top of page

Palworld Pal Sıvıları Nasıl Elde Edilir

Pal Sıvıları, üssünüzde çalışan tüm Dostlarınızı rahat tutmak için gereklidir. Bu işçilik malzemesini Palworld'de nasıl bulacağınız aşağıda açıklanmıştır.Pal Sıvıları, Palworld'ün ilk aşamalarında ilerlemek için gereken temel bir üretim bileşenidir . Adından da anlaşılacağı gibi, bu kaynağı doğrudan Pals'tan bulmayı bekleyebilirsiniz, ancak hepsi bu kaynağı bırakamayabilir.


Palworld erken oyununun büyük bir kısmı, evinizi kurmak ve etrafta dolaşırken kaynakları ve Dostları toplamakla geçiyor. Eğitimde ihtiyacınız olan her şeyin başlangıç ​​adasında bulunabileceğini ve buna Pal Sıvıları da dahil olduğunu fark etmeniz çok uzun sürmeyecek. İşte bazılarını nerede bulacağınız.


13 Şubat 2024, Russ Boswell tarafından güncellendi : Pal Sıvıları, oyuncular Pal World yolculukları boyunca ilerlemeye başladıkça hayati önem taşır . Bu toplanabilir öğeler çeşitli tariflerde kullanılır ve oyuncuların, kullanmayı tercih ettikleri öğe türlerine ve belirli bir zamanda kendileri için ne inşa etmeleri gerektiğine bağlı olarak oyunun ortasından sonuna kadar bunları ele geçirmeleri gerekebilir. . Neyse ki Pal Fluid'i bulmak çok zor değil ve oyunun en başından itibaren, başlangıç ​​alanlarında yapılabilir. Pal Fluid'in Palworld'de nasıl edinileceğini daha iyi göstermek için aşağıdaki kılavuz bir videoyla güncellendi.


Palworld'de Pal Sıvıları Nerede Bulunur?Vahşi Su tipi Dostları yok ederek Pal Sıvılarını elde edebilirsiniz. Oyunun başlarında Pal Sıvılarını almanın en iyi yolu nehirlerin, plajların ve su yollarının yakınında bulabileceğiniz Pengullet'leri avlamaktır. Başlangıçlar Platosu'nun eteklerinde Foxparks ve Eikthyrdeer gibilerin yanı sıra neredeyse her zaman birkaç Pengullet bulunur. Sadece şelaleyi takip edin ve sonunda bir tanesine rastlayacaksınız.


Penguletlerin can sıkıcı yanı sizi gördüklerinde kaçma eğiliminde olmalarıdır. Onlara sopayla veya mızrakla koşmanın size hiçbir faydası olmayacak, bu yüzden onlara sinsice yaklaşmanız (çömelmek için C'ye basarak) veya yay kullanmanız gerekecek. Onlara vurduğunuzda hızlı hareket eden Buz Füzelerini kullanarak karşılık verecekler. Bunlardan kaçınmak oldukça kolaydır ve uzun kullanım süresi Pengullet'i saldırıya açık hale getirir. Biraz Pal Sıvısı ve Buz Organı almak için birini devirin.


Hepsini avlamak yerine üssünüzde birkaç Pengullet tutmak en iyisidir; onlar Palworld'de erkenden edinebileceğiniz en iyi arkadaşlardan biridir . Bu adamlar bitkileri sulayabilir, Kırıcıları çalıştırabilir ve Lamball'lar ve Cattiva'lar gibi genel el işi işlerini yapabilirler. Daha iyi saldırı becerilerine sahip diğer Dostlar tarafından gölgede bırakılsalar da, savaşta da oldukça iyi performans gösteriyorlar.


Pals'ın SAN'ını üssünüzde kaldıkları süre boyunca geri yüklemeyi amaçlayan bir tesis olan Hot Springs'i oluşturmak için Pal Sıvılarına ihtiyaç vardır. SAN yönetimi, Arkadaşlarınızın verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için çok önemlidir; düşük SAN'a sahip olanlar gevşemeye ve işlerini görmezden gelmeye başlayacaklardır. Dostlarınız ihtiyaç duymaları halinde otomatik olarak bir Kaplıcaya gideceklerdir, ancak inatçı olmaları durumunda her zaman bir tanesini alıp suya atabilirsiniz. Üssünüzde birden fazla Kaplıcanın olması iyi bir fikir olabilir, özellikle de düzinelerce Arkadaşınızın çeşitli işler yapmasına başladığınızda.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page