top of page

Palworld Oyuncuları Sağlıklı Detayları Keşfediyor

Bir Palworld oyuncusu, oyunda yaratıklarından biriyle uğraşırken Pal etkileşimlerinde sağlıklı bir ayrıntı keşfeder.

Bir Palworld oyuncusu, Dostlarından biriyle oynayarak yaratığın onların hareketlerini kopyaladığını fark ederek sağlıklı bir özellik keşfetti. Son derece başarılı erken erişim dönemine henüz kısa bir süre kala, Palworld'ün yardımsever Dostlar koleksiyonu , en sevdikleri Dostlarını toplamak, yetiştirmek ve hatta hayran sanatını yapmak için çabalayan hayranlar tarafından hızla sevildi .

Bir oyuncunun ortaklığı ve Arkadaşlarını kullanması, Palworld'ün en tanımlanabilir ve popüler özelliklerinden biridir . Her Pal, oyuncuya maceralarında yardımcı olabilecek, sürülebilirlik, savaş güçlendirmeleri ve hatta canlı bir gülle gibi hareket etme yeteneği gibi benzersiz bir Ortak Yeteneğine sahiptir. Oyuncular ayrıca, belirli davranışları yapmaları için doğrudan komut vermenin yanı sıra, arkadaşlarını manuel olarak besleyebilir ve sevebilirler. Pals'ı kullanmanın ve onlarla bağ kurmanın pek çok farklı yolu varken, oyuncuların Palworld'ün sevimli sakinlerinden olabildiğince fazlasını toplama konusunda takıntılı hale gelmeleri şaşırtıcı değil.

A-Normal-Guy adlı oyunculardan biri, Arkadaşlarından birini sevmek için başka bir neden keşfetti. A-Normal-Guy, Chillet'lerinin yanında koşarken ve zıplarken, ejderha Dost'un oyuncuyu kopyalayıp aynı zamanda zıplayacağını fark etti. Sağlıklı etkileşimin klibinde, A-Normal-Guy ve arkadaşlarının birbiri ardına zıpladığı görülebiliyor, bu da A-Normal-Guy'un "oyunu daha da çok sevmesini" sağlıyor. Bu tatlı an, hayranlara Dostlarının Palworld'de savaşmak için yaratılmış aşırı güçlü yaratıklardan daha fazlası olduğunu , aynı zamanda maceralarında yoldaş olduklarını hissettiriyor.
Oyuncuların Pals'ın Geleceğine Dair Büyük Umutları Var


Pek çok hayran, bunun gibi etkileşimlerin ve oyuncularla Pals arasındaki bağların Palworld'ü oynamanın bu kadar eğlenceli olmasının nedenlerinden bazıları olduğunu belirtti. Palworld henüz erken erişim sürümünün başlangıcında olduğundan, oyuncular Palworld'e gelecek güncellemelerin bunun gibi daha kişisel etkileşimlerle geleceğini umuyorlar. Bir oyuncu, eğer geliştiriciler Pals'a daha sevimli ve eğlenceli animasyonlar eklerse ve oyuncuların onlarla daha fazla etkileşime girmesine izin verirse oyunun "gelecek yılların kralı olacağını" söyledi.

Bir yorumda , Palworld'ün kişisel dokunuşlarının , oyuncuların topladıkları yaratıklarla bağ kurmasının daha zor olduğu Pokemon veya Ark gibi benzer oyunlara göre oyunu daha canlı hissettirdiği belirtildi . Pek çok hayran, oyuncunun Pals'la olan ilişkisini tatlı bulsa da, Pals'ın savaşta ve iş için kullanılması, PETA'nın oyunda sözde hayvan zulmüne yorum yapan bir açıklama yapmasına yol açtı. Yanıtı, oyunda ilerlemek için bir zorunluluk olan sevimli Dostlarını öldürmekte ve kaynak olarak kullanmakta zorluk çeken oyunculara dikkat çekiyor.

4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page