top of page

Persona 3 Reload: Meyve Bıçağı Nasıl Alınır

Meyve Bıçağı, Persona 3 Reload'da son teslim tarihi hızla yaklaşan İstek 68 için almanız gereken önemli bir öğedir.Persona 3 Reload'da Elizabeth'ten aldığınız İsteklerin çeşitli hedefleri ve ödülleri vardır. İsteğin kendisine bağlı olarak, genellikle hikayeyle ilgili olayların bir sonucu olarak, isteği tamamlamak için bir son tarihiniz olacaktır. "İstek 68: Bana bir meyve bıçağı getir"in son teslim tarihi hızla yaklaşıyor, bu yüzden mümkün olan en kısa sürede bitirmek isteyeceksiniz. Persona 3 Reload'daki Meyve Bıçağı görev öğesi, sanki Iwatodai Yurt mutfağından alınabilecekmiş gibi görünüyor, ancak durum böyle değil. Bunun yerine, onu almak için parti üyelerinizden biriyle konuşmanız gerekecek.


"İstek 68: Bana bir meyve bıçağı getir" Çözüm Yolu

Meyve Bıçağı Nerede Bulunur (P3R)Bu Talebi diğer birkaç istekle birlikte almak için 10 Eylül'de Kadife Oda'nın dışında Elizabeth'le konuşmalısınız . Ancak, İstek 68'e öncelik vermek isteyeceksiniz : Bana bir meyve bıçağı getirin çünkü son tarihi 10/2'dir . Görevi kabul ettikten sonra Meyve Bıçağını Shinjiro Aragaki'den alabilirsiniz .


Meyve Bıçağı öğesini Shinjiro Iwatodai Yurdu'nda olduğu sürece (akşam) alabilirsiniz . Görev aktifse başının üzerinde mavi bir ünlem işareti olacaktır. Meyve Bıçağını almak için boş zamanınızı Shinjiro ile geçirmenize gerek yok . Bundan sonra Meyve Bıçağı'nı teslim etmek için Paulownia Alışveriş Merkezi'ndeki Kadife Oda'ya dönün.


68 Tamamlama Ödülünü İste


Buna değer mi?İstek 68'i tamamlamanın ödülü olarak bir Otobüs Durağı İşareti alacaksınız . Bu, yalnızca Shinjiro tarafından kuşanılabilen bir "balta" silahıdır. Mayoida Antiques'i güçlü silahlar üretmek için kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak , Oyun Durağı Tabelası, oyununuzun bu noktasında Shinjiro için en iyi silah olabilir. Aşağıdaki istatistiklere sahiptir:


Saldırı:

180

Kesinlik:

90

Etkileri:

Sıradan Gölgelere Tehlike uygulama şansı yüksektir.

Tanım:

"' Okulun Önü ' yazıyor . Muhtemelen bir gün iade edilir."


Elizabeth Meyve Bıçağı'nı sana iade etse de donatılamaz . Bunun yerine Meyve Bıçağı savaşta hiçbir amaca hizmet etmeyen önemli bir öğedir . Anahtar bir eşya olduğu için satılamaz ve Shinjiro'ya iade edilemez.
İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page