top of page

Palworld Oyuncusu Yanlışlıkla Evini Patlattı

Bir Palworld oyuncusu, popüler canavar yakalama hayatta kalma oyununda büyük bir hata yapar ve yanlışlıkla oyun içi evini havaya uçurur.  • Bir Palworld hayranı, Çıkartma Tabancası ile karıştırılmasının ardından sert yapılı üssünü oyun içi roketatarla yanlışlıkla yok eder.

  • Esprili karışıklık, birçok hayranın roketatarın yıkıcı gücü hakkında şaka yapmasıyla birlikte geliyor ve temel felaketi, kendi roketatar yapmayı reddetmeleriyle eşitliyor.

  • Oyunun oyuncu sayısında yakın zamanda yaşanan düşüşe rağmen Pocket Pair, Palworld'e çapraz oyun, PvP ve baskın savaşları da dahil olmak üzere pek çok yeni içerik getirmeyi planlıyor.


Bir Palworld oyuncusu, oyunun Çıkartma Tabancasını göstermeye çalışırken büyük bir hata yaptı ve bu süreçte yanlışlıkla sert inşa edilmiş evini yok etti. Japon bağımsız geliştirici Pocket Pair'in en yeni oyunu, ilk çıkışından bu yana büyük bir hit haline geldi ve Pokemon gibi oyunların canavar yakalayan unsurlarını hayatta kalma oynanışıyla birleştirdi. Oyunun çıkışından yaklaşık bir ay sonra Palworld şimdiden on milyonlarca kopya sattı ve 2024'ün en popüler oyunlarından biri oldu. Hayranlar, çeşitli yaratımlar ve içeriklerle oyundan açıkça keyif alıyorlar.


Palworld'ün erken dönemleri, hem oyun içi yaratımlar hem de modlar aracılığıyla oyuna olan sevgilerini gösteren çok sayıda hayrana tanık oldu. Pocket Pair hayatta kalma oyununun hayranları, oyundaki çarpıcı ve ayrıntılı temellerden, oyunun Dostlarına el yapımı saygı duruşuna kadar her şeyi hazırladılar. Modlar ayrıca oyuncuların Palworld'ü farklı yönleregötürmesine de olanak tanıdı ; buna Pokemon'un taklit versiyonlarının ve Nuzlocke modunun eklenmesi de dahil. Artık bir hayranın oyun içi eseri talihsiz ve beklenmedik sonuyla karşılaştı.


Reddit kullanıcısı çöp isreddit119 tarafından Palworld alt dizisinde paylaşılan bir video, basit bir hata nedeniyle üslerinin trajik yıkımını gösteriyor. Oyuncuların farklı Dostların çıkartmalarını boyamasına olanak tanıyan oyun içi Çıkartma Tabancasını gösterirken , kullanıcı yanlışlıkla roketatarına geçer ve onu evine ateşler. Patlama, hem bol miktarda malzeme hem de Uyuyan Dostların artık yıkılmış olan evden düşmesiyle birlikte tüm üssü anında devirir. Dostlar, etraflarındaki tüm bina yerle bir olurken bile özellikle uyumaya devam ediyorlar.


Palworld Oyuncusu Kendi Evini Patlattı


Esprili videoda hayranların gönderi yorumlarında Palworld'ün roketatarının yıkıcı gücü hakkında şakalaştığı görüldü . Pek çok kişi, videonun neden asla bir roketatar yapma niyetinde olmadıklarını vurguladığını ve emeklerinin kazara yok edilmesinin hoş karşılanmayan bir risk olarak görüldüğünü iddia etti. Diğer hayranlar, videoda gösterilen çıkartma tabancasının yetersiz işlevselliğinden, Pal görüntülerinin hızla solması ve üzerine yerleştirildikleri yapıya zarar vermesinden yakındılar. Bir kullanıcı ayrıca oyunun üssün yıkılmasına hızlı tepki verdiğini, ev yıkıldıktan sonra hızla otomatik olarak kaydedildiğini belirtti.Palworld'ün piyasaya sürülmesinden sonraki ay içinde elde ettiği muazzam başarı, Pocket Pair'in gelecek için pek çok planı olduğu bildirildiğinden geliyor. Geliştirici, çapraz oyun, PvP içeriği ve büyük baskın savaşları da dahil olmak üzere gelecekteki güncellemelerde Palworld için planlanan çok sayıda içeriğin tanıtımını yaptı. Palworld oyuncu tabanında önemli bir düşüş görse de Palworld'ün geliştirme ekibi, oyunun hala günlük yüzbinlerce oyuncuya sahip olmasıyla geleceğe yönelik iyimserliğini dile getirdi. Son zamanlardaki gerilemelere rağmen Palworld hayranlarının Pocket Pair'den sabırsızlıkla bekleyeceği çok şey var.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page