top of page

Palworld Woolipop Nasıl Bulunur ve Yakalanır?

İşte sevimli görünümleri nedeniyle hayranların favorisi haline gelen tarafsız bir Dost olan Woolipops hakkında bilmeniz gereken her şey.Woolipop, Palworld'ün en tatlı Dostlarından biri olarak sevimli bir pamuk şekeri topu gibi görünebilir , ancak o kıvırcık pembe buklelerin içinde gizli şiddetli bir çizgi var. Bu koyun benzeri Pal'ı koleksiyonunuza eklemek istiyorsanız, Woolipop'u Palworld haritasında nasıl bulacağınızı ve onu yakalamanın en iyi yollarını öğrenmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz .


Karşılaşabileceğiniz en zorlu Dost olmasa da Woolipop, şaşırtıcı derecede yüksek güçlü saldırılarıyla oyunun başlarından ortalarına kadar oyuncular için hâlâ zorlu olabilir. Ayrıca oyunun erken aşamalarında üssünüz için bazı kullanışlı avantajlara da sahiptir. Neyse ki, birkaç kullanışlı tekniği öğrendikten sonra Woolipop yakalamak çok da zor değil.


Palworld'de Woolipop Nerede Bulunur?

Woolipop Harita KonumuPalworld'de Woolipop bulmak için haritanın batı kısmına gitmek en iyisidir; Palworld'ün Relaxsaurus Pal'ını da bulabileceğiniz yerden çok da uzak değildir . En hızlı yollardan biri , Thunder Dragon zindanının Mühürlü Diyarının yanındaki Derin Bambu Çalılığı hızlı seyahat noktasına seyahat etmektir . Yakındaki yamaçların aşağısında bölgeyi otlayan oldukça pembe renkli Woolipop Dostları gruplarını bulabilirsiniz.


En az bir Woolipop yakaladıktan sonra, bu bölgedeki tüm önemli konumları görmek için habitat haritasına göz atabilirsiniz ; bu konumlar, yukarıdaki resimde olduğu gibi gündüz veya gece aynıdır.


Palworld'de Woolipop Nasıl YakalanırWoolipop, siz saldırana kadar Palworld'ün tarafsız Dostlarından biridir ve genellikle 14-16. seviyeler civarında bir Dost olarak iyi bir mücadele verecektir . Mümkünse birden fazla kişiyi kızdırmaktan kaçınmak için birden fazla kişiye saldırmaktan kaçının, ancak sürü halinde dolaşan bir Dost olarak bu kaçınılmaz olabilir. Her iki durumda da Woolipop'un ciddi hasara yol açan çamur benzeri mermi saldırılarından kaçınmak isteyeceksiniz . Daha fazla hasar vermek için Arbalet veya Üç Atışlı Yay gibi bir yay kullanarak uzaktan saldırmak en iyisidir .


Ayrıca Daydream gibi makul seviyede hasar veren bir Pal konuşlandırmak ve Woolipop'un sağlığı bir Pal Küresi'nde kalmaya uygun şekilde zayıfladığında saldırılarını durdurmak isteyebilirsiniz . Öldürüldüğünde. Woolipop, Pamuk Şeker veya Yüksek Kaliteli Pal Yağı düşürebilir .


Palworld'de Woolipop İstatistikleri ve Becerileriİstatistikler ve işe uygunluk açısından, Woolipop 1. Seviye Çiftçilik Pa l'dir, bu nedenle pamuk şekeri gibi ganimet düşürme şansı için genellikle üssünüzdeki bir Palworld çiftliğine atanması en iyisidir .


Savaşta savunma için en iyisi olmasa da Woolipop ayrıca üssünüzü korumaya yardımcı olacak iyi saldırılar sağlayan çeşitli Aktif ve Pasif Becerilere de sahiptir:

Aktif:


Güçlü Atış - 35 güçte enerji yüklü bir atış yapar.

Sand Blast - 40 gücüyle güçlü bir yapışkan çamur saldırısı atar.

Hava Şoku - 25 güçte yüksek basınçlı hava patlaması yapar.


Pasif:

Kırılgan - Savunma -%20.

Dainty Eater - Doygunluk -%10 daha yavaş azalır, yani o kadar hızlı acıkmaz.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page