top of page

Palworld Oyuncusu Talihsiz Bir Yerde Sıkışan Nadir Dost'u Keşfediyor

Bir Palworld oyuncusu nadir bir Dost bulacak kadar şanslıdır, ancak olayların beklenmedik bir şekilde gelişmesiyle yaratık garip bir yerde belirir.  • Bir Palworld oyuncusu, bir dağın içinde sıkışıp kalmış bir Şanslı Cattiva buldu ve topluluğu nadir bir aksaklıkla şaşırttı.

  • Palworld'deki hatalar pembe dünyalar ve pikselli karakterler gibi eğlenceli durumlara yol açabilir, ancak geliştiriciler düzenli olarak düzeltmeler üzerinde çalışıyor.

  • Palworld'deki Şanslı Dostlar, çalışma hızı ve saldırıda %15'lik bir artışla oynanışı artırabilir, ancak bulma şansı düşüktür.


Bir Palworld oyuncusu Şanslı Cattiva'yı buldu, ancak olayların beklenmedik bir şekilde değişmesiyle Pal bir dağın içinde mahsur kaldı. Pocket Pair, Palworld'ü yılın başında Erken Erişim'de yayınladı ve bu nedenle düzenli olarak hatalar ve aksaklıklar ortaya çıkıyor. Bazı hatalar bazen oyuncunun deneyimini olumsuz yönde etkilerken, bazı hatalar ise farklı, bazıları beklenmedik ve eğlenceli durumlara neden olur.


Daha önce bir aksaklık, bir Palworld oyuncusunun dünyasının tamamen pembeye dönmesine ve buraya öğleden sonra atmosferinin oluşmasına neden oluyordu. İkinci bir Palworld oyuncusu daha az şanslıydı çünkü bir Pal'ı katletmek karakterini kalıcı olarak pikselli hale getirdi. Diğer hatalar Palworld oyuncularının bazı yerlerde sıkışıp kalmasına neden oldu , Dostlarının Palpagos Adaları'nın devasa bölgelerini yakmasına ve Yumurta Kuluçka Makinelerine garip şeyler koymasına izin verdi. Bu kez bir Palworld oyuncusu oyunda başka bir hata fark etti ve bu da farklı bir karşılaşmaya neden oldu.


Reddit kullanıcısı TheKingGodAlmr, Lucky Cattiva'yı buldu ancak yaratığın bir dağın içinde sıkışıp kaldığını görünce şaşırdı. Oyuncu, Palworld'ün en popüler Dostlarından biri olan Cattiva'nın gidecek ve hatta hareket edecek hiçbir yeri olmayan bir dağın kayalık kısmında mahsur kaldığını gösteren iki fotoğraf paylaştı. Dost sadece yeterince sıra dışı durumlarda ortaya çıkmakla kalmadı, aynı zamanda Nötr tip canavarın da Şanslı versiyonunda ortaya çıkması, karşılaşmayı daha da beklenmedik hale getirdi.


Palworld'ün Şanslı Dostları Ne Kadar Nadir?


Parlak Pokemon'a sahip olan Pokemon gibi Palworld'ün de Lucky Pals'ı var . Bu yaratıklar bir ışıltı yaymalarıyla ve parlak parçacıklarla çevrelenmiş görünmeleriyle ayırt edilirler. Sıradan Dostlardan farklı olarak bu Dostlar, çalışma hızlarını ve saldırılarını %15 artıran pasif "Şanslı" özelliğine sahiptir. Aynı seviyedeki Dostlardan daha güçlü olmasının yanı sıra, Şanslı Dostların istatistiklerinin normal Dostlardan daha yüksek olma şansı daha yüksektir. Şanslı Dost bulma ihtimali resmi olarak bilinmiyor, ancak her 10 saatlik oyun süresinde bir ortaya çıkması bekleniyor.Yorumlarda oyunculardan biri Lucky Cattiva'nın alışılmadık bir görünüm olmadığını belirtti. Buna rağmen ikinci bir Reddit kullanıcısı, OP'nin artık bir Lucky Pal'a sahip olduğunu ve Palworld oyuncusunun , yavruların normal boyuta sahip olması avantajına ek olarak Lucky pasifiyle Pals yetiştirebileceğini belirtti. Başka bir Palworld oyuncusu, bu hatanın başlarına iki kez, hatta v0.2.0.6 güncellemesinin yayınlanmasından önce geldiğini söyledi. Pocket Pair bu sorunun varlığını henüz ele almadı, ancak geliştiriciler Palworld'deki çok çeşitli hataları ve aksaklıkları düzeltirken , oyuncular bu sorunun da gelecekteki güncellemelerde ele alınmasını bekliyor.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page