top of page

Palworld Univolt Nasıl Bulunur ve Yakalanır

İşte Pocketpair'in popüler açık dünya oyunu Palworld'deki heyecan verici Dost Univolt hakkında bilmeniz gereken her şey.Univolt, yıldırım gibi tasarımı ve elektrik becerileriyle Palworld'ün elektrikli tek boynuzlu ata cevabıdır . Bu, çeşitli avantajlar sunan erken oyun kara bineğidir; bu nedenle Univolt'u Palworld'de nerede bulacağınızı ve nasıl yakalayacağınızı bilmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz .


Univolt'un yerini bulmak, geniş açık dünya haritasının yalnızca nispeten küçük bir kısmında keşfedilebilen bir Dost olarak biraz araştırma gerektirir. Bununla birlikte Univolt , eğer nereye bakacağınızı biliyorsanız, Palworld'ün binekleri arasında yakalaması en zor olanı değildir ; bu da onu oyunun erken aşamalarında, ideal olarak yaklaşık 10. seviyeye veya daha yükseğe ulaştığında oyuncular için erişilebilir bir seçim haline getirir.


Palworld'de Univolt Nerede Bulunur?

Univolt Harita KonumuPalworld'de Univolt'u bulmak için haritanın batı tarafına, Deep Bamboo Thicke'deki hızlı seyahat noktasının yakınına gitmek isteyeceksiniz . Burada küçük Univolt grupları çimenli çayırlarda dolaşıyor ve birkaç izole grubun yerini çok az sorunla bulabilirsiniz.


Univolt'u yakaladıktan sonra, listede Univolt numarası 56 olan Paldeck'teki habitat haritasını kontrol ederek çekirdek habitat konumlarını da kontrol edebilirsiniz . Habitat haritaları ayrıca Univolt'un aynı batı bölgesinde gündüz ve gece saatlerinde bulunduğunu göstermektedir. Univolt'u Büyük Elektrikli Yumurtadan çıkarmak da mümkündür .


Palworld'de Univolt Nasıl Yakalanır?Univolt'u yakalamak için Üç Atışlı Yay gibi oldukça iyi bir silah seçimi yapmak isteyeceksiniz . Univolt'un bazı güçlü elektrik ve mermi tarzı saldırıları olduğundan, Univolt'a yakın dövüş silahıyla kaydırmak yerine uzaktan saldırmak daha kolaydır. Ancak, düzgün bir şekilde kaçma veya takla atarak bunlardan kaçınırsanız, Univolt'u yakalamak çok zor olmamalıdır.


Ayrıca, Palworld'ün Pal Kürelerinden biriyle onu ele geçirmeden önce Univolt'un sağlığının zayıflamasına yardımcı olmak için seçtiğiniz Dostunuzu konuşlandırabilirsiniz . Univolt'u yakalamak için standart bir Pal Sphere yeterli olmalıdır. Aksi takdirde, bir sonraki en iyi seçeneğiniz Mega Sphere'dir. Univolt'u yanlışlıkla öldürürseniz, ganimet olarak Deri, Boynuz veya Elektrikli Organlar düşebilir .


Palworld'de Univolt İstatistikleri ve BecerileriUnivolt, Palworld'ün elektrik Dostlarından biridir ve onu elektrik üretmek veya düşmanlara elektrik saldırıları yapmak için ideal kılar . Aynı zamanda odun hasadı için Seviye 1 Oduncu Pal'dır ve Seviye 2'de elektrik üretebilir . Ayrıca boş bir beceri yuvası da dahil olmak üzere aşağıdaki Aktif Becerilere sahiptir :


Shockwave - çevredeki düşmanları elektrikle şok eder,

Spark Blast - 30 güce sahip genişleyen bir yıldırım topu fırlatır.


Univolt'u sürerken saldırılar düzenlemenin aynı zamanda saldırılarınıza elektriksel hasar verdiğini ve bunun da onu etrafta tutmak için kullanışlı bir binek haline getirdiğini de belirtmekte fayda var.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page