top of page

Palworld Oyuncusu Dev Su Kaydırağı İnşa Ediyor

Yaratıcı bir Palworld oyuncusu, oyun içi bir uçurumun kenarına inşa ettikleri etkileyici dev su kaydırağına bir bakış paylaşıyor.Bir Palworld oyuncusu üssünde çalışırken epik bir su kaydırağı yarattı. Palworld piyasadaki en büyük yeni oyunlardan biri olduğu için oyuncular hâlâ her türlü oyun içi sırrı keşfediyor ve bunları toplulukla paylaşıyor. Çoğu oyuncu muhtemelen kendi oyunlarında bu tür bir mekanizmaya asla rastlamayacaktır, ancak büyük bir hayran topluluğunun güzelliği, en az bir oyuncunun muhtemelen daha önce buna benzer gülünç derecede ustaca bir şeyi denemiş olmasıdır.


Bir hayatta kalma oyunu olarak Palworld'de bir üs oluşturmak, yeni başlayan her oyuncu için önemli bir erken adımdır. Bununla birlikte, birçok oyuncu ekstra çaba harcıyor ve gerçekten inanılmaz yapılar yaratıyor. Herhangi bir Palworld oyunu için su kaydırakları kesinlikle gerekli değildir , ancak çok miktardaki özelleştirme seçenekleri her türlü yaratıcı olasılığın önünü açar.


Palworld Oyuncusu Devasa Oyun İçi Su Kaydırağını Gösteriyor


Reddit kullanıcısı Key2Life4Me_Improve, Palworld'de inşa ettikleri su kaydırağı benzeri yapının klibini paylaştı . Kaydırak, küçük bir göle bakan yüksek bir kayalığın üzerine inşa edilmiştir. Kaydırağın üzerinden tipik bir su kaydırağı gibi akan su olmasa da yapı, oyuncunun havaya fırlatılmadan önce üzerinden kaymasını sağlayacak kadar diktir. Oyuncu birkaç saniye düştükten sonra sonunda güvenli bir şekilde aşağıdaki göle iner.


Palworld oyuncuları oyunda pratikten saçmaya kadar her türlü yapıyı inşa ediyorlar. Hatta bir oyuncu Palworld'deki Attack on Titan'dan Shiganshina Bölgesi'ni bile inşa etti . İster Starfield gibi sağlam yapı mekaniğine sahip RPG'ler olsun, ister Animal Crossing gibi rahat sim oyunları olsun , ister popüler kültürden ilham alan ister saf hayal gücüyle hazırlanmış her türden harika oyun içi şeyleri inşa etmeye hazır, kendini adamış oyuncular her zaman vardır. Elbette Palworld'ün üs binası da farklı değil.Güçlü oluşturma seçeneklerine sahip diğer oyunlar gibi, oyuncular da etkileyici yapılarından bazılarını paylaşmak için sosyal medyayı kullandılar. Örneğin, bir Palworld oyuncusu , gelen baskınlara karşı bağışık olduğu varsayılan güçlendirilmiş üssünü gösterdi .


Çevrimiçi hayatta kalma nişancı/yaratık toplama oyununun henüz ilk günlerinde olan Palworld'ün popülaritesi kesinlikle patlama yaşıyor. Oyun başlangıçta oyuncular tarafından " Silahlı Pokemon " olarak adlandırılmıştı, ancak erken erişim başlığının alınması bunun zaten çok daha fazla olduğunu kanıtlıyor. Palworld hâlâ erken erişimde olduğundan pek çok içeriğin geleceği kesindir. Hayranlar, PvP ve çapraz oyunun yanı sıra yeni Dostlar, alanlar ve patronlar vaat eden Palworld'ün gelecekteki içerik yol haritası konusunda şimdiden heyecan duyuyor.

bottom of page