top of page

Persona 3 Reload Bunkichi Sosyal Bağlantı Rehberi (Hierophant)

Persona 3 Reload sosyal bağlantılarının çoğu diğer lise çocuklarıyla olsa da Bunkichi ve Bookworms'taki karısı önemli bir istisnadır.Persona serisinin Social Link sistemi flört oyunlarından ilham alırken oyunlar bu sistemi her türlü ilişki için kullanıyor. Bu , Persona 3 Reload'un başlarında, Bookworms'un iki yaşlı sahibiyle Hierophant Social Link'i başlatabildiğinizde açıkça ortaya çıkıyor.


Persona 5'in Sırdaşlarından farklı olarak , Persona 3 Reload'da Bunkichi'nin Sosyal Bağlantı hikayesinin tamamını deneyimlemekten pek fazla mekanik fayda elde edemezsiniz . Yine de, Sosyal Bağlantılar size daha güçlü Personalar sağlar ve Hierophant bağlantısını tamamlamak, aksi takdirde elde edemeyeceğiniz güçlü bir Persona'ya erişmenizi sağlar.


Temel BilgilerTarot Arcana'da Hierophant, manevi öneme sahip bir erkek figürünü temsil eder. Kart, nezaketi, başkalarına hizmeti ve şefkati, aynı zamanda kamusal alanlarda veya insan kalabalığında hareket etme konusundaki isteksizliği de gösterir. Neredeyse emekli bir kitapçı sahibi olan Bunkichi, kartın anlamlarına güzel bir örnek.


Hierophant Sosyal Bağlantısını Başlatmak


Hierophant Sosyal Bağlantısına erişim 4/25'te başlıyor. Bu gün Iwatodai Strip Alışveriş Merkezi'nin alt katında sol tarafta bulunan Bookworms kitabevine girebilirsiniz . İçeri girdiğinizde, mağazayı işleten yaşlı çift, kahramanın okul üniformasını tanıyacak ve ona Gekkoukan Lisesi arazisindeki hurma ağacını bilip bilmediğini soracaktır. Daha sonra hiç vakit geçmeden dışarı çıkacaksınız.


Söz konusu ağaç lisenin Koridor bölgesindedir . Soldaki açık alanın ortasında bir ağaç var ve yaşlı çiftle konuştuktan sonra onu kontrol ederseniz Trabzon Hurması Yaprağı anahtar eşyasını alacaksınız. Zaman geçirmek ve Hierophant bağlantısını başlatmak için bunu Bookworms'a geri getirin.


Pazartesi hariç her gün kitapçıya girip Sosyal Link'i kullanabilirsiniz . Bu program tatillerde bile asla değişmez, bu nedenle bu bağlantı , başka Sosyal Bağlantınız olmadığında takip etmek için iyi bir yedektir . Diğer bağlantılar gibi, ziyaret ettiğinizde stokta bir Hierophant Persona bulundurarak sıralamalarda daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Öyle olsa bile, tüm doğru iletişim seçeneklerini seçseniz bile sıralamada yükselmeden bu bağlantıyı ilerletmek için birkaç gün harcamanız gerekebilir.


Unutulmaması gereken önemli bir nokta, Bunkichi'nin 12 Eylül'de Kayıp Kişi haline gelmesi ve onu 3/10'a kadar kurtarmanız gerektiğidir. Bunu yapmazsanız Hierophant bağlantısını bir daha asla ilerletemezsiniz. Onu kurtardığınız için ödülünüz dört Homunculi .


Hierophant Derece 2Bunkichi ve Mitsuko, kahramanı yeniden gördükleri için mutlular ve oğullarından bahsediyorlar.


[Başkahramanın adı] 1

...... 0

Teşekkür ederim. 3

Iyiyim teşekkürler. 0

Bunu isterdim. 0

Hayır teşekkürler. 0

Erkek çocuk? 0

Özre gerek yok. 0

O ne? 0

Bu ne hakkında? 0


Bu etkinlik sırasında Bunkichi size iki Kavun Ekmeği verecek.


