top of page

Palworld Sevgililer Günü Yarışması Size 100$ Steam Nakit Kazanma Şansı Veriyor

İlginç bir Palworld temalı Sevgililer Günü yarışması, az sayıda şanslı kazanana yüz dolar değerinde Steam kartları sunuyor.

Ufuktaki Sevgililer Günü vesilesiyle Palworld , şanslı kazananların Steam hediye kartı şeklinde 100$ alacağı ilginç bir yarışma düzenliyor. Etkinliğin ayrıntıları Palworld'ün resmi Twitter hesabında bulunan bir gönderide görülebilir ve temel olarak duyurunun yeniden yayınlanmasını veya aynı sosyal medya platformunda Palword temalı hayran çizimlerinin gönderilmesini içerir.

Ocak ayında erken erişime sunulan Palworld şimdiden büyük bir hit oldu. Türün sınırlarını zorlayan video oyunu, görünüşe göre herkes için bir şeyler içeriyor; hızlı tempolu bir nişancı savaş sistemi ve sezgisel bir canavar yakalama sistemi gibi birden fazla oyun öğesini birleştiriyor. İlgi çekici bina mekaniği, Palword oyuncularının etkileyici yapılar ve üsler inşa etmesine de olanak tanır . Oyuncular Palworld'de geçirdikleri zamanın sürekli tadını çıkarırken , geliştirici Pocketpair, oyuncuları bağlılık ve coşkularından dolayı ödüllendirmenin bir yolunu buldu.


Palworld, Sevgililer Günü yarışmasına katılan dört şanslı kişiye 100$ Steam kredisi sunuyor. Bireylerin hediye kartını kazanmalarının iki yolu vardır. İlk yöntemde katılımcıların Palworld'ün hediye gönderisini Twitter'da yeniden yayınlaması, aynı zamanda beğenip takip etmesi gerekiyor. Twitter kullanıcıları, ekstra bir kazanma şansı için favori Pal'larını yanıtlayabilir veya yayınlayabilir ve yanıtlarına #PalGiveaway hashtag'ini de ekleyebilirler. İkinci yol, kullanıcıların #PalworldArt ve #PalGiveaway etiketlerini gönderilerine eklerken Palworld'ü içeren her türlü hayran çalışmasını göndermelerini gerektirir.


Palworld Sevgililer Günü YarışmasıBu yöntemlerin her biri kullanılarak iki kazanan seçilecektir. Palworld yarışması 9 Şubat'ta başladı ve 16 Şubat 02:00'de (UTC) sona erecek. Çok sayıda Twitter kullanıcısı, gönderinin yorum bölümünde pek çok ilginç Arkadaşı tasvir eden benzersiz hayran çizimleri nedeniyle yarışmaya katılımlarını göndermeye başladı bile. Diğer birkaç kişi ise Pals yerine Pokemon'un resimlerini yayınlayarak Pokemon ve Palworld arasında devam eden tartışmalı karşılaştırmayla dalga geçmeye karar verdi .


Canavarları evcilleştiren hayatta kalma oyunu şu anda Steam'de muazzam bir popülerliğin tadını çıkarıyor; 200.000'den fazla Palworld oyuncusu , başlığın sayfasında "Çok Olumlu" derecelendirmeleri veriyor . Palworld'ün geliştiricileri, Sevgililer Günü hediyesinin oyunun popülaritesini daha da artırabileceğinden, "demir sıcakken vur" zihniyetini benimsemiş görünüyor. Hayranlar Palworld yarışması konusunda şüphesiz heyecanlı olsa da , çekilişlerin Palworld'e daha fazla heyecan kazandırıp kazandırmayacağı henüz bilinmiyor .


bottom of page