top of page

Persona 3 Reload, The Answer DLC'sinde Yeni Müzik, Sosyalleşme ve Füzyon Büyülerini Tanıtıyor

Persona 3 Reload geliştiricileri, Episode Aigis: The Answer DLC'nin ekstra içeriğini, yeni müzikleri, Fusion Spell Theurgies'i ve daha fazlasını tartışıyor.  • Persona 3 Reload DLC'sinde Metis ve benzersiz Fusion Spell'lerin yer aldığı yeni sosyal etkinlikler geliyor.

  • DLC, Persona 3 FES'in Cevabını temel alan oynanabilir bir sonsözdür.


Persona 3 Reload geliştiricileri, yeni şarkılar, Fusion Spell Theurgies ve hatta sosyalleşme etkinlikleri de dahil olmak üzere gelecek Bölüm Aigis: The Answer DLC'deki ek içerikten neler bekleyebileceklerini açıkladı. Persona 3 Reload'ın geçtiğimiz 2 Şubat'ta piyasaya sürülmesindenkısa bir süre sonra


İlk iki dalga kozmetik ve müzik DLC'si olsa da, Persona 3 Reload'un Genişletme Bileti'nin üçüncü içerik dalgası , Persona 3 FES'in oynanabilir bir sonsözü olan The Answer'ı temel alan ek hikaye içeriği içeriyor . Bölüm Aigis: The Answer DLC'si , Aigis'in kahramanın Wild Card yeteneğini devraldığı, Metis adlı gizemli bir Gölge Karşıtı Silahla karşılaştığı ve SEES'in bir zaman döngüsünde sıkışıp kaldığı Reload'ın sona ermesi olaylarından sonra gerçekleşir . Reload'un yapımcısı ve yönetmeni sırasıyla Kazuhisa Wada ve Yu Hashizume, geçtiğimiz günlerde Reload'un The Answer yinelemesinde yapılan bazı eklemeler ve değişikliklerden bahsetti .


Persona Magazine'in son sayısında ( Persona Central'ın çevirisi ve arşivi ) Hashizume ve Wada, The Answer DLC'nin hikayesinin ve sonunun orijinaliyle aynı olacağını belirtiyor. Ancak oyuncu, Persona 3 Reload'un Dorm Hangouts'u aracılığıyla temel oyunda oyun özelliği avantajları elde edebileceğinden , DLC de benzer bir şeyi uygulayacak. Hashizume ayrıca geliştiricilerin Metis merkezli yeni etkinlikler eklediğini ve hayranların orijinal sürümün sosyalleşme eksikliğiyle ilgili şikayetlerinin çoğunu ele aldığını belirtiyor. Hem Hashizume hem de Wada, Metis'in orijinal Persona 3 FES'ten bu yana ilk kez ortaya çıkması nedeniyle katılımından duydukları heyecanı dile getirdi .


Persona 3 Reload - Bölüm Aigis: The Answer DLC İçeriği  • Metis İçin Yeni Sosyalleşme Etkinlikleri, İki Tür Teurji

  • Aigis için Yeni Füzyon Büyü Teurjileri

  • Persona Dergisi Erişimi

  • FES'in Cevabıyla Aynı Hikaye

  • İki Yeni Şarkı, Yeni Animasyonla Yeni Açılış

  • Tahmini 20 Saat Oynatma Süresi


Hashizume, Metis'in Persona 3 Reload'un diğer parti üyeleri gibi oynayacağını , yani kilidini açması gereken iki özelliğe ve iki Teurjiye sahip olacağını ve bu özelliklerin DLC'deki yeni sosyal olaylara bağlı olacağını açıklıyor. Metis, Aigis'in Orgia Modu Teurjisini devralırken, Aigis, kahramanın FES'te yapamadığı bir şey olan Füzyon Büyülerine erişebilecek ve DLC, Aigis için bazı benzersiz Füzyon Büyüleri ekleyecek. Oyuncular ayrıca FES'in The Answer sürümüyle karşılaştırıldığında Fusion'ı daha kolay hale getiren Persona Compendium'a da erişebilecek .


Yönetmen aynı zamanda The Answer DLC'nin orijinalindeki 30 saate karşılık yaklaşık 20 saat süren oynanma süresini de açıkladı ; bu süre, Persona Fusion ve savaşlar için yukarıda belirtilen QOL özellikleri nedeniyle kısaldı. Hashizume ayrıca , partinin seviyeleri aynı olduğundan oyuncuların The Answer'ı oynamak için Reload'ı yenmelerine gerek olmayacağını, ancak bir tür kaydetme aktarma özelliği düşündüklerini belirtiyor . Son olarak, DLC'de yeni animasyonlu bir açılış ve şarkının yanı sıra yeni bir avantaj savaş şarkısı içeren iki yeni şarkı olacak.


0 görüntüleme0 yorum

Comments