top of page

Palworld: Orserk Nasıl Bulunur ve Yakalanır?

Sabit bir elektrik kaynağının nasıl elde edileceğini merak mı ediyorsunuz? Öyleyse, inanılmaz bir Elektrik tipi Dost olan Orserk'i Palworld'de nasıl bulacağınız ve yakalayacağınız aşağıda açıklanmıştır.Oyuncular Palworld'de ilerledikçe bulup yakalayacak birçok benzersiz Dost vardır, ancak Orserk gibi birini bulmak çok daha zor olabilir. Bu güçlü yaratık sayesinde oyuncular istikrarlı bir elektrik kaynağına sahip olabilirler . Bununla birlikte, bu canavar aynı zamanda güçlü bir elektrikli tip savaşçıdır ve bu sadece savaşta yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda ganimet miktarınızı da artıracaktır.


Ancak bu Arkadaşı bulmak ciddi bir zorluk olabilir ve hazırlıksız oyuncular Orserk'in yaşam alanına ulaşamadan öleceklerdir. Bu Dost dünyanın en ucunda yaşıyor, ancak oraya nasıl ulaşacağınızı ve üssünüz için güçlü bir üyeyi nasıl alacağınızı size anlatacağız.


Palworld'de Orserk Nerede Bulunur ve Yakalanır?

Öserk KonumuPalworld'de Orserk'i bulup yakalamak için oyuncuların oyun dünyasının en uzak kuzeydoğu köşesine gitmesi ve Wildlife Sanctuary No. 3'e ulaşması gerekecek . Bu bölgeye ulaşmak için, suda uzun mesafeleri tek başınıza geçemeyeceğiniz ve zayıf binekler bu kadar uzun bir yolculuğa dayanamayacağı için en az bir dayanıklı uçan binek edinmeniz gerekecektir . Buna ek olarak, oyuncular istenen konuma giden yolun çok sıcak Kum Tepeleri'nden geçtiği gerçeğini göz önünde bulundurmalıdır, bu nedenle hava şartlarına göre giyinin ve hayati önem taşıyan malzemeleri stoklayın.


Tüm hazırlıkları tamamladıktan sonra yola çıkabilirsiniz. Eğer daha önce o yöne yolculuk yaptıysanız hızlı ulaşım noktalarını kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Deep Sand Dunes hızlı seyahat noktasından daha fazla yaklaşamazsınız. Ancak Duneshelter ve PIDF Tower Entrance hızlı seyahat noktaları da Orserk'e hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz kötü seçenekler değildir.

 

NOT: 3 No'lu Yaban Hayatı Koruma Alanı'na ulaştığınızda Orserk'i bulamayabileceğinizi belirtmekte fayda var. Bu durumda beklemeniz veya daha sonra tekrar gelmeniz gerekecektir. Ancak onu bulursanız şiddetli direnişe hazır olun. Orserk güçlü bir Elektrik tipi Dost olduğundan , onu yenmek için Yer tipi evcil hayvanları kullanmalısınız. Ancak kazandıktan sonra bile bu Dost'u yakalamak için en iyi kürelerden bazılarına ihtiyacınız olacak. Alternatif olarak oyuncular onu Elektrik Organı için öldürebilirler .

 

Orserk Yetenekleri

Beceriler ve Daha FazlasıOrserk iyi bir Elektrik Orgu kaynağı olsa da bu Dost'un oyunculara sunabileceği çok daha fazlası var. Öncelikle, Elektrik Üretme Sv4, El İşi Sv2 ve Taşıma Sv3 avantajları sayesinde Orserk, birçok ev işinde size yardımcı olan mükemmel bir çiftlik işçisi olabilir. Ancak aynı zamanda mükemmel bir seyahat arkadaşıdır.


Vahşi Yıldırım Ejderhası Ortak Yeteneği sayesinde oyuncular Su Dostlarını avlarken bonus malzemeler kazanabilirler . Ve eğer savaşmak zorundaysanız Orserk size iyi bir dizi dövüş becerisi sunuyor:


Palworld'deki Oserk Yetenekleri

Seviye

Tanım

Kerauno

1

Orserk havaya sıçrar, bir yıldırım bıçağı yaratır ve onu düşmana fırlatır.

Şimşek çarpması

7

Kullanıcı çevredeki alana paratoner gibi çarpan çok sayıda yıldırım çağırır.

Kıvılcım Patlaması

15

Bu saldırıyı kullanan Orserk, önünde genişleyen bir yıldırım topu oluşturur.

Ejderha Nefesi

22

Kullanıcının önündeki tüm düşmanlara büyük hasar veren Klasik Draconic Breath.

Yıldırım Çizgisi

30

Kullanıcı düz bir çizgide uçan ve hasar veren bir yıldırım yaratır.

Üçlü Yıldırım

40

Bu beceri sayesinde seçilen hedefe arka arkaya üç yıldırım düşer.

Şimşek

50

Orserk elektrik enerjisini biriktirir ve düşmana güçlü bir şokla saldırır.


41 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page