top of page

Planet Crafter Geri Dönüşüm Makinesi Kılavuzu

Geri Dönüşüm Makinesi, The Planet Crafter'da mikroçipler veya paketler gibi şeyler yapmak için kullandığınız malzemeleri geri almanın tek yoludur.The Planet Crafter'da gezegeninizi yaşanabilir hale getirmenize yardımcı olacak çeşitli nesneler yapabilirsiniz. Daha iyi, daha hızlı hareket etmenize ve daha hızlı madencilik yapmanıza yardımcı olmak için daha büyük sırt çantaları, daha güçlü dış iskeletler, jetpack'ler ve mikroçipler oluşturabilirsiniz. Ancak The Planet Crafter'daki bu öğeleri orijinal malzemelerine geri döndürmenin tek yolu Geri Dönüşüm Makinesi'dir. Bu makinenin kullanımı biraz tuhaf olduğundan bu kılavuz, onu en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için tasarlandı.


Planet Crafter'da Geri Dönüşüm Makinesi Nasıl Kullanılır?


Büyük olasılıkla bu makinenin The Planet Crafter'da nasıl kullanıldığını görmek için burada olduğunuzdan , bu makale ilk önce bunu ele alacaktır. Geri Dönüşüm Makinasını kullanabilmek için arkasında durmanız ve arkasındaki küçük mavi kutu ile etkileşime geçmeniz gerekmektedir. Yapısöküm aracınız etkinse onu kullanamazsınız, bu nedenle onunla etkileşime girmeden önce yapısöküm aracını bıraktığınızdan emin olun.Bu kutunun içinde sadece bir yuva var. Geri dönüştürmek istediğiniz nesneyi bu küçük kutunun içine koyun ve ardından kutunun yanındaki kırmızı düğmeye basın. Makinenin içine yapısı bozulabilecek bir şey koyduysanız ışık yanacaktır. Bu hayatta kalma oyununda düğmeye bastıktan sonra eşyanın yapıldığı malzemeler Geri Dönüşüm Makinesinin ön tarafında görünecektir .Bu makineye konulabilecek öğeler, yapabileceğiniz ve yanınıza alabileceğiniz her şeydir; Q menüsüyle oluşturduğunuz öğeler makineye yerleştirilemez. Ancak Planet Crafter'da Gübre, Jet Paketleri, Sırt Çantaları, Patlayıcı Toz ve devre kartları gibi şeyleri parçalara ayırabilirsiniz .


Planet Crafter'da Geri Dönüşüm Makinesi Nasıl Yapılır


Geri Dönüşüm Makinelerinin planları yalnızca bir plan mikroçipinde bulunabilir. Her zaman orada olmasa da başlangıç ​​bölgesinin hemen kuzeyindeki enkazda bulunmuştur. Bunun tarifi iki Yapısöküm Mikroçipi ve üç Süper Alaşım parçadır . Süper Alaşım parçalarını başlangıç ​​konumunun kuzeyindeki kaya labirentinde toplayabilirsiniz ve Yapıbozucu Mikroçipler, su şişeleri ve oksijen tankları yapabileceğiniz temel üretim makinesinde yapılır. Geri Dönüşüm Makinesi tabanınızın içine yerleştirilebilir. Recycler çalışmaya devam etmek için -12,5/s enerji kullanır, bu nedenle Planet Crafter üssünüzde işlerin durmadığından emin olmak için biraz ek güce ihtiyacınız olabilir .1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page