top of page

Palworld "Suç Faaliyeti Devam Ediyor" Uyarısı nedir?

Palworld'deki "Suç Faaliyetleri Devam Ediyor" uyarısı her zaman olması gerektiği kadar net değildir. Bu kılavuzda bunun ne anlama geldiği ve ne zaman görülebileceği açıklanmaktadır.Oyuncular Palworld'deki Palpagos Adaları'nda istedikleri hemen hemen her şeyi yapabilirken , yerel yasaları çiğnemekten kaçınmak isteyebilirler. Bunu yaptığınızda Aranıyor statüsüne ulaşacaksınız ve PIDF sizi avlamaya başlayacak. Bu özelliği veya ona eşlik eden "Suç Faaliyetleri Devam Ediyor" uyarısını tam olarak anlamayan Palworld oyuncuları için bu kılavuz ayrıntılı bir açıklama sunmaktadır.


Çoğu Palworld oyuncusu bu uyarıyı oyun sırasında bir noktada görecektir. Ve bazı durumlarda varlığının nedeni tamamen açık değildir.


"Suç Faaliyeti Devam Ediyor" Uyarısı Ne Anlama Geliyor?Yerel yasaları ihlal eden bir şey yapmaya başladığınızda Palworld'de "Suç Faaliyeti Başlıyor" uyarısı çıkıyor . Bu sayede oyun, yaptığınız şeyi yapmaya devam etmeniz durumunda karşılaşacağınız ciddi sonuçlar konusunda sizi uyarıyor. Ancak uyarı hangi eylemlerinizin suç teşkil ettiğini göstermediğinden oyuncular için, özellikle de Palworld'e yeni başlayan ve yanlış bir şey yaptıklarına inanmayanlar için biraz kafa karıştırıcı olabilir.


İşinizi kolaylaştırmak için Palpagos Adaları'nda yasaları çiğneyen tüm etkinliklerin bir listesini burada bulabilirsiniz:


Tüccarlar gibi düşmanca olmayan NPC'lere saldırmak .

Pal Spheres'te insanları yakalamaya çalışıyoruz.

Yaban Hayatı Koruma Alanlarını ziyaret etmek.

Yaban Hayatı Koruma Alanlarında Dostları Yakalamak.


Yukarıdaki işlemlerden herhangi birini yapmaya çalıştığınızda ekranda “Suç Faaliyeti Devam Ediyor” uyarısı çıkacaktır. Ancak uyarının kendisi herhangi bir sonuç taşımaz. Saldırmayı bırakırsanız veya insanları yakalamaya çalışmaktan vazgeçerseniz , "Suç Faaliyeti Devam Ediyor" uyarısı birkaç dakika sonra kaybolacaktır . Yaban Hayatı Koruma Alanları söz konusu olduğunda, olayların kızışmasını önlemek için bölgeyi olabildiğince çabuk terk etmeniz gerekecek.


Palworld'de Aranma Durumu Nasıl KaldırılırSuç faaliyetlerine katılmaya devam ederseniz, "Suç Faaliyeti Devam Ediyor" durumu "Aranıyor" durumuna dönüşecektir. Bu, PIDF Muhafızlarının yakınlarda ortaya çıkmaya başlayacağı ve yasa dışı faaliyetlerinize yanıt olarak size saldıracağı için asıl sorunun başladığı zamandır. Neyse ki bu durumdan kurtulmanın birkaç yolu var :


Öl - Bırakın PIDF işini yapsın, onlar da sizi rahat bıraksınlar.


Dövüş - PIDF Muhafızlarına doğrudan saldırdığınızda Aranan seviyeniz artacaktır. Ancak bu işi Dostlarınız sizin için yaparsa bu gerçekleşmeyecektir . Bu nedenle takipçilerinizden kurtulmak için bunları kullanabilirsiniz.


Palworld'deki "Suç Faaliyeti Başlıyor" uyarısı hakkında bilmeniz gereken her şey bu . Temel olarak, yalnızca yanlış bir şey yaptığınızda sizi uyarır ve durmanız için teşvik eder.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page