top of page

Palworld Polimer Nasıl Elde Edilir

Polimer, Palworld'de çeşitli silahların üretilmesi için gereklidir, dolayısıyla bu kaynağın nasıl elde edileceğini bilmek son derece önemlidir.Palworld'de oyun boyunca ilerledikçe hasat edilecek ve toplanacak birçok farklı öğe var . Ancak bazı öğeler, adalardaki maceranıza yardımcı olacak araçlar ve silahlar veya Üssünüzü güçlendirecek iş istasyonları ve nesneler gibi temel öğeleri ve tesisleri oluşturmak için ihtiyaç duyulduğundan diğerlerinden çok daha önemlidir.


Oyundaki en kullanışlı öğeler arasında, kendiniz ve Üssünüz için çeşitli farklı silahlar ve öğeler hazırlamak amacıyla tariflerde kullanılabilecek bir kaynak olan Polimer yer alır . Özellikle oyunun ortasından sonuna kadar Polimer bir bakıma önemlidir. Bu nedenle bu materyalin nasıl güvenilir bir şekilde tedarik edileceğini bilmek oyuncular için oldukça önemlidir.


Palworld'de Polimer Nasıl Elde EdilirPalworld'de Polimer elde etmek için kullanabileceğiniz iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki, Jetragon olarak bilinen Pal'ı ele geçirmeyi içerir ; çünkü Polimer, bu yaratığı yakalarken veya öldürürken düşebilecek potansiyel bir damladır. Alternatif olarak, birden fazla Jetragon'u ele geçirmeyi deneyebilir ve ardından onları kesmek için bir Et Satırı kullanabilirsiniz , çünkü bu aslında size çift damla verir - bir kez Dost'u yakaladığınızda ve bir kez de onu katlettiğinizde. Bununla birlikte, Jetragon tartışmasız oyundaki en güçlü Pal'dır, bu nedenle bu yöntem oyunun erken-orta aşamalarındakiler için masanın dışında olabilir.


Palworld'de Polimer elde etmek için kullanabileceğiniz ikinci yöntem, onu Yüksek Kaliteli Pal Yağı kullanarak üretmektir . Yüksek Kaliteli Pal Yağı, belirli Dostları yakaladığınızda veya öldürdüğünüzde düşen bir eşyadır. Bununla birlikte, bu öğeyi drop olarak sağlayabilecek oldukça fazla sayıda Dost bulunmaktadır, dolayısıyla bu, oyunun ilk aşamalarında olan oyuncuların da bu kaynağı elde etme konusunda iyi bir şansa sahip olmalarını sağlar.


Potansiyel Olarak Yüksek Kaliteli Pal Yağı Düşürebilecek Tüm Dostlar:


Dumud

Elphidran

Elphidran Aqua

Grintale

Flambelle

Digtoise

Rahatlatıcı

Relaxaurus Lux

yün pop

Mammorest

Quivern

Jormuntide Ignis


Başarılı bir Yüksek Kaliteli Pal Yağı zulası elde ettiğinizde, 28. oyuncu seviyesine ulaştığınızda 2 Teknoloji Puanı karşılığında satın alınabilecek bir Üretim Montaj Hattını kullanmanız gerekecektir. Bu tarifin kilidini açtıktan sonra, Üretim Montaj Hattı üretilebilir. Birkaç malzeme ve kaynak pahasına Üssünüzün etrafında.


Bir Üretim Montaj Hattı Oluşturmak İçin Gereken Tüm Malzemeler


Tahta x50

Külçe x100

Çivi x20

Çimento x10


Üretmek istediğiniz her Polimer için elinizde 2 adet Yüksek Kaliteli Pal Yağı bulunması gerekir. Polimerin oluşturmak için kullanıldığı öğelerin (özellikle silahlar) üretimi bu malzemeden oldukça fazla miktarda gerektirdiğinden, Yüksek Kaliteli Pal Yağı'nı tutarlı bir şekilde yetiştirebilmeniz ve üretim için kullanmak üzere bir zula oluşturabilmeniz gerekecektir.


Palworld'de Polimerle Ne Yapmalı?Palworld'de Polimer, oyuncunun silahlardan Üssünüzü geliştirmek için kullanılabilecek nesnelere kadar her türlü farklı öğeyi yaratmasına olanak tanıyan birçok farklı üretim tarifinin önemli bir parçasıdır.


Polimerle Hazırlanmış Tüm Ürün Tarifleri:


Grizzbolt Minigun - Yüksek Kaliteli Pal Yağı x10, Paldiyum Parçası x70, Polimer x20, Rafine Külçe x50

Devre Kartı - Saf Kuvars x4, Polimer x2

Buzdolabı - Buz Organı x15, Polimer x20, Rafine Külçe x50, Devre Kartı x5

Elektrikli Fırın - Cabron Fiber x20, Polimer x20, Rafine Külçe x50, Devre Kartı x10

Acil Çıkış Levhası Seti - Elektrikli Org x1, Polimer x1

Relaxaurus'un Füze Fırlatıcı - Külçe x100, Paldiyum Parçası x85, Polimer x35, Rafine Külçe x100

Relaxaurus Lux'ın Füze Fırlatıcı - Külçe x120, Paldiyum Parçası x102, Polimer x42, Rafine Külçe x120

Trafik Kontrol Seti - Polimer x1


Polimerli Tüm Silah Tarifleri Crafter:


Saldırı Tüfeği - Karbon Fiber x30, Polimer x10, Rafine Külçe x40

Çıkartma Tabanca Seti - Külçe x30, Paldiyum Parçası x15, Kadim Uygarlık Parçaları x3 , Polimer x10

Çift Namlulu Av Tüfeği - Polimer x7, Rafine Külçe x30

Pompalı Av Tüfeği - Karbon Fiber x40, Polimer x20, Rafine Külçe x30

Roketatar - Pal Metal Külçe x75, Karbon Fiber x50, Polimer x30

Dağılımlı Küre Başlatıcı - Paldiyum Parçası x50, Kadim Uygarlık Parçaları x10, Karbon Fiber x30, Polimer x15, Rafine Külçe x50

Tek Atışlı Tüfek - Polimer x5, Rafine Külçe x20

Güdümlü Küre Başlatıcı - Paldiyum Parçası x200, Kadim Uygarlık Parçaları x20, Pal Metal Külçesi x100, Karbon Fiber x50, Polimer x50

Hiper Yakalayıcı Silah - Paldiyum Parçası x50, Kadim Uygarlık Parçaları x15, Karbon Fiber x20, Polimer x20, Rafine Külçe x30


Palworld'ün oyun sonu aşamalarına yakın bir zamanda , bu öğeler, iyi işleyen bir Üssü korumak ve oyundaki en yüksek seviyeli Dostlar ve Patronlarla mücadele etmek söz konusu olduğunda çok önemlidir. Bu nedenle, Polimeri tutarlı bir şekilde üretebilmek, bu eşyaları gerektiği gibi üretmenize ve yükseltmenize olanak tanıyacak ve bu da günlük oyun tarzınızda büyük fark yaratacaktır.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page