top of page

Pokemon Fan Art, Sinnoh Starter Evolutions'ın Türlerini Değiştiriyor

Pokemon topluluğunun yaratıcı bir üyesi, 4. Nesil başlangıçlarını tamamen yeniden tasarlıyor, onlara yeni görünümler veriyor ve türlerini değiştiriyor.  • 4. Nesil'den Başlangıç ​​Pokemonları hayranların favorisidir ve topluluk sanatçılarının yaratıcı yeniden tasarımlarına ilham verir.

  • Bir Pokemon hayranı, Sinnoh'a yeni başlayanlar için türleri değiştiren ve alternatif son evrimleri hayal eden benzersiz tasarımlar yarattı.

  • Pokemon Scarlet ve Violet, tüm başlangıç ​​Pokemonlarının parlak bir şekilde avlanmasına yardımcı olan DLC ile daha yaşlı başlangıçlara ışık tutuyor.


4. Nesil Pokemon oyunlarının başlangıç ​​oyuncuları, serinin en popüler oyunlarından bazıları olarak görülüyor ve yaratıcı bir hayran, üç yaratığın son evrim aşamalarını, farklı türler kullansalardı nasıl görüneceklerini hayal ederek yeniden tasarlamaya başladı. . 7. Nesil Pokemon oyunlarından bu yana tanıtılan birçok bölgesel Pokemon çeşidi, her türün kullandıkları türlere bağlı olarak nasıl tamamen farklı görünebileceğini gösterdi ve franchise topluluğundan sayısız sanatçıya kendi özel tasarımları üzerinde çalışmaları için ilham verdi.


Başlangıç ​​Pokemonu, her Pokemon oyununda büyük önem taşıyor ; serideki hemen hemen her oyun, Eğitmenlerin yeni bir bölgede yolculuğa çıkarken kendilerine eşlik edecek üç Pokemondan birini seçmesini gerektiriyor. Başlangıç ​​Pokemon'una ilişkin genel model, ilk Pokemon oyunlarından bu yana neredeyse hiç değişmeden kaldı; her bölgenin başlangıç ​​Pokemonu grubu üç adaydan oluşuyordu: bir Çim türü, bir Ateş türü ve bir Su türü. Genel olarak Gen 4 Pokemon oyunlarının ezici popülaritesi göz önüne alındığında , Sinnoh'a yeni başlayanların uzun süredir pek çok hayranın favorisi olması çok da şaşırtıcı değil.


Serinin tarihindeki her başlangıç ​​Pokemonu hayran çizimlerine konu olmuş olsa da , primaljort olarak bilinen bir topluluk sanatçısı yakın zamanda Sinnoh'daki başlangıçların son evrimlerinin birkaç fantastik yeniden tasarımını paylaştı. Bu tasarımlar, üçlünün her biri değiştirilen türlerine dayanmaktadır; özel Emperado, Empoleon'un Çim ve Dövüş tipi yeniden tasarımıdır, Forgeterra, Torterra'nın Ateş ve Çelik tipi yeniden tasarımını sunar ve Su ve Yer tipi Inundape, neyin ne olduğunu gösterir. Infernape bunun yerine Su tipi bir başlangıç ​​motoru olsaydı gibi görünebilirdi. Bu resmi olmayan tasarımlar, özel Pokedex girişleri, parlak versiyonlar, istatistikler ve daha fazlasını içeren ayrıntılar açısından zengindir.Pokemon Scarlet ve Violet'in başlangıç ​​Pokemon listesi, Gen 9 oyunlarının piyasaya sürülmesinden sonra uzun bir süre topluluğun dikkatini çekmiş olsa da, önceki nesillerden birçok başlangıç ​​Pokemonu, ne olursa olsun, pek çok hayranın gözünde aynı derecede alakalı olmaya devam ediyor. İlk kez kaç yıl önce tanıtıldıkları. Pokemon Scarlet ve Violet'in Hidden Treasure of Area Zero DLC'si de başlangıç ​​meraklıları için büyük bir anlaşma olduğunu kanıtladı; çünkü Indigo Disk genişletmesi oyunculara Blueberry Academy'nin Teraryumunda serinin başlangıç ​​Pokemonlarından herhangi birini ve tümünü özgürce yakalama olanağı tanıyor ve başlangıç ​​başlangıç ​​noktasını parlak hale getiriyor avlanmak her zamankinden daha kolay.


Pokemon Legends: ZA Yeni Başlayanları Nasıl Yönetebilir?Pokemon Legends: ZA'nın ortaya çıkışından bu yana pek çok hayran, gelecek oyunda hangi başlangıç ​​oyuncularının yer alabileceği konusunda spekülasyon yapmaya başladı. Selefi Pokemon Legends: Arceus , önceki nesillerin karışımından üç başlatıcıyı öne çıkararak ve hatta her başlatıcının son formuna benzersiz bir Hisuian formu vererek, başlangıçları biraz farklı bir şekilde ele aldı. Pokemon Legends: ZA için de aynı durumun geçerli olması muhtemeldir , ancak henüz hangi yeni başlayanların ilgi odağı olacağını kesin olarak bilmek imkansız.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page