top of page

Persona 3 Reload: Masakado Nasıl Kaynaştırılır

Persona 3 Reload'da Masakado'yu birleştirmek biraz çalışma gerektiriyor, işte yapmanız gerekenler.Masakado, Arcana Kulesi'nin güçlü bir Persona'sıdır. Çoğu Persona'nın aksine, Füzyonunun kilidini açmak için özel bir Anahtar Öğeye ihtiyacınız olacak. Elizabeth'in İstekleri konusunda tutarlı davrandıysanız Masakado'nun kilidini açarken sorun yaşamazsınız. Özeti %100 tamamlamak istiyorsanız ve Persona 3 Reload'daki her İsteği yerine getirmeyi düşünüyorsanız , oyun sırasında Masakado'yu edinmeniz gerekecektir.


Masakados Anahtar Öğesi Nasıl Alınır?

İstek 87: Füzyon Serisi #9, Loki (Aptal)


Masakado'yu kaynaştırmak için Masakados Anahtar Öğesine ihtiyacınız olacak . Bunu , İstek #87 Füzyon Serisi #9: Aptal, Loki'yi tamamlayarak alabilirsiniz . Fusion Serisi istek hattının bir parçası olarak İstek 87'yi yalnızca İstek #71 Fusion Serisi #6: Güç, Siegfried ve İstek #72 Fusion Serisi #7: Hierophant, Daisoujou'yu tamamladıysanız alırsınız . İstek #71 ve #72'yi tamamlamak için Endure (71) ile Siegfried'e ve Regenerate 3 (72) ile Daisoujou'ya sahip olmanız gerekir.


İstek #87 için Loki'nin 75. seviyede veya daha yüksek olması gerekiyor . Partiyle (Aptal) Sosyal Bağlantınız yüksek bir Sıradaysa, potansiyel olarak 75. seviye Loki'yi Fuse edebilirsiniz. Hikayede ilerledikçe Fool Social Link yükseldiğinden, oyununuzun sonuna doğru Loki'yi Fuse etmek isteyebilirsiniz. Aksi halde Loki'nin seviyesini eski yöntemlerle yükseltmeniz gerekecek .Kişilik 1

Seviye

Kişilik 2

Seviye

Lilith (Şeytan)

65

Seth (Ay)

62

Kikuri-Hime (Rahibe)

61

Thor (Savaş Arabası)

64

Kumbhanda (Münzevi)

61

Garuda (Yıldız)

64

Siegfried (Güç)

54

Anne Fahişe (İmparatoriçe)

77

Çernobil (Ay)

56

Pazuzu (Şeytan)

56

Masakado Füzyon Tarifi (Ücretli)

Özel FüzyonMasakado normal Füzyonlarda Eritilemez, bu nedenle Kadife Odadaki Özel Füzyon seçeneğine gitmek isteyeceksiniz. Masakado'nun temel seviyesi 79'dur , bu nedenle seviyenizin eşleştiğinden/daha yüksek olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Ayrıca Tower Social Link'i (Mutatsu) önceden tamamlamanız da (gerekli olmasa da) tavsiye edilir. Bu, Masakado'nun füzyon üzerine kazanacağı deneyimi artıracaktır.


Masakado bir Özel Füzyon olduğundan, onu yaratmak için dört Persona'ya ihtiyacınız olacak . İşte bunların ne olduğu ve her birinin nasıl elde edileceği:
Seviye

Nasıl alınır

Zouchouten (Araba)

16

Karıştırma Süresi

  • Arqa Blok (44 - 69)


Jikokuten (Güç)

29

Karıştırma Süresi

  • Yabbashah Blok (93 - 118)


Koumokuten (Araba)

52

Karıştırma Süresi

  • Harabah Blok (173 - 198)


Bishamonten (Kule)

60

Karıştırma Süresi

  • Harabah Blok (199 - 226)


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page