top of page

Palworld Tüm Yaban Hayatı Koruma Alanı Konumları

Nadir Dostların güvende olduğu çok az yer vardır.
Palworld'de benzersiz ve güçlü çok sayıda Dost'la karşılaşacaksınız. Bazıları oldukça yaygın olmasına rağmen, nadir olanları Alfa Patronları olarak bulabilirsiniz. Bu Dostların standart çeşitleri genellikle yalnızca birkaç yerde bulunur ve bunlar oldukça uzaktır. Onları bulmak ve yakalamak hazırlık gerektirecektir.


En nadir Dostları bulmak için üssünüzün dışına çıkamazsınız. Bunun yerine, yeni Dostlarınızı yakalamak için yalnızca en iyi Kürelerle Palpagos Adaları'nın uzak köşelerine gitmeniz gerekecek. Elbette sıcak bir karşılama sizi beklemediğinden dikkatli olmanız gerekir.


Yaban Hayatı Koruma Alanları Nelerdir?


Yaban Hayatı Koruma Alanları, Palpagos Adaları'nda nadir ve güçlü Dostlara ev sahipliği yapan eşsiz yerlerdir . Bu yerler PIDF tarafından korunmaktadır ve bu alanlara girmek izinsiz giriş olarak kabul edilmektedir .


1 Nolu Yaban Hayatı Koruma Alanı Nerede Bulunur?


İlk Yaban Hayatı Koruma Alanı'na ulaşmak için Sea Breeze Archipelago Castaway Beach hızlı seyahat noktasına gitmek isteyeceksiniz . Oradan uçan bineğinizi alın ve doğuya doğru ilerleyin . Okyanusun ortasına, suyun dışına çıkan yapıya doğru uçacaksınız .


İlk Yaban Hayatı Koruma Alanı'nda bulabileceğiniz çeşitli Dostlar vardır:


Penking

Vaelet

Elphidran

Azurobe

Petalya

Grizzbolt


2 Nolu Yaban Hayatı Koruma Alanı Nerede Bulunur?


İkinci Yaban Hayatı Koruma Alanı'na ulaşmak için Harabe Kale Şehri'ne doğru hızlı yolculuk yapın ve kuzeye doğru ilerleyin. Ayrıca Unutulmuş Ada'ya gidebilir ve sığınağa ulaşmak için batıya uçabilirsiniz.


Kutsal alanda bulabileceğiniz Dostlar şunlardır:


Yakma Gecesi

Verdaş

Kingpaca

Wumpo Botan

Savaş Mezhebi

Quivern

azgın

Jormuntide Ignis


3 Nolu Yaban Hayatı Koruma Alanı Nerede Bulunur?


Üçüncü Yaban Hayatı Koruma Alanı'na ulaşmak için Derin Kum Tepeleri'ne hızlı yolculuk yapın ve doğuya uçun . Bu , çölün uzak ucuna seyahat etmeniz gerektiğinden ulaşılması en zor olanıdır ve buradaki Dostlar son derece güçlüdür .


Bu sığınakta aşağıdaki Dostlar bulunabilir:


Yakma Gecesi

Buşi

Fenglope

Blazemut

Astegon

Lyleen

Faleriler

Orserk

Gölgegaga

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page