top of page

Palworld Solo Oynamak İçin İpuçları

Yanında arkadaşları varken kimin arkadaşa ihtiyacı var ki?Palworld , sizi başkalarıyla oynamaya, üsler inşa etmeye ve dünyayı keşfetmeye teşvik eden bir oyundur. Ancak başkalarıyla oynamak istemeyebilirsiniz, bunun yerine tek başınıza oynamaya devam etmek isteyebilirsiniz veya belki tek başınıza keşfedebileceğiniz ayrı bir dünyaya sahip olmak isteyebilirsiniz. Dikkatli olun, yalnızca kendinize ve Dostlarınıza güvenebileceğiniz için oyun tek başınıza zorlayıcı olabilir.


Ancak bunu aklınızda bulundurarak, oyun size başarılı olmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağladığından, tek başınıza oyun oynamaya devam edebilirsiniz. Bazen daha zorlayıcı olsa da oyunda gezinmenize, üssünüzle ilgilenmenize ve Palworld'ün sunduğu her şeyi keşfetmenize yardımcı olacak bazı mükemmel ipuçlarından yararlanabilirsiniz.


Tek Başına Oyunda Teknoloji Puanlarını Harcamanın En İyi YollarıSınırlı sayıda Teknoloji Puanınız olduğundan , dallanmadan önce aşağıdaki seçeneklere öncelik vermelisiniz.atırım Yapılacak Teknoloji

Seviye Gerekli

Bu ne yapar

Zırh ve Araçlar

Değişir

Savunmanızı artırdıkları , hava koşullarında hayatta kalmanıza ve kaynak toplamanıza yardımcı oldukları için bunlar her zaman önceliğiniz olmalıdır .

Normal Paraşüt

5

Keşfetmenize ve etrafta dolaşmanıza yardımcı olacak harika bir yol.

Güç Heykeli

6

Dışarı çıktığınızda almanız gereken ele geçirme gücünüzü ve Dostlarınızı yükseltebilirsiniz.

Tezgahlar

Değişir

Bunları silahlar, aletler ve kaynaklar gibi farklı önemli öğeler oluşturmak için kullanabilirsiniz .

Soğutucu

13

Yemek pişirdikçe daha da önem kazanan yemeğinizin bozulmasını önlemiş olursunuz

Tek Kişilik Oyun İçin En İyi TesislerÜssünüzü inşa edip güzel bir konum buldukça Tesisler aracılığıyla mümkün olduğunca çok işlemi otomatikleştirmelisiniz . En önemli kaynaklarla ilgilenmenize yardımcı olacak bu spesifik kaynaklarla başlayın.şa Edilecek Tesis

Seviye Kilidi Açıldı

Bu ne yapar

Berry Plantasyonu

5

Kendinize ve Dostlarınıza tutarlı bir yiyecek kaynağı sağlayabilirsiniz .

Günlük Sitesi

7

Yapılar ve önemli kaynaklar için her zaman Tahtaya ihtiyacınız vardır .

Taş ocağı

7

Bu , Yapılar, öğeler ve araçlar için Taş almanız dışında Günlüğe Kaydetme Sitesi ile aynıdır .

Kırıcı

8

Özellikle Tomruk Alanı ve Taş Ocağı ile birlikte Paldiyum ve Fiber yapmanın kolay bir yolu.

Tüm Pal Görev Türlerini KapsarTemel Seviyenizi artırdıkça mümkün olduğu kadar çok görev türünü kapsamaya çalışmalısınız . Arkadaşlarınıza baktığınızda, hangi eylemleri gerçekleştirebileceklerini gösteren vurgulanmış görevleri göreceksiniz.


Sonuçta, 12 görev türünün tümünü kapsayacak kadar yeterli Arkadaşınızın olmasını istersiniz , böylece eylemleri hiçbir zaman kendi başınıza gerçekleştirmek zorunda kalmazsınız . Tüm görev türlerini karşılayamıyorsanız temel ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak birkaçına odaklanmalısınız.Görev Türü

Neden Almalısınız?

El işi

Arkadaşlarınız inşaat ve inşaat aletleri konusunda size yardımcı olacak.

Çıra

Yiyecekleri daha hızlı pişirebilirsiniz , bu da zaman alıcı olabilir, böylece daha iyi yiyecekler elde ederken keşfetmenize olanak tanır.

Sulama

Daha fazla yiyecek ve kaynak için farklı tohumlar yetiştirebilirsiniz .

Toplama

Arkadaşınız, üssünüzü oluşturmak ve işçiliğe hazırl

Dövüşürken Arkadaşlarınızı Yer DeğiştirinSavaşta savaşırken Dostlarınızı gönderebilir ve onları geri arayabilirsiniz. Normalde Dostlarınızı dışarıda bırakarak hasar vermelerine izin verebilirsiniz, ancak tek başınıza oynarken hasar vermek için dönmek daha iyidir .


Savaşta neler yapabileceklerini görmek için Ortak Becerilerini kontrol edin . Arkadaşlarınızı dönüşümlü olarak değiştirmeli, Ortak Becerilerini kullanmalı ve bu sürece devam ederek, geri dönmeden önce bekleme süresini yenilemeleri için onlara zaman tanımalısınız.


Bunu yapmak , anahtarlar arasında zarar görmeyecekleri için hasardan kaçınmalarına yardımcı olurken, hasarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır . Olası bir durumda güvende olmak için her zaman Lamball gibi savunmacı bir Dost getirin .


Menzilli Silahlara Öncelik VerinYarasalar ve mızraklar güçlü silahlar olsa da yay ve tüfek gibi menzilli silahlara öncelik vermelisiniz . Savaşa uzaktan başlamanıza izin veriyorlar, yani dışarıda bir Pal'ınız varsa düşmana saldırın, Pal takım arkadaşınız onlarla savaşmaya yardım edecek.

תגובות


bottom of page