top of page

Palworld: Palworld'deki Tüm Kolyeler

Silahlar, zırhlar ve yüzüklerle donatıldığında geriye kalan tek şey bir kolyedir. Bu stat artırıcı aksesuarları Palworld'de nerede bulacağınız burada.Kolyeler , oyunculara daha fazla koruma sağladığı için Palworld'de elde edilebilecek değerli bir aksesuardır . Farklı türdeki element saldırılarına karşı savunma sağlayan Yüzüklerin aksine, Kolyeler oyuncunun istatistiklerinden birini biraz artırır. Bu , dünya üzerindeki daha zorlu Alfa Patronlarla yüzleşmeye çıktığınızda işinize yarayabilir .


Palworld'de bu savaşlara katılmak isteyen oyuncular için bu kılavuz, keşfedilebilecek her Kolye, ne tür destek sundukları ve nerede bulunabilecekleri hakkında bilgi sağlar.


Palworld'deki Tüm Sarkıt SeviyeleriPalworld Kolyeler üç farklı nadirlik derecesine sahiptir:


Yaygın

Yaygın olmayan

Nadir


Sıradan Kolyeler bireysel bir statüde minimum artış sağlarken , Nadir Kolyeler oyunculara önemli bir destek sunar.


Toplamda 4 tür Kolye vardır ve adlarına göre, hangi statüyü etkilediklerini ve ne kadar destek aldıklarını belirlemek kolaydır. İşte tüm Kolye türlerinin ve bunlarla ilişkili istatistiklerin bir listesi:


Saldırı Kolyesi

Savunma Kolyesi

Hayat Kolye

Çalışkanlık Kolyesi


Palworld'deki Tüm Kolyeler ve Neye Karşı SavunduklarıPalworld'de toplam 12 farklı Kolye bulunabilir . Aşağıda bunların tam listesinin yanı sıra hangi istatistikleri artırdıkları ve ne kadar güçlü olduklarına ilişkin açıklamalar bulunmaktadır.


 • Saldırı Kolyesi — Saldırıyı biraz artıran bir aksesuar.

 • Saldırı Kolyesi +1 — Saldırıyı artıran bir aksesuar.

 • Saldırı Kolyesi +2 — Saldırıyı büyük ölçüde artıran bir aksesuar.

 • Savunma Kolyesi — Savunmayı hafifçe yükselten bir aksesuar.

 • Savunma Kolyesi +1 — Savunmayı yükselten bir aksesuar.

 • Savunma Kolyesi +2 — Savunmayı büyük ölçüde artıran bir aksesuar.

 • Hayat Kolyesi — Sağlığı biraz artıran bir aksesuar.

 • Life Kolye +1 — Sağlığı artıran bir aksesuar.

 • Hayat Kolyesi +2 — Sağlığı büyük ölçüde artıran bir aksesuar.

 • Çalışkanlık Kolyesi — Çalışma Hızını biraz artıran bir aksesuar.

 • Çalışkanlık Kolyesi +1 — Çalışma Hızını artıran bir aksesuar.

 • Çalışkanlık Kolyesi +2 — Çalışma Hızını büyük ölçüde artıran bir aksesuar.


Güçteki her artış, bireysel statüyü diğerlerinden daha yükseğe çıkaracaktır. Oyunun erken safhalarında, temel seviyedeki Kolyeyi bile almak, zorlu savaşlarda hayatta kalmanıza ve Paldeck'e Dost eklemeye devam etmek için yeni alanlara adım atmanıza büyük ölçüde yardımcı olacaktır.


Palworld'de Kolye Nerede Bulunur?Palworld'de Kolye Almak biraz şans ve Palpagos'u gezmek için çok zaman harcamayı gerektirecektir. Şu anda bu paha biçilmez aksesuarları elde etmenin tek yolu, araziye dağılmış birçok sandığı açmak ve açılması için anahtar gerektiren daha nadir sandıkları aramaktır.


Bu sandıklardan elde edilen ödüller, üst dünyada bulunanlardan çok daha lüks olduğundan, bu Kolyeleri zindanların sonunda alma şansı da daha yüksektir . Bir zindan Alpha Boss'u yendikten sonra Yakut, Safir, Elmas ve diğer aksesuarlar gibi öğeler keşfedilebilir.


+2 çeşitleri %1'lik bir düşme oranına sahip olduğundan, temel Kolyenin %5'lik bir şansı olduğundan, bu aksesuarların düşme garantisi yoktur. Bu, oyuncuları aradıkları Kolyeyi alabilmek için zindanları yeniden yuvarlamaya teşvik edecektir. Artı tarafta, Antik Uygarlık Parçaları garantilidir ve sürekli koşular bu çabayı haklı çıkarır.


22 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page