top of page

Pixel Gun 3D: Seviye Atlamanın En İyi Yolları, Dereceli

Pixel Gun 3D'de seviye atlamanın birçok yolu vardır. İşte kullanılacak en iyi ve en etkili yöntemlerden bazıları.  • Maksimum savaş başarısı için en iyi silahları satın almak üzere madeni paralardan ve değerli taşlardan tasarruf edin.

  • Silahlara hasar, cephane, yeniden yükleme hızı ve daha fazlasını artırmak için Modülleri kullanın.

  • Önemli XP kazanımları için Battle Royale, Red Light ve City Raid'lerde yarışın.


Popüler battle royale oyunu Pixel Gun 3D'de seviye oluşturmak, oyuncuların rakiplerine karşı bir şans elde etmek istemeleri durumunda yapılması gereken son derece önemli bir şeydir. Seviye atlamak sadece yeteneklerini artırmakla kalmayacak, aynı zamanda onlara düşmanlarını yok etmeleri için madeni para, mücevher ve yeni silahlar gibi bazı ödüller de verecek.


Oyuncuların seviyelerini yükseltmek için kullanabileceği birkaç farklı yöntem vardır; bazı seçenekler diğerlerinden daha fazla deneyim sunar ve gereksinimlerin karşılanması daha kolaydır. Bunlar, oyuncuların Pixel Gun 3D'de karakterlerinin seviyesini yükseltmelerinin ve deneyimli bir oyuncu unvanını kazanmalarının en iyi yollarından bazılarıdır .


6

Paraları ve Değerli Taşları Tasarruf Edin

Oyundaki En İyi Silahlar İçin Tasarruf EdinSeviye kazanmak için basit, pasif bir yöntem

Bir oyun rutinine kolayca uygulanabilir


Belki de Pixel Gun 3D'de seviye atlamak için en beklenmedik yöntem aslında madeni para ve mücevherlerden tasarruf etmektir . Oyuncuların bunu yapmak istemelerinin nedeni, her seviye atladıklarında yeni bir silah satın almak yerine, oyundaki en iyi silahları satın alabilmektir. Bu , zorlukla kazanılan mücevherleri ve madeni paraları, kısa süre sonra modası geçecek bir silaha harcamanın iyi bir yoludur .


Bunun yerine, oyuncular efsanevi seviyedeki silahları satın almak için doğru miktarda jeton aldıklarında , devam edip bunlardan birini satın almalılar. Maksimum potansiyellerine ulaşmak için tonlarca mücevhere ihtiyaç duyacaklar, ancak bu silaha sahip olmak oyuncuların mümkün olduğu kadar çok savaş kazanmasını sağlayacak, dolayısıyla kazandıkları deneyimi artıracak. Ancak bu yöntem daha çok pasif bir örnektir, yani daha aktif bir şekilde seviye atlamak için çok daha iyi yöntemler vardır.


5

Modülleri Kullan

Silahlara Çok İhtiyaç Duyulan Desteği Verinİlerleme Yolu ve Klan Savaşı yoluyla elde edilebilir

Karakterlere savaşta önemli yardım sağlar


Oyuncuların yeteneklerini artırmak için oyunda alabilecekleri bir diğer öğe ise Modüllerdir . Bu öğeler Birincil veya Yakın Dövüş silahları gibi silahların içine yerleştirilebilir ve kinetik hasarın artırılması, büyü hasarının artırılması ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı şekilde destek sağlayabilirler. Bunların yanı sıra oyuncular, mühimmatlarını, yeniden yükleme hızlarını veya hareket hızlarını, hasar yarıçapını ve daha fazlasını artıran Modüller de edinebilirler.


Oyuncular, bir Klan Savaşı turunu tamamladıktan sonra bulunan sandıklardan Modüller alabilirler. Bunları ayrıca İlerleme Yolu aracılığıyla veya Tüccar Van'ından satın alarak da alabilirler. Modüller, oyunculara her savaşta önemli bir avantaj sağlayacak, en üst sıralara ulaşmalarına ve daha fazla deneyim kazanmalarına olanak tanıyacak. Ancak modüllerin elde edilmesi biraz zor olabilir, bu da onları seviyeleri yükseltmek için en zor yöntemlerden biri haline getirir.


4

Battle Royale'de yarışın

Önemli Deneyim İçin Diğer Tüm Oyuncuları YeninBirincilik dışında bile deneyim kazanılabilir

Silahların yükseltilmesini gerektirmez


Biraz deneyim kazanabileceğiniz en iyi oyun modlarından biri Battle Royale'dir . Bu , oyuncuların haritaya bırakıldığı ve haritadaki diğer oyuncuları yenmek için bulabildikleri kadar çok öğe ve silah almaları gereken Fortnite gibi oyunlara benzer şekilde çalışır . Bu oyun modunun en güzel yanı, oyuncuların rekabet edebilmek için kendi silahlarının ve zırhlarının seviyesini yükseltme konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak olmasıdır. Bunun yerine, etraflarında bulunanları toplayabilirler.


