top of page

Palworld Oyuncusu One Piece'ten Marineford Adası'nı İnşa Ediyor

Kendini adamış bir Palworld oyuncusu, One Piece animesindeki Marineford adasını inşa etmek için aşırı miktarda kaynak harcıyor.  • Üs inşası Palworld'ün ayrılmaz bir parçasıdır ve oyuncuların günlük aktiviteler ve ödüllendirici yükseltmeler için karmaşık üsler oluşturmasına olanak tanır.

  • Bir oyuncu, One Piece'teki Marineford adasından esinlenerek modellenen bir üs oluşturmak için oyunun inşaat mekaniğini kullandı.

  • Palworld, oyun sorunlarını ele alan, baskın boss'ları, yeni Dostları, keşfedilebilir bölgeleri ve kalıcı modları tanıtan heyecan verici güncellemeler almaya hazırlanıyor.


Bir Palworld oyuncusu, uzun süredir devam eden One Piece animesinden Marineford adasını inşa etti . Palworld, oyuncuların farklı türdeki yaratıkları yakalamasına, kaynaklardan üsler oluşturmasına ve düşmanlarla dolu sürükleyici bir dünyayı keşfetmesine olanak tanıyan, güçlü bir oyun döngüsüne sahip, hayatta kalma odaklı bir oyundur. Oyuncuların oyuna bağlı kalmasını sağlayan, sınırlı süreli zindanlar ve kule patronları da dahil olmak üzere çeşitli etkinlikler içerir.


Palworld oyuncuları son zamanlarda akıllara durgunluk veren yaratımlarla ortaya çıktı ; bunlardan bazıları kaynak üretimini çok daha kolaylaştıran otomatik tarım üsleri. Bu işlevsel temellerin çoğu, ahşap ve taş gibi doğal kaynaklarla çevrili belirli konumlarda inşa edilmiştir. Ancak kaynak açısından zengin birçok konumun dezavantajı, genellikle savunulabilir olmamalarıdır.


Reddit'te Evanforest62'yi kullanan özel bir Palworld oyuncusu, oyunun yapım mekaniğini yeni boyutlara taşıdı ve One Piece'ten Marineford adasını inşa etti . Oyuncu, adanın ortasında, faaliyetleri için bir merkez görevi gören ve farklı deniz amirallerinin düşük rütbeli subaylarla birlikte yaşadığı Deniz Kuvvetleri Karargahına benzeyen Japon esintili bir kale yarattı. Adanın çevresinde minyatür evler ve inanılmaz derecede yüksek kule benzeri yapılar da var.Üs İnşası Palworld'ün Temel Bir Parçasıdır


İnşa etmek muhtemelen Palworld'ün en önemli yönüdür , çünkü oyuncuların günlük aktivitelerini tamamlamak için geniş açık alanlardaki karmaşık üsleri kazmalarına olanak tanır. Oyuncular dost canlısı Dostlar yetiştirmenin ve her türden eşyayı üretmenin yanı sıra, işlevsel bir ev kullanarak ağır yiyecek yığınlarını depolayabilirler. Palworld'deki üsleri yükseltmenin , daha konuşlandırılabilir Dostlar da dahil olmak üzere bazı ödüller vermesi dikkat çekicidir .Palworld oyuncuları için iyi haber şu ki, hayatta kalma oyununa pek çok yeni içerik geliyor. Pocket Pair tarafından açıklanan bir yol haritasına göre, sonraki birkaç güncelleme, oyunun yapım sistemi ve diğer yönleriyle ilgili bazı sinir bozucu sorunları çözecek. Yeni teknolojilerin ve özelliklerin yanı sıra, zorlu baskın patronları ve Dostları da tanıtacaklar. Üstelik Palworld , oyunculara keşfedilebilir bölgeler ve kalıcı modlar dahil olmak üzere daha fazla oyun sonu içeriği sunacak .


Palworld , PC ve Xbox platformlarında piyasaya sürülmesinden bu yana popülaritesini artırdı ve dünyanın en çok oynanan çevrimiçi oyunlarından biri haline geldi. Her ne kadar son zamanlarda oyuncu tabanında bir düşüş görse de, Pocket Pair'in hit indie'si hala harika bir performans sergiliyor ve herhangi bir zamanda ortalama 200.000'den fazla oyuncuya ulaşıyor. Geliştiricilerden elde edilen bilgilere göre Palworld , beklentilerin çok ötesine geçerek dünya genelinde 25 milyonun üzerinde satış rakamına ulaştı.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page