Hierophant Derece 3Bunkichi cüzdanını kaybeder ama başka bir Gekkoukan öğrencisi onu getirir. O gittikten sonra yaşlı çift, oğulları hakkında daha fazla bilgi paylaşır. Bebe'nin Sosyal Linkini başlatmak istiyorsanız bu etkinliği görmeli ve Akademisyenler 2'ye ulaşmalısınız .


Bir şey aramak? 1

Mağazayı mı temizliyorsunuz? 0

İyi şanslar. 1

Yardım edebilir miyim? 3

Tanıştığıma memnun oldum. 0

...Sen kimsin? 0

Tanıştığıma memnun oldum. 0

...... 0

Bu araba meselesi nedir? 0

Yalnız mı? 0

Bunu duyduğuma üzüldüm. 0

Bu korkunç bir şans. 0


Bu sefer Bunkichi sana bir İlaç verecek.


Hierophant Derece 4


Yaşlı çift, hurma ağacının yakında kesilebileceğine dair bir söylenti duydu ve Mitsuko daha fazlasını öğrenmek için Gekkoukan'a gitti.


Ben de gitmeliyim. 3

Burada bekleyeceğim. 3

Ne oldu? 0

Ağaç? 0

Hayır, istemiyorum. 0

Endişeliyim. 1


Bunkichi bu etkinlik sırasında sana biraz Cylon Çayı verecek.


Hierophant Derece 5Bir sonraki ziyaretinizde yaşlı çift, oğullarının hurma ağacıyla olan bağlantısını ve bunun onlar için neden bu kadar önemli olduğunu açıklayacak.


Onun hakkında endişe etmem. 1

Hangi ağaç? 0

Neşelen. 1

İyi olacak. 1


Bunkichi, konuşmanın ardından biraz Yengeç Ekmeği ile ayrılmanızı sağlayacak.


Hierophant Derece 6Onları bir dahaki sefere gördüğünüzde yaşlı çift hâlâ hurma ağacının akıbeti


konusunda endişeleniyor.

Fazla düşünüyorsun. 0

Lütfen kavga etmeyin. 3

Neşelen. 0

Eminim düzelecektir. 0


Bu rütbenin gıda maddesi Kızarmış Ekmek'tir.


Hierophant Derece 7Yaşlı çiftin morali bu sefer çok daha iyi çünkü hurma ağacını kurtarmak için ortalıkta dolaşan bir dilekçeyi duymuşlar.


Ne oldu? 1

Yine kavga mı ediyorsun? 0

Ağaç? Bir anıt mı? 0

Bu harika. 1

1 numara

Bu doğru. 1

Neden bahsediyorsun? 1


Her ne kadar Bunkichi dilekçeden senin sorumlu olduğunu düşünse de sana sunduğu tek ödül Cielo Mist'tir.


Hierophant Derece 8Dilekçe iyi gidiyor gibi görünüyor ve oğullarının eski öğrencileri desteklerini göstermek için bir araya geliyor.


Dilekçe sahibi mi? 1

Hayranınız mı? 1

Bu harika. 0

Bu harika. 0

Tabii, haydi gidelim. 3

Şu anda? 3


Ne yazık ki Bunkichi size 8. seviye ve üzeri gıda maddeleri vermeyi bırakıyor.


Hierophant Derece 9


Dilekçeden ilham alan yaşlı çift, fiziksel bir mektup yazıp bunu Gekkoukan'a göndermeye karar verir.


Mektup ne diyor? 1

Neden bir mektup? 1

Heyecanlı. 0

Neşeli. 0


Hierophant Sıra 10


Bunkichi, yaşlı çiftin ne tür bir mektup gönderdiğini ve hurma ağacının neden kesilebileceği konusunda neler öğrendiklerini anlatıyor. İlişki noktaları artık önemli değil, o yüzden ne istersen söyle.


Hierophant Sosyal Bağlantısını tamamladığınızda Bunkichi size bir Trabzon Hurması Meyvesi verecektir. Bu, nihai Hierophant Persona olan Kohryu'ya erişimin kilidini açar ve bu anahtar öğeyi New Game Plus oyunu boyunca saklayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page