top of page

Palworld Oyuncusu Oyunda Dev Labirent İnşa Ediyor

Bir Palworld oyuncusu, gizli hazinelerin bulunduğu devasa bir labirent oluşturmak için oyunun inşa mekaniklerinden yararlanır.  • Palworld, 229.000'den fazla yorumla %94 gibi etkileyici bir Steam puanına sahiptir ve bu da bağımsız oyunu büyük bir başarıya dönüştürmektedir.

  • Oyunun birçok hayranı, düşman yaratıklara ve baskınlara karşı hayatta kalmak için ayrıntılı üsler inşa edebilir ve aynı zamanda sadece yaratıcılıklarını sergilemek için eğlenceli binalar yapabilir.

  • Örneğin, bir oyuncu taş duvarlardan, içinde bazı gizli sandıkların bulunduğu dev bir labirent inşa etti ve onu keşfetmenin eğlenceli bir zamanı olacağa benziyor.


Bir Palworld oyuncusu oyunda ayrıntılı bir labirent inşa etti. Palworld'ün sürükleyici dünyası, oyunculara her karşılaşmalarında saldırabilecek birçok düşman yaratığa, yani Pal'lara ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle, işgalcilere karşı hayatta kalabilmek için işlevsel bir üs inşa etmek ve silah üretmek için kullanılabilecek üretim tezgahları kurmak akıllıca olacaktır.


Palworld , hayatta kalma oyununun günlük ortalama 670.000'den fazla aktif oyuncusuyla 2024'ün en büyük sürprizlerinden biri. Yakın zamanda Steam ve Xbox'ta 25 milyon satışı aşarak önemli bir dönüm noktasına daha ulaştı. Palworld'ün Steam derecelendirmesine gelince , şu anda 229.000'den fazla yorumla %94 oldukça olumlu, bu da bağımsız bir oyun için oldukça etkileyici. Öyle görünüyor ki sevilen macera oyunu önümüzdeki haftalarda da manşetlerde yer almaya devam edecek.


Reddit'te NinjaDood olarak bilinen bir Palworld oyuncusu, taş duvarlar kullanarak devasa bir labirent yarattı. Bu kare şeklindeki, rastgele labirentin tanımlanmış bir başlangıç ​​ve bitiş noktası vardır ve duvarların arasında bir yerde bulunabilen iki gizli sandık içerir. Hatta bölümler arasında seyahat etmeyi daha da stresli hale getirecek bir çatısı bile var. Oyuncuya göre yakın zamanda bu çatıya ikinci bir kat yapılacak.


Palworld'ün Benzersiz Yapıları Etkilemeye Devam Ediyor


Palworld, Büyük Giza Piramidi ve Kolezyum gibi türünün tek örneği olan yapılar yapmalarına izin vererek video oyunu topluluğunda yaratıcılığı ateşledi . İnşa sisteminin sınırlamalarına rağmen oyuncular, bazıları baskınlara karşı dayanıklı olan karmaşık üsler inşa ettiler. Aslında, Palworld oyuncuları kafa kafaya verip özel yapımlara ayrılmış bir Reddit sayfası oluşturdular, çünkü kutlamayı hak eden o kadar çok tasarım var ki, bu labirent de onlardan sadece biri.Pek çok Palworld oyuncusu, oyunun dünyasına bir an önce yerleşmek için işlevsel bir temel kurmayı hedefliyor. Ancak tüm temelleri attıktan sonra düz çatı seçeneğinin ve dekoratif öğelerin bulunmaması gibi bazı sınırlamalarla uğraşmak zorunda kalacaklar. Oyunda yapılar inşa etmek için zaman harcayan oyuncular, Palworld'ün, mobilyaları hareket ettirme yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli yaşam kalitesi özelliklerine umutsuzca ihtiyaç duyduğunu düşünüyor. Neyse ki Pocket Pair, sevilen hayatta kalma oyununun inşa sistemindeki iyileştirmeleri anlatan bir yol haritası paylaştı.


Pocket Pair tarafından paylaşılan yol haritasına göre Palworld , aralıklarla büyük güncellemeler alacak ve oyuncuları uzun süre meşgul edebilecek çeşitli içerikler getirecek. Örneğin harita, oyuncuların benzersiz Dostlarla karşılaşabileceği yeni alanları içerecek şekilde genişletilecek. Çok sayıda oynanış özelliği, kalıcı mod ve inşa sisteminde iyileştirmeler yolda. Ek olarak yol haritası, Palworld'ün oyun sonu içeriğinin zirvesi olması beklenen baskın patronlarını tanıtacağını söylüyor. Bu eklemeler gelene kadar oyuncuların yaratıcı olmaya devam etmesi ve bu labirent gibi ilginç yapılar ortaya çıkarması gerekecek.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments