top of page

Palworld Oyuncusu Etkileyici Piramit Üssü İnşa Ediyor

Yetenekli bir Palworld oyuncusu, çalışan Dostlarını ve temel ekipmanlarını barındıracak birden fazla katmana sahip, piramitlerden ilham alan etkileyici bir üs oluşturur.

Özel bir Palworld oyuncusu, üs operasyonlarını ve çalışan Dostlarını barındırmak için inanılmaz derecede çok katmanlı bir piramit tabanı oluşturdu. 19 milyondan fazla oyuncuyla, muhteşem yaratımlarını oyunun topluluğuyla paylaşan çok sayıda hayran var; yaratıcı Palworld oyuncuları korsan gemileri , kaleler ve hatta rahat kulübeler inşa ediyor.

Palworld bir açık dünya hayatta kalma oyunu, bu da üs oluşturmanın oyuncuların oyundaki sorumluluklarının büyük bir parçası olduğu anlamına geliyor. Oyun içi evlerinde çok fazla zaman harcayan birçok oyuncu, ideal konumlarda mükemmel üssü inşa etmeye, görsel olarak çekici bir ev ve aynı zamanda iyi çalışan bir üs oluşturmaya saatler ayırdı. Palworld'de bu , Pals'ın yemek yemesi, uyuması ve dinlenmesi için yerler eklemenin yanı sıra çeşitli öğeler oluşturmak için çok sayıda yapı inşa etmek anlamına gelir. Eklenen baskın tehdidiyle birlikte oyuncular üslerinin konumunu da düşünmeli ve gerekirse savunma inşa etmelidir.

Palworld oyuncusu redhare878787, üssü için altı dış katman ve yanlardan yukarı çıkan merdivenler içeren büyük bir piramit oluşturmayı seçti. İçerideki her seviye iki kat yüksekliğindedir ve oyuncunun çalışan Dostlarına ve diğer tüm Palworld temel gereksinimlerine ev sahipliği yapar . Üssün aynı zamanda, oyuncunun devam eden bir çalışma olduğunu ve sonunda evi çevrelemek için tam bir çevre olacağını garanti ettiği bir kapı da bulunuyor. Redhare878787'nin tabanının tasarımı, piramidin Dost kurbanları için ne kadar uygun olacağına dair şaka yapan birçok yorumun yanı sıra, ona bir Pal Özü Yoğunlaştırıcı eklemek için bazı önerilere ek olarak pek çok övgü aldı.


Palworld Oyuncusu İnanılmaz Piramit Üssünü Paylaşıyor


Oyuncu, bu yapının başarısını Pal hareketiyle ilgili bazı sorunları gideren en son Palworld güncellemesine bağlıyor. Daha önce Pals piramidin içinde çalışırken zor anlar yaşarken veya potansiyel olarak sıkışıp çalışamazken, oyunun son yaması Pal hareketinde bunun gibi daha karmaşık yapıları mümkün kılan iyileştirmeler içeriyordu. Redhare878787'ye göre piramit tamamen işlevseldir ve daha büyük Dostlar bile inanılmaz tabanın etrafında rahatça hareket edebilir.


Bazı oyuncular üs inşa etmekten hoşlanırken, birçoğu bina mekaniğinin işlevselliğinden tam olarak memnun değil ve gelecekte Palworld'den daha fazlasını umuyor. Oyun hâlâ erken erişim aşamasında olduğundan, Palworld'ün üs oluşturma konusunda hem kendini adamış üs oluşturuculara hem de sıradan oyunculara yardımcı olabilecek birçok iyileştirmesi var. Ne olursa olsun Pocketpair , yeni Pal'lar, adalar, teknolojiler ve hatta PvP modları gibi hayranların beklediği birçok yeni içerikle Palworld'ün geleceğine yönelik planlarını zaten duyurdu .


4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page