top of page

Palworld Oyuncusu Bir Boss için 40 Roketatar Üretiyor

Biraz hazırlık, 40 roketatarla silahlanmış bir Palworld oyuncusunun bir patronu alt etmek için benzersiz bir strateji kullanmasına yol açtı.  • Roketatarlar, bir oyuncunun Palworld'de Frostallion'u kolayca yenmesine yardımcı oldu ve zorlu savaşlarda benzersiz stratejilerin değerini gösterdi.

  • 40 normal roketatar kullanmak, oyuncuyu tehlikeden uzak tutarken patrona ciddi hasar verdi.

  • Palworld'deki Efsanevi Dost Frostallion'u yenmek zordur ancak uygun hazırlık ve strateji ile hızla alt edilebilir.


Bir Palworld oyuncusu, Frostallion'a karşı savaşta 40 roketatardan oluşan benzersiz savaş stratejisini sergiledi. Çok fazla ateş gücüyle dolu bir envanterle başlayan bu oyuncu, Palworld'de tek başınayken boss'u nasıl kolayca alt edebileceğini gösterdi .


Palworld , yaratık toplama mekaniğine katkıda bulunan bir hayatta kalma işçiliği oyunudur. Palworld'de bu Alfa Dostları yenmek veya ele geçirmek , dövüş için daha nadir becerilere, daha yüksek seviye düşmelere ve kaynaklara erişim sağlar. Tek başına ya da arkadaşlarla oynanan patronların, bir strateji olmadan alt edilmesi zor olabilir. Ancak özellikle savaşta benzersiz bir yaklaşım kullanıldığında risk, ödüle değer.


kll131 kullanıcısı r/Palworld alt dizininde 40 roketatar yapımını ve bununla 50. seviye Frostallion'un nasıl düşürüleceğini gösteren bir video yayınladı. Bunlar normal roketatarlardır, Palworld'ün en iyi silahlarından biri olarak anılan efsanevi roketatar değil . Dövüşün anahtarı silahlardan hiçbirini yeniden yüklememek, bunun yerine oyuncunun silah teçhizatında aynı anda beş silah arasında geçiş yapmaktır. Beşi de ateşlendiğinde, beşli yeni bir set donatılır. kll131, Frostallion'u kendisi herhangi bir hasar almadan ve bir Dost'un yardımı olmadan yok etti.


Palworld Oyuncusu Frostallion'u 40 Roketatarla Yendi


Frostallion, aynı zamanda Efsanevi bir Pal olduğu göz önüne alındığında, Palworld'de yenilmesi en zor Alfa Pal'dır . Mutlak Sıfır Ülkesi yakınında bulunması aşırı soğuk nedeniyle ulaşılmasını zorlaştırıyor. Oyuncular hava şartlarına hazır olsalar bile Frostallion, baş edilmesi zor çeşitli Buz saldırılarına sahip 50. seviye bir boss'tur.Roketatar'ın uzun menzilinden faydalanmak kll131'i saldırı alanının dışında tutar. Hasar, boss'u bir süreliğine bile sersemletebilir ve kullanılmış fırlatıcıların yüklü olanlarla değiştirilmesine zaman tanır. Vurulan her roket 400-700 arasında hasara neden olur, bu da stratejinin işe yaraması için gereken yüksek sayıda fırlatmayla sonuçlanır. Frostallion zayıfladığında Palworld'de Efsanevi Küre kullanan bir Dost olur .


Eğer oyuncular hazırlıksız olarak bu mücadeleyi üstlenmeye kalkarsa, Frostallion'u yenmek Palworld'de bir kabusa dönüşebilir . Ancak kll131, Pal'a karşı etkileyici bir zafer sergiledi. Sağlığını azaltmak için birden fazla roketatar kullanıldığında bile, oyuncuya herhangi bir hasar verilmeden savaş bir dakikadan kısa sürede sona erdi.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page