top of page

Palworld Oyuncusu Okyanusta İnşa Etmenize İzin Veren Yüzen Platformlar Buluyor

Bir Palworld oyuncusu, denizde üzerine inşa edilebilecek gizemli bir dizi yapı bulur ve diğerlerinin bulabilmesi için konumun koordinatlarını paylaşır.Bir Palworld oyuncusu, üzerine inşa edilebilecek bir grup yüzen yapı bulduktan sonra denizde şaşırtıcı bir keşifte bulundu. Diğer Palword hayranları bunun amacı hakkında spekülasyon yaptı.


Palworld, 27 Ocak'ta 2,1 milyon eş zamanlı Steam oyuncusuna ulaşarak oyun dünyasını kasıp kavurmaya devam ediyor . Palworld bu yazının yazıldığı sırada henüz bu ölçüyü geçemedi ancak oyunun bir süre daha son derece popüler kalmaya devam etmesi muhtemel görünüyor . " Silahlı Pokemon " tartışmalardan payına düşeni aldı, ancak hayranlar çoğunlukla Palworld'ün Pal yakalama, üs oluşturma ve hayatta kalma özelliklerinin benzersiz karışımından keyif almaya devam ediyor. Palworld oyuncularının kendilerini eğlendirebilmelerinin bir başka yoluda oyunun büyük haritasını keşfetmektir, bu da bir oyuncunun ilginç bir keşif yapmasına yol açmıştır.


Reddit kullanıcısı Supersees, denizde, su yüzeyinde yüzen bir grup yapı buldu. Bu nesneler arasında bir ev, bir kulübe ve etrafa dağılmış bir yığın enkaz vardı. Kullanıcı, garip keşfin -475, -880 koordinatlarını sağladı ve bunların üzerine inşa edilebileceğini kaydetti. Başka bir kullanıcı, yapıların gelecekte olası bir balıkçılık güncellemesi için bir ipucu olabileceğini, Palworld fragmanında görülen ancak oyunda hala eksik olan bir özelliğin olabileceğini tahmin etti. Yapılar kıyıdan oldukça uzakta bulundu, bu nedenle bunların oyunda kazara mı bırakıldığı yoksa oyuncuların tesadüfen karşılaşması için kasıtlı olarak mı bırakıldığı belli değil.


Palworld'ün Denizde Gizemli Yüzen Nesneleri Nerede Bulunur?


Koordinatlar -475, -880


Bazı hayranlar gelecekte balık tutma gibi su bazlı özelliklerin ekleneceğini umuyor. Ancak Palworld yakın zamanda balıkçılık içermeyen gelecekteki güncelleme planlarını açıkladı . Bu, balıkçılık tutkunları için bir hayal kırıklığı gibi gelse de Palworld , PvP, Raid Bosses ve Pal Arena'nın gelecek güncellemelerde geleceğini ve bunların hepsinin umut verici eklemeler gibi görüneceğini açıkladı.Bazı hayranlar , Palworld'e PvP'nin eklenmesinin, veri madenciliği yapılan bir öğe nedeniyle kaotik olabileceğini düşünüyor. Radar Küreleri, kullanıcıların diğer oyuncuların Dostlarını ele geçirmesine olanak tanıyacak ve bu da bazılarının, Pal hırsızlarına karşı her zaman tetikte olunması gereken daha zehirli bir Palworld ortamı tasavvur etmesine yol açacak. Ancak bu sadece bir spekülasyon ve Palworld yeni özelliği dengelemek için ek mekanikler getirebilir.


Oyunda halihazırda çok sayıda harika Palworld özelliği olmasına rağmen , oyunun fragmanlarında gösterilen şaşırtıcı miktarda eksik özellik de var. Palworld'ün fragmanlarında balıkçılığın yanı sıra roket gemileri, araçlar, yayınlanmamış zindanlar, daha fazla Dost ve şehir benzeri bir saray konumu da sergileniyordu. Palworld bu özelliklerin hepsinin hala oyuna geleceğini doğrulamamış olsa da gelecekte bir zamanda gelmeleri mümkün görünüyor.


Önerdiğimiz ve tartıştığımız öğeleri beğeneceğinizi umuyoruz! Game Rant'ın bağlı ortaklıkları ve sponsorlu ortaklıkları vardır, dolayısıyla bazı satın alımlarınızdan elde edilen gelirden pay alırız. Bu, ödeyeceğiniz fiyatı etkilemez ve en iyi ürün önerilerini sunmamıza yardımcı olur.
İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page