top of page

Palworld: Victor ve Shadowbeak Nasıl Yenilir?

Düşman saldırısında ustalaşın, hangi Dostları getireceğinizi öğrenin ve Palworld'de Victor ve Shadowbeak'e karşı son hesaplaşma için dişlerinize hazırlanınPalworld, en iyi oyuncuların bile cesaretini sınayacak hain patronlarla dolup taşıyor. Hepsinin üzerinde donmuş biyomda bulunan Victor ve Shadowbeak yükseliyor.


İkilinin birçok oyuncu için zorlu olduğu kanıtlandı. Çok sayıda kişi önlerine düştü ve bu da onları Palworld'de zorlu rakipler haline getirdi . Saldırı düzenlerini anlamak ve doğru Dostları seçmek çok önemlidir. Bu kılavuz, son dövüş hakkında kapsamlı bilgi sağlar. Çok dikkatli olun, onları hızlı bir şekilde halledeceksiniz.


Victor ve Shadowbeak'i Nerede Bulabilirim?Oyunun en zorlu düşmanları olan Victor ve Shadowbeak'i bulmak neyse ki zor değil. Haritanın kuzeybatı bölgesinde yer alan PAL Genetik Araştırma Kulesi'nde yaşıyorlar . Son bölüm sonu canavarıyla karşılaşmak için Başlangıçlar Platosu'nun karşısındaki en soldaki karla kaplı dağa gidin.


Victor ve Shadowbeak'in Saldırı Hareketi


Victor ve Shadowbeak baş düşman dövüşü, hem yakın hem de uzun mesafeli dövüşte üstün oldukları için nadiren bir anlık barışa izin verir. Bu zorlu ama yenilebilir rakibin saldırı modellerini anlamak için aşağıdaki tabloya bakın.

Saldırı Adı

Saldırı Açıklaması

Hava Şoku

Size doğru bir hava patlaması fırlatır.

Karanlık Top

Karanlık bir enerji küresi başlatır.

Koyu Lazer

Doğrudan size nişan alıp ateşlemeden önce bir lazeri şarj eder.

İlahi Felaket

Düşmanları tuzağa düşürmek için ışık küreleri oluşturarak size doğru koşar ve ardından bir lazer yaylım ateşi açar.

Kabus Topu

Muazzam bir enerji küresi yaratır ve onu sizin yönünüze fırlatır.

Gölge Patlaması

Karanlık enerji yayarak çevresindeki her şeye zarar verir.

Ruh Alevi

Bulunduğunuz konuma odaklanan üç enerji küresi fırlatır.

Victor ve Shadowbeak'e Karşı Kullanılabilecek En İyi DostlarShadowbeak'in bir Karanlık Elemental Dost olduğu göz önüne alındığında, Ejderha Tipi Dostları tercih etmelisiniz . Bu temel seçim, Karanlık Tip Dostların bir zayıflığıdır ve takımınızın daha etkili hasar vermesini sağlar. Ek olarak Ejderha tipi Dostlar, Karanlık tip hasara karşı daha fazla tolerans sergileyerek Shadowbeak'in saldırılarından daha fazla ceza almalarına olanak tanır ve bu da onların savaşta daha uzun süre dayanmalarını sağlar. Son boss dövüşüne getirilmesi önerilen Dostlar şunlardır:


Chillet (Buz/Ejderha öğesi)


  • Chillet'in Kıvranan Gelincik Ortak Yeteneği, saldırılarınızı önemli ölçüde güçlendirir ve binildiğinde onları Ejderha türüne dönüştürür.

  • Bu Dost, Buz Füzesi, Ejderha Topu ve daha fazlası gibi çeşitli uzun menzilli saldırılar sunar.

  • Oyunda bulunması kolay olduğundan güvenilir bir seçenektir.


Quivern (Ejderha öğesi)


  • Sky Dragon'un Sevgi Ortağı Yeteneği, binildiğinde hem oyuncunun hem de Quivern'in verdiği ejderha hasarını önemli ölçüde artırır.

  • 150 hasar veren etkileyici Dragon Meteor saldırısı da dahil olmak üzere çeşitli uzun menzilli saldırılara erişimi vardır.

  • Chillet gibi, yerini tespit etmek ve yakalamak oldukça kolaydır .


Jetragon (Ejderha öğesi)


  • Bu Dost inanılmaz derecede yüksek bir hızda hareket ediyor.

  • Oyundaki en sert ejderha olarak bilinir ve Dragon Meteor ve Fire Ball gibi aktif becerilerle ağır hasar verir.

  • Monte edildiğinde roketatar kullanarak füzeleri hızla ateşleyebilir.


Victor ve Shadowbeak'i Yenme StratejisiVictor ve Shadowbeak oyundaki en zorlu düşmanlar olarak karşımıza çıkıyor ve sık sık tonlarca hasar veren saldırılar gerçekleştiriyorlar. Ayrıca 10 dakika içinde yenilmeleri gerekiyor ki bu, 200K HP'leri nedeniyle oldukça zor bir rakam. Sadece Palworld'ün maksimum seviyesi olan Seviye 50'ye ulaştığınızda onlarla yüzleşin.


Bu oyundaki en zorlu mücadele olacak, yani hazırlık çok önemli. En iyi donanıma ve en iyi silaha sahip olmanız gerekir. Roketatar'ı seçmeniz şiddetle tavsiye edilir. Taşıyabileceğiniz kadar çok roket yapın; hepsi olmasa da çoğu kullanılacaktır. Ek olarak, daha fazla çok yönlülük için yedek silah olarak bir Saldırı Tüfeği ve Pompalı Tüfek getirin.


Shadowbeak hem yakın hem de uzak mesafeli saldırılarda uzmanlaşmıştır, bu da mesafenizi korumanız gerektiği anlamına gelir. Burada oyunun adı kaçmak , çünkü emici vuruşlar HP'nizin büyük bir kısmını tüketecek. Maksimum hasar için roket atarken veya ateşlerken Shadowbeak'in kafasını hedefleyin.

6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page