top of page

Palworld Oyuncusu Isıtıcı Ürün Yelpazesini Belirledi

Bir Palworld oyuncusu, oyundaki ısıtıcıların tam aralığını keşfeder ve bu, bazı yumurta türlerinin normalden daha hızlı kuluçkalanması için yararlı olabilir.

Akıllı bir Palworld oyuncusu, ısıtıcıların etkilerinin ne kadar uzağa ulaşabileceğini keşfetti. Palworld'de yumurtaların kuluçkalanması için sıcaklık önemlidir , çünkü bazılarının hızlı bir şekilde yumurtadan çıkması için sıcak bir ortama ihtiyacı vardır ve bir ısıtma cihazının çalışıp çalışmadığını bilmek, zamandan tasarruf etmek için çok faydalı olabilir.

Palworld , 2024'ün başlarının en beklenmedik hiti. Palworld şu ana kadar 8 milyonun üzerinde kopya satmakla kalmadı , aynı zamanda pek çok rekora da imza attı. Örneğin geçen hafta sonu Palworld , 2.101.867 eş zamanlı oyuncuya ulaşarak Steam tarihinde en çok eş zamanlı oyuncuya sahip ikinci en yüksek oyun oldu.Şimdi, 4ngryPanda adlı bir Palworld oyuncusu ilginç bir deney yaptı ve ısıtıcıların tam aralığını keşfetti. Başlangıçta 4ngryPanda, konuyla ilgili çevrimiçi herhangi bir bilgi bulamadıkları için memnun değildi, bu yüzden kesin aralığı belirleyerek konuyu kendileri test etmeye karar verdiler. 4ngryPanda tarafından paylaşılan bir fotoğrafta, yaklaşık 15 Yumurta Kuluçka Makinesi büyüklüğündeki ısıtmalı alanın erişimini görmek mümkün. 4ngryPanda yumurtaların dikey olarak nasıl etkileneceğini bile test etmeye çalıştı. Onlara göre ısı muhtemelen ısıtıcının etrafındaki bir küreden yayılıyor, bu nedenle uzaktaki yumurtalar bir şeyin üstündeyse etkiyi alamayabilir, ancak yine de daha fazla test yapılması gerekiyor.Palworld'de yumurtaların kuluçkalanması için ısı önemlidir . Kavurucu Yumurta gibi bazı yumurtalar sıcak yerlerde yumurtadan çıktıklarında bonus alırken, diğerlerinin soğuk bölgelere konması gerekir. Bu nedenle, bir ısıtıcıya sahip olmak son derece kullanışlı olabilir. Ancak gönderinin yorumlarında da açıklandığı gibi farklı ısıtıcıların etkileri birikmiyor, bu nedenle bonusu kazanmak için tek bir ısıtıcı yeterli.


Bazı Oyuncular Palworld'de Aşırı Güçlendirilmiş Dostları Nasıl Yetiştireceklerini Zaten Ustalaştırıyor


4ngryPanda gibi diğer birçok oyuncu da hâlâ Pals yetiştirmeye yönelik en iyi uygulamaları keşfetmeye devam ediyor. Örneğin, bir oyuncu yakın zamanda Palworld'de aşırı güçlü bir Tocotoco yetiştirdi ve oyunun üreme mekaniğini tüm potansiyeliyle kullandı. Oyuncu bunu yaparak, oyunun ilk boss'unu yalnızca 9 vuruşla yenmeyi başaran, Saldırı gücü 1633 olan Lv.50 Tocotoco'yu yarattı.

Geçen hafta bir oyuncunun oldukça güçlü bir Lifmunk'u yumurtadan çıkarmasıyla Pal üremesinin bir başka kayda değer vakası görüldü . Lifmunk küçük bir yaratıktır ve genellikle bazı oyunsonu Dostları kadar güçlü değildir, ancak bu oyuncu tarafından yaratılanın Lv.29'a kadar 1033 Saldırısı vardı ve güçlü bir düşmanı saniyeler içinde alt edebilirdi.

14 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page