top of page

Palworld Oyuncusu, İnanılmaz Hızlı Üretim Yapabilen Anubis Üretiyor

Bir Palworld oyuncusu, eşyaları gülünç derecede hızlı bir şekilde üretebilmek için Anubis'lerini seçici olarak mükemmel pasif becerilerle yetiştirir.Bir Palworld oyuncusu, öğeleri etkileyici bir hızla üretebilen bir Anubis yarattı. Son derece başarılı erken erişim sürümünden bu yana Palworld oyuncuları, oyunun sevimli Dostlarını toplama ve yetiştirme konusunda takıntılı hale geldi. Hatta bazı hayranlar, kendi tabanlarına ve takımlarına katacak aşırı güçlü Dostlar yaratmak için seçici olarak üreme yapıyor.


Palworld'de , Pal'lar bir oyuncunun tabanında çalıştırılabilir ve türlerinin becerilerine göre çeşitli görevler verilebilir . Pals'a ayrıca binilebilir ve savaşta oyunculara yardımcı olmak için kullanılabilir. Pal'lar, ilerleme veya yaşam kalitesi için gerekli olan belirli görevlerden sorumlu olabileceğinden, birçok oyuncu, Pals'ın görevlerini hızlı ve etkili bir şekilde tamamlama yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için ideal pasif becerilere, işe uygunluğa ve ortak becerilerine sahip olması için çalışıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı beceriyle oyuncular aşırı güçlü bir Pengullet , inanılmaz hızlı binekler ve çok daha fazlasını yetiştirebildiler.


Bu durumda Palworld oyuncusu HollowLoch, Anubis'lerini etkileyici derecede hızlı bir ustaya dönüştürdü. Tek başına Anubis'in 4. seviye el işçiliği vardır, bu da onu oyundaki en etkili ustalık dostu yapar. HollowLoch, Dostlarını çalışma hızını %115 artıran dört pasif beceriye sahip olacak şekilde yetiştirerek Anubis'in işçiliğini bir adım daha ileri götürdü. Pal Damıtma Kapsülünü kullanarak Anubis'in partner becerisini de tamamen yükselttiler ve bu Pal'ı HollowLoch'a göre "mükemmel" hale getirdiler.


Mükemmel Bir Anubis Nasıl Üretilir?


Anubis'i oyunun başlarında elde etmek zor olabilir, ancak şans eseri oyuncular Anubis'i diğer Dostlardan nasıl üreteceklerini öğrenebilir ve onu daha hızlı elde edebilirler. HollowLoch, onu mükemmelliğe ulaştırmak için, özellikle Artisan, Work Slave, Serious ve Lucky gibi iş hızını artıran pasif becerilerden yararlandı. Gerekli becerilere sahip ebeveyn Dostlarını takip ettiler, ardından en uygun Anubis yumurtadan çıkana kadar yumurtaları kuluçkalamaya devam ettiler. Palworld'de üreme ve genetik çoğunlukla bir sayı oyunu olduğundan, uygun ebeveyn özelliklerini aktarmak için birden fazla girişimde bulunulması gerektiğinden, bu süreç söylendiğinden çok daha kolaydır.
Mükemmel bir Dost oluşturmak çok sıkıcı olsa da birçok oyuncu, kendi üslerinde yapılan görevleri tamamen optimize etmek için yoğun çaba harcıyor. Palworld oyuncularının üslerinde, binek olarak ve savaşta Pals'ı kullanması nedeniyle , pek çok kişi ücretsiz işçi örgütleri yürütme konusunda şaka yaptı. Pals'ın ücretsiz emek olduğu fikri bazı oyuncular için eğlenceli olsa da, diğerleri sevimli Pals'larını ölümüne çalıştırmaktan rahatsız oluyor. Bu, Pals'ın öldürülmesiyle birleştiğinde, PETA'nın Pocket Pair'dan Palworld için vegan bir rehber talep eden bir açıklama yapmasına bile yol açtı .
Comments


bottom of page