top of page

Persona 3 Reload Elizabeth'in İstekleri Nasıl Tamamlanır

"Lütfen benim güçlü Persona'mı oldukça mora boya."Persona 3 Reload'da işlerin gidişatına alıştıktan sonra Elizabeth, size bir dizi görev verme konusunda konuşmak için sizi arayacak. Onunla Kadife Oda'nın dışında konuşarak, oldukça tatlı ödüllerle dolu düzinelerce görevi üstlenebileceksiniz.


Belirli Personalardan otomat sodalarına kadar her şeyin karşılığında Elizabeth size beceri kartları, kostümler, zırhlar, yen ve hatta daha önce Kadife Oda'da bulunmayan Personaları birleştirme yeteneği gibi öğeler verebilir. Bunun gibi ödüllerle, Persona 3 Reload'da Elizabeth'in Kadife Odası isteklerinin bir listesi burada.


11 Şubat 2024'te güncellendi: Tartarus'a tırmanmak, Dolunay Gölgeleri ile savaşmak ve en sevdiğimiz Kadife Oda görevlisi için eşyaları toplamakla geçen bir haftanın ardından, Persona 3 Reload'daki Elizabeth'in tüm isteklerine ilişkin rehberimizi daha da fazla bilgiyle güncelliyoruz. Tartarus'un dördüncü bloğunun sonuna kadar.


Kadife Oda İstekleri Nelerdir?5/10 tarihinden itibaren ilk Dolunay Gölgesi Rahibe'yi yendikten sonra Elizabeth sizi Kadife Oda'ya çağıracak ve burada harika ödüller ve para kazanmak için tamamlayabileceğiniz isteğe bağlı istekler listesini açıklayacak .


Elizabeth'i Iwatodai çevresindeki küçük randevulara götürmekten Tartarus'taki yüzlerce Gölgeyi temizlemeye kadar uzanan yelpazede Elizabeth, tamamladığınız her görev için sizi ödüllendirir .


Persona 3'ün önceki yinelemelerinde, aynı anda yalnızca bir avuç dolusu isteğin etkin olması mümkündü, ancak Persona 3 Reload, aynı anda istediğiniz veya kabul edebildiğiniz kadar çok görevi kabul etmenize olanak tanıyor .Kadife Oda isteklerini tamamlamak için Elizabeth'le konuşmanız ve onun menüsündeki istekleri sormanız gerekir . Bu, şu ana kadar kilidini açtığınız veya tamamladığınız tüm Kadife Oda isteklerinin tam listesini getirir.


Aynı anda kaç tanesini kabul edebileceğiniz konusunda bir sınırlama olmasa da, bazı isteklerin zaman sınırları olduğunu ve bunu isteği kabul etmeden önce görebileceğinizi unutmayın.


Bu durumlarda, genellikle belirli bir karakterden/konumdan belirli bir öğeyi toplamanız gerekir; bu öğe yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabilir, bazıları tek bir akşam kadar kısadır.Buradan en azından her Dolunay'dan sonra Elizabeth'i kontrol ettiğinizden emin olun , çünkü Elizabeth yeni görevlerin kilidini genellikle bu patron dövüşlerinden sonra açar.


Elizabeth'in başının üzerinde mavi bir ünlem işareti olduğunda , görevlerinizle ilgili yapabileceğiniz bir şeyler vardır, bu yüzden onu gördüğünüzde uyarısına dikkat ettiğinizden emin olun.


İstekler menüsündeyken, genellikle istekleri kabul etmeden önce kabul etmeniz gerekir, ancak Tartarus'a özgü bazı isteklerin kilidi otomatik olarak açılabilir ve olay gerçekleştikten sonra kabul edilebilir.Bir isteği bitirdikten sonra Elizabeth'e geri dönüp Kadife Oda istek menüsünden "! Rapor Et"i seçerek ona işinin bittiğini söyleyin. Elizabeth, ödülü teslim etmeden önce size göreviniz hakkında bazı bilgiler verecektir.


Her Kadife Oda İsteği ve Nasıl TamamlanacağıAşağıdaki tabloda Persona 3 Reload'da Elizabeth'in Kadife Odası isteklerinin tamamını tamamladık ve her birini tamamlamanıza yardımcı olacak bilgiler sunduk.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page