top of page

Palworld Oyuncuları Yararlı Yeni Bina Özellikleri İstiyor

Oyun erken erişime doğru ilerlerken, bazı Palworld oyuncuları geliştirici Pocket Pair'in gelecekte eklemesini istedikleri özellikleri öneriyor.  • Palworld oyuncuları, geliştirici Pocket Pair'in oyunun yapım mekaniğine mobilya hareketi ve temel yükseltmeleri eklemesini istiyor.

  • Topluluk aktif olarak konuma geçme sistemi ve inşa edilmiş nesneler için onay işareti sistemi gibi başka iyileştirmeler önermektedir.

  • Temel tasarım ve inşa, Palworld'ün önemli bir yönüdür ve hayranlar, Pocket Pair'in gelecekteki güncellemelerde bu özelliği genişlettiğini görmeyi umuyorlar.


Palworld oyuncuları, geliştirici Pocket Pair'in gelecekte bir noktada oyunun yapım mekaniğine bazı önemli özellikler eklemesini istiyor. Açık dünya oyunu keşfetme, yaratma, canavarları yakalama ve onlarla savaşma erken erişime açıldı, ancak şimdiden büyük bir takipçi kitlesinin ve tutkulu bir topluluğun ilgisini çekti. Gerçekten de Palworld yapım aşamasında büyük bir başarı öyküsüne benziyor.


Henüz bir aydan kısa bir süre önce çıkmasına rağmen Palworld , neredeyse 200.000 incelemeden sonra mükemmel bir Steam puanına sahip . Elbette bu, oyunun mükemmel olduğu veya hayranların olası iyileştirmeler konusunda önerilerinin olmadığı anlamına gelmiyor. Erken erişim oyunu olan Palworld hâlâ yapım aşamasındadır ve değişime ve genişlemeye tabidir. Artık bazı hayranlar, son sürümde görmek istedikleri şeyler için bir istek listesi oluşturuyor.


Reddit'te Unhappy_Panic_1875'e giden bir oyuncu, oyuna eklenmesini istedikleri yapı özelliklerinin bir listesini yayınladı ve bu liste diğer hayranlardan da destek alıyor. Gönderide özellikle mobilyaların hareket ettirilebilmesi ve halihazırda inşa edilmiş bir temelin yükseltilebilmesi çağrısında bulunuluyor. Diğer Redditçiler de bu istekleri hemen yanıtladılar ve kendilerine ait birkaç istek daha eklediler.


Palworld Oyuncuları Mobilyaları Taşıma, Temelleri Yükseltme ve Diğer Yararlı Değişiklikler İstiyorGönderide Unhappy_Panic_1875, mobilyaları başka bir yere yerleştirmek için yok etmek ve daha iyi bir temel elde ettikten sonra üssü yeniden başlatmak zorunda kalmanın yarattığı hayal kırıklığından yakınıyordu. Diğer hayranlar da bu düşünceleri paylaşırken aynı zamanda birden fazla nesneyi hizalamayı kolaylaştırmak için pozisyona geçme sistemi veya oyuncuların hangi nesneyi inşa ettiklerini hatırlamalarına yardımcı olacak bir onay işareti sistemi gibi başka iyileştirmeler de önerdiler. Bu değişiklik veya eklemelerin hiçbiri bu hafta Steam ve Xbox için yayınlanan yeni Palworld güncellemesinde yer almadı , ancak çoğu kişi bunların yakın gelecekte ortaya çıkacağını kesinlikle umuyor.Üs tasarımı ve inşası, Palworld deneyiminin büyük bir parçası ve onu Pokemon gibi benzer oyunlardan ayıran bir özellik. Bu aynı zamanda birçok oyuncunun dikkate değer bir etkiyle faydalandığı bir özelliktir. Örneğin son zamanlarda bir Palworld oyuncusu oyunda harika bir köprü üssü oluşturdu ve diğerleri kendi benzersiz yaratımlarını paylaştı. Hayranların Palworld'ün bu unsuruna ne kadar ilgi gösterdiği göz önüne alındığında , Pocket Pair'in hayranları dinlediğini ve gelecek güncellemelerde bu özelliği genişlettiğini görmek şaşırtıcı olmaz.


Palworld erken erişim sürecinden geçerken ve resmi çıkışına yaklaşırken, oyunun çok daha fazla güncelleme alması ve temel yapısına ve oyunun diğer bölümlerine birçok yeni özellik eklemesi muhtemel. Zaten Palworld hayranları, Pal Essence Condenser'da ve yapım ve tasarım dışında oyunun diğer birçok özelliğinde iyileştirmeler istiyor . Hangi özelliklerin ilk önce güncelleneceğini henüz bilmiyoruz, ancak temel yapının ilginin büyük kısmını çekmesini ümit eden pek çok oyuncu olduğu açık.

Comments


bottom of page