top of page

Palworld Reptyro Nasıl Bulunur ve Yakalanır

Koleksiyonunuza ekleyecek kullanışlı bir Dost mu arıyorsunuz? Şans eseri sizin için harika bir adayımız var! Palworld'de Reptyro'yu nasıl bulacağınızı ve yakalayacağınızı öğreninOyuncular Palworld'de üslerini geliştirip üretim hatlarını geliştirdikçe , daha verimli çalışanlar arayacaklar ve sizin de almak isteyeceğiniz kişi Reptyro'dur. Çift Ateş ve Yer tipi sayesinde bu Pal mükemmel savaş becerilerine sahiptir ve Ortak Yeteneği onu cevher madenciliği için en iyi bineklerden biri yapar. Ayrıca, Kindling ve Mining avantajlarının yüksek düzeyde olması, onu ilgili sektörlerde çalışmak için vazgeçilmez kılmaktadır.


Ancak bu Pal'ın yüksek etkinliği nedeniyle oyuncular onu elde etmenin zorluklarına şaşırmayabilir. Bu yaratığın yanan yaşam alanı ve yüksek seviyesi, oyuncuların yolculuktan önce iyi hazırlanmalarını gerektiriyor.


Reptyro'yu Nerede Bulabilirim?Palworld'de Reptyro'yu bulmak için oyuncuların oyun dünyasının güneybatı kısmına gitmesi ve Volkanik Bölgelere gitmesi gerekiyor. Bu canlıların yaşam alanı bu ateşli bölgenin doğu kesiminde olduğundan, su yüzeyini geçer geçmez bazı bireyleri fark edeceksiniz. Ancak gitmeden önce biraz hazırlık yapmalısınız.


Öncelikle en az bir uçan binek almanız gerekir . Elbette normal bir su kütlesi üzerinde dar bir su bulutunu geçebilirsiniz, ancak dağlık volkanik araziye kanatsız tırmanmak çok zor olabilir. Ayrıca Volkanik Bölgenin sıcak bir yer olduğunu, dolayısıyla uygun kıyafetlerin hayati önem taşıdığını unutmayın. Isıya Dayanıklı Pelt Zırh burada iyi bir seçimdir. Önemsiz görünebilir, ancak daha sıcak giysiler giymek sizi yerel yaratıklardan daha hızlı öldürür.


Reptyro Nasıl Yakalanır?Volkanik bölgenin doğu yarısına ulaştığınızda, birkaç Reptyros'u oldukça hızlı bir şekilde fark edeceksiniz. Genellikle yalnız dolaşırlar, ancak bazen bu yaratıkların çiftleriyle de karşılaşabilirsiniz. Kolayca bunaltıcı olabileceğinden bu tür karşılaşmalardan kaçınmak için elinizden geleni yapın. Bu Dostların ortalama seviyesi 30-35'tir, bu nedenle gücünüzün kazanmak için yeterli olduğundan emin olun .


Evcil hayvanınızın seviyesi ve silahları Reptyro kadar güçlü olmalıdır ancak sahip olduğunuz evcil hayvanın türü de bir o kadar önemlidir. Reptyro, Ateş ve Yer çift tipi bir Dost olduğundan, bu yaratık özellikle Su Saldırılarına karşı savunmasızdır. Bu yüzden bu zayıflığı hesaba katın ancak onu öldürmemeye dikkat edin. Aksi halde yalnızca bir Alev Organı elde edersiniz .


Reptyro'yu yakalamak için oyuncuların sağlığını en aza indirmeleri ancak öldürmemeleri gerekiyor. Bundan sonra Hyper veya Ultra Spheres'i ona atın ve yakalama işleminin tamamlanmasını bekleyin. Daha zayıf küreler kullanmak başarısız olacağınızı garanti etmez ancak bunlarla başarı şansı ihmal edilebilir düzeydedir.


Reptyro'nun YetenekleriReptyro mükemmel bir dövüşçü olmasına rağmen yetenekleri onu bir asistan veya işçi olarak çok daha yararlı kılıyor. Bu yaratığı iyi bir binek olarak kullanabilirsiniz. Ve Cevher Seven Canavar Ortağı Becerisi sayesinde, onu sürerken maden cevherlerinin verimliliğini artırabilirsiniz.


Ek olarak, bu Pal'ın üst düzey avantajları onu üssünüzde mutlaka bulunması gereken bir şey haline getirecek . Kindling Lv3, Reptyro'nun ateşi sürdürmede daha zayıf Foxpark'ların yerini almasına olanak tanır. Ve Mining Perk Lv3 sayesinde bu yaratık oyundaki en iyi madencilerden biridir.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page