top of page

Palworld Oyuncusu 100 Saat Sonra Neler Keşfeder

Bir Palworld oyuncusu, oyunu 100 saat oynadıktan sonra diğer birçok oyuncunun da kaçırdığı yararlı bir keşifte bulunur.  • Onarım Tezgahı, oyuncuların Palworld'deki tüm hasarlı öğeleri tek seferde onarmasına olanak tanıyarak zamandan ve kaynaklardan tasarruf sağlar.

  • Oyuncular, Tümünü Onar seçeneğine erişmek için Onarım Tezgahını kullanırken PC'de R'ye veya Xbox'ta Y tuşuna basabilirler.

  • Tümünü Onar özelliği, tüm hasarlı öğeler için gerekli tüm malzemeleri gerektirir ve oyuncuların hemen onarmak istemedikleri öğeleri onarabilir.


Oyunu 100 saatten fazla oynadıktan sonra bir Palworld oyuncusu, oyunda Onarım Tezgahı kullanıldığında "hepsini onarmanın" mümkün olduğunu keşfetti. Oyuncular Palworld'ün tehlikeli açık dünyasını keşfederken , Pals'ın zırhlarına kalıcı hasar verebilecek saldırılara uğrama riskiyle karşı karşıyadırlar. Sadece bu da değil, Palworld eşyaları kullanıldıkça yıpranıyor ve oyuncuları onları tamir etmeye veya yenilerini inşa etmeye zorluyor.


Palworld'deki silahları, zırhları ve aletleri onarmak için oyuncuların bir Onarım Tezgahı inşa etmesi gerekir. Palworld oyuncuları oyunda 2. seviyeye ulaştıklarında bir Onarım Tezgahı inşa edebilirler . 1 Teknoloji Puanı karşılığında Onarım Tezgahı inşa etme seçeneğinin kilidini açtıktan sonra bir sonraki adım 10 parça Tahta ve 10 Taş toplamaktır. Doğru araçlar el altında olduğunda geriye kalan tek şey gerçek Onarım Tezgahını oluşturmaktır.


Onarım Tezgahı kullanışlı olduğundan Palworld oyuncuları, hasarlı eşyalarını onarmak için onu kullanabilirler. Palworld'deki eşyaları onarmak, ilk etapta nesneyi inşa etmek için gerekli olan malzemelerden bazılarını kullanmak anlamına gelir. Örneğin, Metal Kazmalarını onarmak isteyenlerin Taş, Tahta ve Külçelere ihtiyacı olacak . Birçok Palworld oyuncusu her bir öğeyi teker teker onarıyor, ancak artık aslında bir Tümünü Onar seçeneğinin olduğunu fark ediyorlar. PC kullanıcıları, Onarım Tezgahını kullanırken tüm hasarlı Palworld öğelerini tek seferde onarmak için R tuşuna basabilirken, Xbox kullanıcıları Y düğmesine basmalıdır.Bu, açık dünya hayatta kalma oyununda 100 saatten fazla oturum açtıktan sonra bu keşfi yapan Reddit kullanıcısı Weebsaika tarafından belirtildi. Gönderiye verilen tepkilere bakılırsa pek çok Palworld oyuncusu bu detayı tamamen gözden kaçırdı. Reddit gönderisi, bu yazının yazıldığı sırada 4.000'den fazla olumlu oy topladı ve yorum bölümü, Onarım Tezgahını kullanırken Tümünü Onarabilecekleri hakkında hiçbir fikri olmayan şaşkın Palworld hayranlarıyla doluydu.


Palworld: Tüm Öğeler Nasıl Onarılır  • Tüm hasarlı öğeleri onarmak için gerekli kaynaklara sahip olun

  • Onarım Tezgahını kullanırken PC'de R'ye ve Xbox'ta Y'ye basın


Tümünü Onar özelliği faydalıdır ancak Palworld oyuncularının akılda tutmak isteyeceği birkaç uyarı vardır . Öncelikle, bu özelliği kullanmak istiyorlarsa hasarlı eşyaları için gerekli tüm malzemelere ihtiyaç duyacaklar. Örneğin, bir kişi hem Isıya Dirençli Pelt Zırhına hem de hasarlı bir Tabancaya hasar verdiyse ve yalnızca o zamana ait kaynaklar varsa, Tümünü Onar düğmesi çalışmaz. İkinci olarak, Tümünü Onar'ın Palworld oyuncularının o anda düzeltmek istemeyebilecekleri öğeleri onarmasına neden olabileceğini belirtmekte fayda var, bu nedenle hayranlar bunu akılda tutmalıdır.

Commentaires


bottom of page