimiz ve herkese onları geliştirme, güçlendirme ve hatta ilk kez yakalama fırsatı verebileceğimiz anlamına geliyor.


Pokemon GO'nun World of Wonders sezonu 1 Mart 2024 yerel saatle sabah 10'da başlıyor ve 1 Haziran 2024 yerel saatle sabah 10'da sona eriyor.Commentaires