top of page

Pokémon the Movie Secrets of the Jungle Fragmanı Ash'in Yeni Arkadaşlarını Tanıtıyor

Netflix, Nintendo'nun uzun süredir devam eden serisinin en son animasyon filmi Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle için yeni bir fragman yayınladı.Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle artık Netflix'te mevcut ve akış şirketi animasyon filmi için son bir fragman yayınladı.Yeni fragman, Ash ve Pikachu'nun efsanevi Pokémon Zarude tarafından ormanda yetiştirilen genç bir çocuk olan Koko ile nasıl tanıştığını gösteriyor. Film, Koko'nun insan dünyasına girişine odaklanacak ve ayrıca Ash'in, ormanı bölgenin kaynaklarını hasat etmek isteyen açgözlü bir şirketten korumak için çocuk ve Pokémon ailesiyle birlikte çalıştığını görecek. Önizleme ayrıca, yerli nadir Pokémon'unu yakalamak için ormana gelen Roket Takımı'nı da gösteriyor. Zarude'nin yanı sıra efsanevi Pokémon Çelebi de yeni filmin hikayesinde rol alacak.


Pokémon Trainers Club e-posta bültenine 25 Eylül'den önce kaydolan oyunculara, filmin benzersiz Zarude versiyonunu ve ana Pokémon serisinin en yeni oyunları Pokémon Sword and Shield'daki parlak Çelebi'yi yakalamalarına izin veren bir kod gönderildi . Dada Zarude daha önce yalnızca Japonya'da özel bir promosyonla mevcuttu.


Secrets of the Jungle'ın soundtrack'inde Amerikalı şarkıcı/söz yazarı Cyn'den "Always Safe" ve "No Matter What" adlı iki yeni orijinal şarkı yer alacak. Cyn daha önce Katy Perry için açıldı ve Netflix'in orijinal To All The Boys: PS I Still Love You ve Warner Bros'un müziklerinde yer alan şarkılara sahipti. Yırtıcı Kuşlar filmi.Yeni film, Pokémon serisinin ilk oyunları olan Pocket Monsters Red and Green'in 25. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak vizyona giriyor. Bu oyunlar ilk olarak 1996'da Japonya'da 8-bit Game Boy için piyasaya sürüldü. Pokémon Company, multi-milyar dolarlık franchise'ın büyük yıl dönümünü çeşitli medya formlarında bir dizi yeni sürümle kutladı; Pokémon Journeys animesinin yeni sezonu yakında yalnızca Netflix'te ve yeni bir P okémon anime serisi olan Pokémon Evolutions , yakın zamanda şirketin resmi YouTube kanalında piyasaya sürülecek ve şu anda üçüncü bölümünde. Nintendo ayrıca birden fazla Pokémon yayınladıSevilen Nintendo 64 fotoğrafçılık oyununun devamı olan New Pokémon Snap dahil olmak üzere yıl boyunca video oyunları . Ana serinin bir sonraki oyunları olan Pokémon Brilliant Diamond ve Serinin orijinal Nintendo DS'deki ilk versiyonunun yeniden çevrimleri olan Shining Pearl'ün 19 Kasım'da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu sürümlere ek olarak Universal Studios Japan geçtiğimiz günlerde duyurdu. Pokémon , şirketin tema parklarında temsil edilecek bir sonraki Nintendo franchise'ı olacak.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page