top of page
Namecard_Banner_Yoimiya_Auratus_Spark.png
Son reankarne kapak.png
GÖREV KİTAP KAPAĞI.png

Yeni Seriler Çıktı!

PC'niz Atomic Heart'ı Çalıştırabilir mi?

Atomic Hearts, ilginç oynanışı ve benzersiz reklam kampanyası sayesinde birçok kişinin dikkatini çekiyor. Oyuncuların PC'de oynamak için bu özellikleri karşılaması gerekecek.

İlginç reklam kampanyası ve onu çevreleyen birkaç tartışma arasında Atomic Heart çok fazla ilgi görüyor. Pek çok oyuncu muhtemelen BioShock'tan ilham alan oynanışını denemek ve arızalı robotlarla kendileri savaşmak istiyor. Ancak oyuncuların 3826 numaralı tesisi keşfetmeye başlamadan önce donanımlarının oyunu çalıştırabileceğinden emin olmaları gerekir.


Geliştirici Mundfish, oyun için hem önerilen özellikleri hem de oyunu oynamak için gereken minimum gereksinimi sağlayan özellikleri verir. Oyuncular, PC'leri yalnızca minimum gereksinimleri karşılıyorsa, oyunu yalnızca 30 FPS'de oynayabileceklerini unutmamalıdır. Oyun oldukça büyük olduğu için oyuncuların Atomic Heart'ı indirebilmeleri için sabit disklerinde makul miktarda boş alana da ihtiyaçları olacak . Bu Sovyet temalı nişancı oyununa göz atmak isteyen oyuncuların öncelikle oyunun sistem gereksinimlerine bir göz atması gerekecek.


Atomic Heart CPU Gereksinimleri

CPU Tipi

minimum sistem gereksinimleri

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

bilgi

çekirdek i5-2500

Çekirdek i7-7700K

AMD

Ryzen 3 1200

Ryzen 5 2600X


Bazı yüksek grafik gereksinimlerine sahip olmasına rağmen, Atomic Heart için CPU gereksinimleri çok yüksek değil. Düşük uçta, oyuncuların yalnızca Intel Core i5-2500 veya AMD Ryzen 3 1200 işlemciye ihtiyacı olacak. Bu, Forspoken gibi diğer yeni oyunlardan çok daha düşük bir gereksinimdir . Ancak, Atomic Heart'ı daha zayıf bir işlemcide çalıştırmak , kare hızının 30 FPS'de sınırlanacağı ve oyuncuların 1920x1080 çözünürlüğü korumak için grafiklerini düşük tutmaları gerektiği anlamına gelir.


Oyuncular Atomic Heart'ı tam potansiyelinde çalıştırmak istiyorlarsa , en azından bir Intel Core i7-7700K veya AMD Ryzen 5 2600X işlemciye ihtiyaçları olacak. Bunlar, oyuncuların oyunu 60 FPS'de çalıştırmalarına ve ultra çözünürlükte 1920x1080 çözünürlüğü korumalarına izin verecek. Atomic Heart gibi aksiyon yoğun birinci şahıs nişancı oyunlarında , oyuncular sorunsuz bir oyun deneyimi sağlamak için önerilen özelliklere minimum özelliklerden daha yakın olmak isteyeceklerdir.


Atomik Kalp GPU Gereksinimleri

GPU Tipi

minimum sistem gereksinimleri

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

NVIDIA

GeForce GTX 960 (4 GB)

GeForce RTX 2070 (8 GB)

AMD

Radeon R9 380 (4 GB)

Radeon RX 6700 XT (8 GB)


Atomic Heart harika görünen bir oyundur, yani oyunu en iyi şekilde görmenin önünde oldukça yüksek bir engel vardır. Minimum sistem gereksinimleri ortalama grafik kartlarıyla karşılanabilse de, oyun dünyasını tam olarak deneyimlemek için bazı üst düzey ekipmanlara ihtiyacınız olacak.


Oyunun bir NVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Radeon R9 380'in minimum GPU gereksinimleri , Call of Duty gibi diğer atıcılarla uyumludur ve aslında Returnal gibi diğer yeni atıcılara göre daha az yoğundur . NVIDIA GeForce RTX 2070 ve Radeon RX 6700 XT, ortalama grafik kartından daha güçlüdür ve yalnızca Atomic Heart'ın hedeflediği gerçekçi grafik türünü yakalamak için gerçekten gereklidir. Önerilen özellikleri tam olarak karşılamasalar bile, oyuncular oyunun etkileyici görünümünü kaçırmak istemiyorlarsa minimum gereksinimlerden fazlasını isteyebilirler.


Atomic Heart RAM ve Depolama Gereksinimleri

Bilgisayar Özellikleri

minimum sistem gereksinimleri

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Veri deposu

8 GB

16 GB

Depolama alanı

90 GB

-

Atomic Heart için gereken minimum RAM miktarı , yeni PC'lerde oldukça standart olan yalnızca 8 GB'dir. Önerilen RAM miktarı olan 16 GB, Atomic Heart gibi büyük oyunlar için oldukça standarttır ve oyunu yalnızca 8 GB ile çalıştırmaya çalışan oyuncular performansta makul bir düşüş görebilir. Diğer özelliklerden bağımsız olarak, Atomic Heart oynamak için tüm oyuncuların 90 GB depolama alanına ihtiyacı olacaktır .


PC'deki oyuncuların bir oyunu satın almadan önce minimum ve önerilen özellikleri kontrol etmesi her zaman akıllıca olacaktır. Atomic Heart gibi hem grafik yoğun hem de oyuncunun hızlı aksiyona ayak uydurabilmesini gerektiren bir oyunda , oyuncular önerilen ayarlara yaklaşamazlarsa oyunu satın almayı yeniden düşünmek isteyebilirler. Ayrıca, Atomic Heart ile ilgili olarak dikkat edilmesi gereken önemli nokta, Jensen Ackles'ın aslında oyunda değil , sadece fragmanlarda olmasıdır. The Boys'un aktöründen Keanu Reeves tipi bir görünüm bekleyen hayranlar hayal kırıklığına uğrayacak.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
fantastik ürünler_edited.jpg
bottom of page