Bu oyun modu karakterlerin seviyesini önemli ölçüde yükseltebilse de, en büyük dezavantajlarından biri tamamlanmasının uzun zaman alabilmesidir. Diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi, oyuncuların yanlarında duran son kişiyi yenmeleri gerektiği kadar zaman alacaktır. Ancak tehlike bölgesi genellikle hızlı bir şekilde kapanarak oyuncuların son rakibi bulmasını ve onu yenmesini kolaylaştırır. Eğer başarılı olurlarsa, birincilikten itibaren yaklaşık 60 XP kazanabilirler.


3

Kırmızı Işıkta Yarışın

Bebeğin Bakışından KaçınınTüm oyunculara uygun çok kolay bir oyun modu

Birincilik dışında bile deneyim kazandıracak


Son dönemde Squid Game tarafından popüler hale getirilen ve Roblox gibi diğer oyunlarda da yer alan Red Light oyununu artık neredeyse herkes biliyor . Bu oyun modunda oyuncuların harita üzerinde engellerin üzerinden koşmaları ve bebeğin kafası döndüğünde oldukları yerde durmaları gerekecek. Oyuncular herhangi bir şekilde hareket ederse, anında öldürülürler. Ancak bitiş çizgisine ulaşmayı başarabilirlerse, ödül olarak seviye atlamak için büyük miktarda deneyim elde edecekler.


Red Light'a alışmak birkaç deneme gerektirebilir, ancak oyuncular bir kere alıştıktan sonra tamamlanması çok kolaydır. İyi bir deneyim elde etmek için birinci olmalarına bile gerek kalmayacak, çünkü üçüncü veya dördüncü olanlar hâlâ 15 XP alıyor. Red Light, mücadele etmek istemeyenler için mükemmeldir, ancak Pixel Gun 3D'nin verimli bir şekilde seviye atlamak için hala birkaç yöntemi daha vardır.


2

Şehir Baskınlarında Yarışın

Canavarları Yenerek Büyük Deneyim Kazanın3 dakikadan kısa sürede tamamlanabilir

Deneyimi iki katına çıkarır


Bir karakterin seviyesini yükseltmek için en iyi ve en etkili oyun modu Baskınlardır . Bir takım tüm canavarları hızlı bir şekilde başarılı bir şekilde yenebilirse, bunların tamamlanması inanılmaz derecede kısa olabilir. Çoğu zaman Baskınlar yaklaşık 3 ila 5 dakika sürer ve oyuncular Klasik Modlara kıyasla iki kat daha fazla deneyim kazanır.


Oyuncuların Baskınlarda akılda tutması gereken tek şey, gelen canavarları yenmek için iyi bir donanıma sahip olduklarından emin olmaları gerektiğidir. Oyuncular bazı Modülleri silahlarına uygularsa Baskını bitirmek ve son boss'u yenmek konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaklardır . Ayrıca ekibin geri kalanının yardımına geldiklerinden emin olmak isteyeceklerdir, böylece herkes işi mümkün olduğu kadar çabuk bitirmek için birlikte çalışabilir.


1

XP Arttırıcılarını Kullan

Deneyim Kazanımını Önemli Ölçüde ArttırınÜcretsiz olarak edinilebilir

Deneyim kazanımını %200'e kadar artırabilir


Bir karakterin seviyesini yükseltmenin genel olarak en iyi yöntemi , XP Arttırıcıları uygulamaktır . Pek çok oyuncu bunların ücretsiz olarak mevcut olduğunu tamamen unutuyor ve hızlı bir şekilde seviye atlama yeteneklerini artırabilir veya bozabilirler. Bunlar, belirlenen seviyelere ulaştıktan sonra Piksel Geçişi aracılığıyla ve Klan Sandıklarından edinilebilir.


XP Takviyeleri, oyuncunun rekor sürede Seviye 65'e ulaşma yeteneğinde büyük bir fark yaratabilir. Sonunda deneyimi 1 saat boyunca %200 artıran XP Takviyeleri alabilirler. Daha sonra Takım Dövüşü, Ölüm Maçı, Bayrak Ele Geçirme ve daha fazlası gibi çeşitli oyun modları için kullanılabilirler . Oyuncular, genellikle çok fazla deneyim sağlamayan bu daha kolay oyun modlarına geri dönebilir ve çok fazla çaba harcamadan karakterlerini en üst düzeye çıkarabilecekler.


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page